Syn, dąb i... ...DOM :)

Napisz od razu, że Milwaukee.
:beczka:
Na domowy użytek, jeśli budżet pozwala, to sugeruję gbh 2-28 z dodatkowym uchwytem zaciskowym w zestawie. Pancerny, profesjonalny sprzęt i masz sdsa i zwykle futerko. W promocjach czasem bywały za jakieś 850 złotych
 
Obojętnie, może być z kablem to przy okazji przyda się do lania żony :roberteyeblinking:
Sprawdź post wyżej. Tylko ostrzegam, to nie ma sprzęgiełka jak milwaukee i jak cipuś jakiś wjedzie w pręta to mu rączki połamie. To sprzęt dla mężczyzn a nie pizdusi i parówek :roberteyeblinking:
 
Na domowy użytek, jeśli budżet pozwala, to sugeruję gbh 2-28 z dodatkowym uchwytem zaciskowym w zestawie. Pancerny, profesjonalny sprzęt i masz sdsa i zwykle futerko. W promocjach czasem bywały za jakieś 850 złotych
Ty no, pojebało cię z tą ceną? :matt:

Zapomniałeś chyba skąd jestem:awesome:
Coś do 500zl:beczka:
 
mamy tu eksperta na Cohones w tej dziedzinie.... @RYBA :jarolaugh:
Kurwa, miej litość. Niech tutaj chociaż nie bazgrze.
Zaraz wjada linki do wielkich chujów na aku i pasy do przypinania.

Sprawdź post wyżej. Tylko ostrzegam, to nie ma sprzęgiełka jak milwaukee i jak cipuś jakiś wjedzie w pręta to mu rączki połamie. To sprzęt dla mężczyzn a nie pizdusi i parówek :roberteyeblinking:
Pracuję teraz cały czas otwornicą 80 bez sprzęgła.
Potrafi po łapie zajebać :korwinlaugh:
 
Kurwa, miej litość. Niech tutaj chociaż nie bazgrze.
Zaraz wjada linki do wielkich chujów na aku i pasy do przypinania.


Pracuję teraz cały czas otwornicą 80 bez sprzęgła.
Potrafi po łapie zajebać :korwinlaugh:
Odważny jesteś. Mnie kiedyś wiertarka do metalu boscha z wiertłem 16 zakręciła gdy się zaklinowała a niechcący wcisnąłem blokadę włącznika, to palec wystawiła a wyłączyła się dopiero jak zawinęła cały przewód na siebie i go przerwała :lol:
 
Odważny jesteś. Mnie kiedyś wiertarka do metalu boscha z wiertłem 16 zakręciła gdy się zaklinowała a niechcący wcisnąłem blokadę włącznika, to palec wystawiła a wyłączyła się dopiero jak zawinęła cały przewód na siebie i go przerwała :lol:
No zawsze mam obawy jak nią jadę.
Dodatkowo chujowo że z drabiny.
 
Pany, staję przed decyzją działania z budową. Co sądzicie o domach drewnianych, ktoś z Was może ma i może podzielić się opinią?

Czy nie rozglądać się i jechać tradycyjny. Prosty projekt, stodoła, metraż na rodzinę 2+1 i stado zwierzaków, więc koło 100m.
I jak temat samej budowy, nie oszaleję przy tym? :D
 
Pany, staję przed decyzją działania z budową. Co sądzicie o domach drewnianych, ktoś z Was może ma i może podzielić się opinią?

Czy nie rozglądać się i jechać tradycyjny. Prosty projekt, stodoła, metraż na rodzinę 2+1 i stado zwierzaków, więc koło 100m.
I jak temat samej budowy, nie oszaleję przy tym? :D
Drewniany czyli jaki?
z drewna bali czy szkieletor?

mam tego ło
source
 
Drewniany czyli jaki?
z drewna bali czy szkieletor?

mam tego ło
source

Szkieletowy rozważałem, mam w okolicy firmę z dobrymi opiniami, wyceną przesłana wygląda finansowo ciekawie.

A co powiesz o takim jak masz, plusy/minusy? :D
 
Back
Top