Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Widać po udach :D Ja się nie wypowiadam, bo ostatni raz drabinkę widoczną miałem w liceum przy wadze 87 kg :D
 
No przytyło się od street workoutu:-) z 98 na ponad 100







Chociaż boczki to duza "zasługa" paska.
 
Jeszcze trochę poćwiczę i może też się pochwalę sylwetką. Jednak bliżej mi do 50% tego co waży Masu, hehe.
 
Masu, jak leangains? Pozwolisz, że zapytam o dosyć absurdalną rzecz, ale odkąd jesteś na LG, jak często przeprowadzasz proces defekacji?
 
Ważyłem się dziśrano i wychodzi na to, że od 11 lipca zjechałem 2,1 kg. Zostały jeszcze 3,5. Zastanawiam się już powoli, jakma wyglądać diet, by wagę docelową utrzymać- jednak ćwiczę codziennie, intensywność jest duża i nie za bardzo chciałbym, aby waga leciała wciąż w dół.
 
Pomoze ktos dobrac produkty? Budzet 200+. Trening 5/tyg



Chce kupic flexit. Zastanawiam sie rowniez nad Bcaa dla regeneracji (jakiej firmy najlepiej cena/jakosc?)



Dodatkowo zastanawialem sie na jakas przedtreningowka lub gainerem.
 
@Mort jak narazie jeszcze niekupiłem. Z rozpoznania dowiedzialem sie że moge zamienic Flexit - http://www.sfd.pl/sklep/BioTech_USA_Arthro_Guard-opis27418.html



Bcaa- niewiem czy zdecydowac sie na Olimp-owskie Activlab-owskie czy moze na - http://www.sfd.pl/sklep/Gaspari_Nutrition_BCAA_6000-opis26288.html



Gainer- Niewiem czy sie narazie nie wstrzymac i poprostu dostarczyc składniki jedzeniem najwyzej jak niedam rady to zakupie.
 
Jakiś czas temu postanowiłem, że przybiorę trochę na masie. Przygotowałem sobie plan treningowy, ustaliłem zapotrzebowanie kaloryczne itd. Do tego czasu jadałem raczej mało, jestem też niewielkim gościem - 173cm i 63kg(przed zmianą diety i rozpoczęciem treningów, teraz ważę trochę więcej). Zacząłem stopniowo coraz więcej jeść bo na początku sprawiało mi to trudności. Teraz już się przyzwyczaiłem. Tylko że pojawił się mały problem. Strasznie wysypuje mi czoło syfami. Nie wiem o co chodzi. Alergikiem nie jestem. Nie miałem nigdy takich problemów (no może trochę jak byłem młodszy). Moja kobieta dałą mi jakieś specyfiki na to ale chuja to daje. Co może powodować taką reakcję organizmu?
 
@Masu.
Ja poważnie pytam. :-) Jedyna rzecz jaką (pomijając zwykłe jedzenie) przyjmuje to zwykłe białko. Jak nie uda mi się dostarczyć z jedzenia odpowiedniej ilości białka to robię to własnie w ten sposób. Nie przyjmuje więcej niż 1 miarka dziennie.
 
cRe powodów może być milion. Poczynając od...trądziku młodzieńczego. Idź do felczera niech ci coś poradzi.
 
Stosował ktoś z was może dietę Low Carb na masie? Jak efekty?



Podobno masa idzie dużo wolniej, ale za to bez większego zalewania się tłuszczem.
 
Ja poważnie pytam.


jesli problemy się pojawily wraz z nową dietą, to przyczyną moze byc spozywanie nadmiaru rzeczy, ktorych twoj organizm nie przyjmuje, lub ktore zle traktuje. zobacz jaka masz grupę krwi, zobacz czynie spozywasz czegos na sile za duzo itd, jedna z przyczyn ;)
 
Dziś pierwszy trening sportów walki w trakcie jechania na Intermittent Fasting. Dotychchczas robiłem 20h postu i 4h jedzenia (jakoś łatwo szło). Nie spodziewam się rewelacji, ale do niedzieli konsekwentnie kontynuuję mój test. Muszę przyznać, że robiąc tylko siłkę na pewno jadłbym tak cały czas, cały dzień świetna koncentracja, na siłce niesamowita moc i motywacja, no i duża przyjemność z pierwszej połowy pochłanianego jedzenia.
 
Tak się dużo łatwiej liczy makro, poza tym nie lubię tylko teoretyzować, musiałem sprawdzić jak to jest.



Poza tym IF nie służy tylko do redukcji, tak samo waga idzie w górę przy nadwyżce kalorycznej. Teraz ważę średnio ok. 81,5kg, a tydzień temu było ok. 80kg. Nie planuję żadnego robienia masy, bo nie chcę się zalewać i robić ociężały, poza tym nie interesują mnie czysto kulturystyczne cele.



Tutaj foteczka (tak, jest podkręcony kontrast, bo pierwotnie była dla dziewczyny na wakacjach :P), ja widzę stały postęp odkąd wszystko mam co do grama wyliczone.



http://2.bp.blogspot.com/-OE9obaSPXy0/UhFSESuBsmI/AAAAAAAAAh8/nOu6_rU2hBE/s320/aaa.jpg
 
kto chamillitariemu czyli mi zmienił nick na kokos ? wypraszam sobie a Georgiew spoko jest bo w tych wywiadach i koszulach to wygladales na chudszego
 
Szacun za pociecie. A IF to faktycznie nie dieta a sposób żywienia. Ja uwielbiam je za to ze nie muszę wieczorem robić paszy do pracy ani nic jeść rano.
 
A ja za to ze mogę jeść masło orzechowe i choć nie wyrzymałem długo na IFie to przestałem się obżerać bo mi się chyba żołądek skurczył.
 
Ja jeszcze dochodzę do tego jak włączyć IF między różne treningi o różnych godzinach (np. siłka koło 15:00, a submission/BJJ następnego dnia o 18:30 lub 20:00), jak to mi się uda, to zostaję przy tym na pewno. Jeśli to jakoś ogarnę, to napiszę, a jeśli ktoś ma jakieś rady, to niech się koniecznie podzieli.
 
Ja właśnie z tego względu zrezygnowałem z IF - nie umiem robić treningów na czczo a czasem musiałbym siłkę robić z rana/przed południem, a przed BJJ zwykle nie jem nawet 3 godziny, bo tylko wtedy mam pewność, że nie pójdę na trening napchany.
 
Inne nazwy to LeanGains albo Jem/nie jem - 12-18h na dobę nie jesz absolutnie nic, a w pozostałym oknie żywieniowym "wpierdalasz wchuj" jakby to powiedział Overeem. Chodzi o to, że zrzuca się tłuszcz podczas tego niejedzenia, nie trzeba używać spalaczy a w oknie żywieniowym możesz jeść co ci się podoba, byle makroskładniki się zgadzały - bez gadek o wysokim/niskim IG.
 
Back
Top