UFC FightPass - temat zbiorczy

Rzeczywiście cały czas są przetasowania (myślałem, że to już koniec), ale próbuje się to rozwiązać jak najlepiej dla polskich fanów. Oficjalne info zawsze pojawi się pierwsze na Facebooku UFC i Twitterze @UFC_UK.
 
Najlepsza opcja bylyby oba zrodla (esc i fp), ale watpie by telewizja na to poszla.
 
niezle ktos tu na probuje wydupczyc .. nie wiem jak wy ale ja sie wpierdalam oknem jak drzwi beda zamkniete
 
Jakby to się nie skończyło to i tak bałagan jest straszny jeżeli chodzi o transmisje tej gali. Myślę też, że takie kombinacji tuż przed galą nie przystoją takiej organizacji jaką jest UFC, nawet jeżeli chodzi o podrzędną pierwszą galę na nowym rynku.
 
Profesjonalizm PLMMA zagościł nawet do wielkiego UFC !
wole zapłacić te 30 zł za KSW 31, przynajmniej wiem że zobaczę :D
 
No to najprawdopodobniej nie odblokują na Fight Passie. Poszło oficjalne info o transmisji na extreme sports channel.
 
Ale ja za to place do chuja! Nie moge tego pojac ze blokuja wlasna platna usluge w zamian jakiegos gownianego kanalu.
 
Ale ja za to place do chuja! Nie moge tego pojac ze blokuja wlasna platna usluge w zamian jakiegos gownianego kanalu.
Dlatego musi przeczytać ktoś w regulaminie czy jest zapis , że mają prawo wyłączyć dostęp na fight pass w przypadku transmisji telewizyjnej w danym kraju oraz czy jest zapis ze maja do tego prawo w mniej niz 48 h przed gala. Jeżeli nie ma - sąd.
 
Dlatego musi przeczytać ktoś w regulaminie czy jest zapis , że mają prawo wyłączyć dostęp na fight pass w przypadku transmisji telewizyjnej w danym kraju oraz czy jest zapis ze maja do tego prawo w mniej niz 48 h przed gala. Jeżeli nie ma - sąd.
Rozumiem wkurwienie ale chyba nie zalozysz im sprawy w sadzie w stanach... wiesz w jakim stanie jest siedziba ufc fight pass? Wiesz cokolwiek o prawie w danym stanie? Takie troche szczekanie z Twojej strony bo prawnie to im mozesz tylko pokiwac palcem.
 
Rozumiem wkurwienie ale chyba nie zalozysz im sprawy w sadzie w stanach... wiesz w jakim stanie jest siedziba ufc fight pass? Wiesz cokolwiek o prawie w danym stanie? Takie troche szczekanie z Twojej strony bo prawnie to im mozesz tylko pokiwac palcem.
Ja nie, ale jakiś inny użytkownik może się znać. Dlatego zadałem pytanie do bardziej obeznanych, nie szczekam, jak Ty to trywialnie nazwałeś.
Mogę sprawdzić gdzie jest siedziba UFC FP, dowiedziec sie innych rzeczy. Wymagasz ode mnie bym już to wszystko wiedział, sprawdził? Może powiesz, że mogę zapytac sie o te rzeczy, regulamin, dopiero po drobiazgowym sprawdzeniu tej instytucji przez mojego adwokata? (którego swoją drogą często się radzę w sprawach produkcji filmowo telewizyjnej)
 
Lecz zostawmy to, to tylko gdybanie. Na razie z nieoficjalnych źródeł pozytywne informacje, że jednak ma być odblokowany FP :) pożyjemy, zobaczymy
 
Ja nie, ale jakiś inny użytkownik może się znać. Dlatego zadałem pytanie do bardziej obeznanych, nie szczekam, jak Ty to trywialnie nazwałeś.
Mogę sprawdzić gdzie jest siedziba UFC FP, dowiedziec sie innych rzeczy. Wymagasz ode mnie bym już to wszystko wiedział, sprawdził? Może powiesz, że mogę zapytac sie o te rzeczy, regulamin, dopiero po drobiazgowym sprawdzeniu tej instytucji przez mojego adwokata? (którego swoją drogą często się radzę w sprawach produkcji filmowo telewizyjnej)
Spoko luz Ziomuś, zle odebrales moj post :) chodzilo mi o to, ze marne szanse aby dociekac swoich praw w stosunku do takiego molocha, tym bardziej z Polski. Ale jak znajdziesz na nich haka to podpisuje petycje!
 
@halibut ma racie. Spokojnie ! miejmy nadzieje że Franciszek ma racji i odblokują przed galą, jeżeli nie to bedzie największe skur....systwo ! nie dość że traktują Polskę jako kraj ostatnich debili którzy nie wiedzą że Cro Cop ledwo już chodzi i nie może kopać, to jeszcze blokują transmisje bo nie mogli biletów sprzedać. Trzeba było zrobić gale na torwarze a nie w Krakowie.
 
Spoko luz Ziomuś, zle odebrales moj post :) chodzilo mi o to, ze marne szanse aby dociekac swoich praw w stosunku do takiego molocha, tym bardziej z Polski. Ale jak znajdziesz na nich haka to podpisuje petycje!
Sorry, poniosło mnie, lubię zgrywać mądrzejszego niż jestem w rzeczywistości ;p

Tak czy siak, powtórzę się: pożyjemy, zobaczymy
 
Dopiero włazłem w ten temat, bo obiły mi się o uszy te problemy. Mimo, że mam ESC to dla mnie to jakaś farsa z tym zablokowaniem FP. Tak piękne jest właśnie prawo, ma być dla ludzi, a kończy się takim chamstwem, że fani z Polski nie mogą obejrzeć gali jeśli nie będą na hali bądź nie mają niezbyt podstawowego jednak kanału w abonamencie. Brakuje słów.
 
Jeśli cokolwiek obiecywałem, odwołuję. Efekt negocjacji dopiero poznamy, pewnik jest jeden - main card gali będzie można zobaczyć na ESC.
 
pewnie będzie tak że Prelims będzie na Fight Pass a Main Card na ESC w jakości z kalkulatora :D
Poczekamy na decyzje :):bomb:
 
Brak słów, mam nadzieję, że przekazujecie im tam jasno i wyraźnie, że zachowali się w sposób absolutnie idiotyczny, niezależnie od tego jaka będzie końcowa decyzja.
 
Main Card na ESC w jakości z kalkulatora :D
Bez jaj. Lata na streamach. ESC ma dobry obraz, no chyba, że ktoś ma ch*jowy sygnał czy telewizor z zeszłęgo millenium ;-)

Ale liczyłem na pełną galę na ESC, a nie tylko maincard :-/

"Ostatecznie gala będzie przeniesiona na Torwar :confused:" I Lot podstawi awionetkę by przetransportować kibiców na miejsce z Krakowa...;-)
 
chodziło mi o to że ESC nadaje w SD ;)
z Lot' em to bym nie szarżował bo Janka nie przewieźli z Poznania do Krakowa mimo że bilety kupił 2 miesiące wcześniej ;D
 
Czy info o tym, że nie będzie gali na FP jest już potwierdzone? Trzeba się będzie kisić przy tym całym Extreme Sports?
 
chodziło mi o to że ESC nadaje w SD ;)
z Lot' em to bym nie szarżował bo Janka nie przewieźli z Poznania do Krakowa mimo że bilety kupił 2 miesiące wcześniej ;D
E tam, tylko dla robiących problem to będzie problem, że jakość jest SD. Ważniejsze co się ogląda, a nie forma w jakiej się ogląda. Wolę dobry makaron, który zajebiście smakuje niż eleganckie opakowanie ;-)

A co do Lotu to właśnie o to chodziło :P

@cypher nie Extreme Sports, a Extreme Sports Channel :-)
 
Back
Top