UFC FightPass - temat zbiorczy

jest tylko jeden kanał Extreme Sports Channel ! dostępny w Cyfrowym Polsacie i NC +

nie ma czegoś takiego jak Extreme Sports, jest Extreme Sports Channel. Jeden kanał. To nie jest tak jak z Polsat Sport i Polsat Sport extra.
 
hahahhaha, nie wierzę, że to się dzieje : )))))))))) Może ten obrazek szybko zniknął, bo wkleili logo złego kanału : )))))
 
Dawno się tak nie wkurwiłem. Cały czas mam nadzieję, że jutro zniknie ten napis na fight pasie :
This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.
 
Co to takiego ? More info please

Tunel między Tobą (komputerem) a serwerem. Logujesz się na serwer (powiedzmy, na Ukrainie) i wtedy widzą Ciebie jako sprzęt z Ukrainy, a nie z PL.

Spróbuję zaraz rozwiązanie od Grzecha.
 
Zainstalowałem tą wtyczkę Hola, wpisałem tam ufc.tv i gdy jestem na fight pasie ta wtyczka wyświetla mi przeglądanie z Stany Zjednoczone. Ale ten napis
This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.
Dalej nie znika
E: może on wgl nie zniknie ale gala odpali się normalnie ?
 
Może dodatkowo trzeba np. w ustawieniach konta zmienić wszelakie dane teleadresowe itd na USA? ;)
 
ja mam NC + i na kanale 122 mam Extreme Sports Channel, wychodzi na to że na każdej platformie to sie innaczej nazywa.
 
Może dodatkowo trzeba np. w ustawieniach konta zmienić wszelakie dane teleadresowe itd na USA? ;)
Chodzi Ci o Billing & Payment Info ? Wtedy adres właściciela karty debetowej/kredytowej nie będzie się zgadzał
 
nie mogę w to uwierzyć... historyczny moment dla naszego sportu w polsce, a my kombinujemy jak go zobaczyć, coś strasznego. Nie o takie UFC walczyłem! :wall:
 
Kombinujemy, bo chcemy być uczciwi, to się ceni...ale UFC tego nie ceni, więc trzeba wrócić do streamów ;-)))
 
Zainstalowałem tą wtyczkę Hola, wpisałem tam ufc.tv i gdy jestem na fight pasie ta wtyczka wyświetla mi przeglądanie z Stany Zjednoczone. Ale ten napis
This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.
Dalej nie znika
E: może on wgl nie zniknie ale gala odpali się normalnie ?
To nie znika, ja tez to mam
 
Też sobie zainstalowałem tą wtyczkę Hola i udaje Niemca :) Niby napisu o blokadzie nie ma ale irytacja że muszę kombinować została.
 
Trwająca cztery lata umowa obejmuje transmitowanie wszystkich gal organizacji UFC

PPV też? bo już głupi jestem...


Jutro transmisja na ESC od 21:00 TYLKO MAIN CARD. Karta wstępna zaczyna sie od 17:45.
 
Last edited:
Japierdole, jak uporałem się z tym gównem to teraz mam problem z kartami. Czy to karta brata czy mamy jest ten sam błąd :
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.
 
Japierdole, jak uporałem się z tym gównem to teraz mam problem z kartami. Czy to karta brata czy mamy jest ten sam błąd :
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.
moze masz 0 zł na koncie?
 
Hajs na koncie jest. Jakiś adres im się nie zgadza do chuja. Ale żeby na 2 kartach to samo.

E: I chuj moja karta zadziałała, ale już na niej był trial
 
Back
Top