UFC FightPass - temat zbiorczy

Ja mam ten sam komunikat...nie mam karty kredytowej,tylko zwykla...ile trzeba miec hajsu na koncie,zeby zadzialala ?
 
Zobaczę jeszcze na kumpla karcie wieczorem, jeśli nie zadziała będę musiał wykupić za prawie 8 usd
 
Skoro inne gale UFC mają też lecieć na ESC to ciekawe czy one też będą wkrótce zablokowane na FP. Mocno zastanawiam się na anulowaniem subskrypcji ...
 
No wlasnie to w koncu bedzie na tym fight passie czy nie...? podobno TJ mowil,ze anuluja blokade jutro a inni mowia,ze nie..juz nie wiem w koncu...
 
Z tego co widzę na FP w tym momencie są 2 opcje - Prelims (niezablokowany) i Main Card (zablokowany).
Żeby obejrzeć całą galę to na chwilę obecną trzeba odpalić FP na Prelims a Main Card oglądać od 21 na ESC ???
Jak się sprawy mają z jakością transmisji (zawsze łapałem jakieś streamy nieoficjalne, więc to mój "pierwszy raz" na FP) - jeśli odblokują Main Card na FP, to posiadając miesięczną subskrypcję FP (za UFC Rewards - BTW dzięki za świetny poradnik ;) ) lepiej ogladać na FP bo jakość będzie lepsza ?? Przedmówcy wspominali o HD w FP, zaś z tego co widzę na ESC (właśnie lecie program UFC history from Poland :P ) to obraz dupy nie urywa
 
Zebrałem juz 1k puntkow i jak ma wykupic gale? naciskam ze chce wykupic i gdzie wejsc aby moc jutro obejrzec karte wstępną ?
 
To ja moze jeszcze dodam, ze jezeli macie znajomego/kogos w rodzinie kto ma bodajze sredni pakiet w gore w UPC to mozecie od niego pozyczyc login z haslem horizon.tv ktory mozecie odpalic przez przegladarke i tam tez akurat jest dostep do extreme channel. Jakosc co prawda jest srednia ale z braku laku moze byc na jutro zbawienna. Lagow nie ma.
 
Obraz nie ma dupy urywać, ma być czytelny i przekazywać to co się dzieje przede wszystkim, bez ścinek.
Jasne, z tym, że jak jest do wyboru tak samo płynny przekaz z obu źródeł (FP i ESC) to wybiorę ten w lepszej jakości. Wiadomo jak na ECS będzie jakiś sensowny komentarz, to wolę TV.
BTW skoro "nawet" na DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie transmitowanym jakiś czas temu tylko via stream walki komentował Juras z Saletą, to może w tym przypadku trochę większy gracz jakim niewątpliwie jest ECS ogarnie kogoś , kto zna się na sportach walki (i ma w miarę "słuchalny" głos) do komentowania - tym bardziej, że chyba na 4 lata podpisali umowę na transmisję UFC, więc tym bardziej powinni mieć kogoś "na stałe". Wiadomo już coś czy gala będzie z polskim komentarzem , czy zostawią oryginalny ???
 
Wczoraj o 1 w nocy UFC TV wzięło mi z konta osiem razy po 3zł a nie mam wykupionej żadnej subskrypcji z fight passa wiecie o co by mogło chodzić
 
O kradzież?

Nie czaję tej opcji brania sobie od kogoś z konta, gdy właściciel sam nie robi przelewu. Dziwne akcje.
 
Wczoraj o 1 w nocy UFC TV wzięło mi z konta osiem razy po 3zł a nie mam wykupionej żadnej subskrypcji z fight passa wiecie o co by mogło chodzić
powiem ci nawet ze bank potrafi z karty pobrać czasem i 150 zl które później zostaje zwrócone :)
zapewne chodzi o jakieś weryfikację rachunku które wynikają z regulaminu który akceptowaleś rejestrując konto na ufc tv i podając dane karty.
 
Ale x8? Rozumiem jakby wzięli 24 złote, ale 8x 3zł? Dziwne, ale ch*j, nie znam się. Może ktoś kumaty w temacie Ci odpowie.
 
Jasne, z tym, że jak jest do wyboru tak samo płynny przekaz z obu źródeł (FP i ESC) to wybiorę ten w lepszej jakości. Wiadomo jak na ECS będzie jakiś sensowny komentarz, to wolę TV.
BTW skoro "nawet" na DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie transmitowanym jakiś czas temu tylko via stream walki komentował Juras z Saletą, to może w tym przypadku trochę większy gracz jakim niewątpliwie jest ECS ogarnie kogoś , kto zna się na sportach walki (i ma w miarę "słuchalny" głos) do komentowania - tym bardziej, że chyba na 4 lata podpisali umowę na transmisję UFC, więc tym bardziej powinni mieć kogoś "na stałe". Wiadomo już coś czy gala będzie z polskim komentarzem , czy zostawią oryginalny ???


Fight Pass nie ma lepszej jakosci niz extreme sport wiec wszystko co napisales jest nie wazne
 
SD nie ma 720p. HD ma 720p, FHD ma 1080p (a moje FHD 1200, dlatego SD chujowo się u mnie ogląda)
 
Oj nie...Owszem, obie mają "720",ale różnica w tym, że HD ma je jako drugą, a SD jako pierwszą...Czyli 1280 na 720 ma HD, a SD ma 720 na 480 (ewentualnie 720 na 576 czy jakoś tak).
 
Back
Top