Sygnatury by Shogun86

no ta sygnaturka z Shogunem :
o7o7zq.png

mi tez się podoba ale akurat tą sygnaturke już wcześniej zrobił mi kolega, dłuzej się bawi w Photoshopie i zrobił i sygnaturki lepsze nawet od tej ale ta też jest dobra :)

Bjp ok pomysle nad tą sygnaturą :)
PS. Bjp Tobie chodziło o tą sygnature co zrobił mi kolega czy o tą co ja zrobiłem ?
 
Tak naprawde to wszystkie mi się podobają,jednak ta co jest nad moim postem urzekła mnie prostotą i kolorystyką. Wydaje mi się,że do Dany będzie bardziej coś w tym stylu by pasowało,niekoniecznie musi być mroczna.
No i tak na marginesie to jeszcze sygnatura BJPenn'a jest świetna.
 
Trzymaj Bjp zrobiłem Ci tą sygnaturke chciałem spróbować zrobić coś w stylu tej co mi kolega zrobił z Shogunem ale wyszła mi taka :
ngv8eh.png
 
Mógłbyś mi zrobić sygnę z BJ Pennem?


Mile widziane by było tło w kolorach białym i niebieskim, ale nie chcę się narzucać.
 
Dzięki :) Też mi się wydaje ze ogólnie już jest raczej lepiej niż te robione na początku.
 
Shogun a tapetki robisz może ? Bo fajna by była z Krzyśkiem coś w podobie Twojej sygnaturki :)
 
Gustlik no Tapety jeszcze nie próbowałem robić, ale jak zrobie sygnaturke z BJ Pennem dla Liddel to może i spróbuje zrobić tapete tylko czy się uda to nie wiem bo tak jak pisałem tapet jeszcze nie robiłem.
PS. i jaka rozdzielczość tej tapety ? 1024x768 ?
 
składam zamówienie na sygnature z Jose Aldo, Juanem Manuelem Marquezem, Megumi Fujii i zawartym moim nickiem (z małej litery) w jednym sygnie :)
 
Sygnatura z BJ Pennem zrobiona dla Liddell :
Dwie wersje :
1 wersja :
29gha8w.png


2 wersja:
13yez49.png


Liddell miałem zamiar zrobić to tło w kolorach białym i niebieskim ale jakoś to nie za bardzo wyglądało albo nie za bardzo wychodziło :) i zrobiłem takie jak widzisz, może się spodoba :)
 
fajne te sygnatury ;)
jak będziesz miał chwilkę to możesz też coś machnąć z Wanderleiem ;)
 
Trzymaj Gustlik zrobiłem taką tapete z Krzysztofem Soszyńskim. Tapet jeszcze nie robiłem także jest to moja pierwsza tapeta i wyszła mi tak :


j5yrcy.jpg



a tutaj jeszcze druga wersja z małą ramką chociaż ogólnie ja wole wersje bez ramki :)


5dkt8y.jpg
 
Spoko to fajnie jak się podoba w sumie robiłem ją na prośbe Gustlika ale to jest tapeta a nie sygnatura, także tapeta może byc dla każdego w sumie, oczywiscie jak się komuś podoba :)
 
Jerz ok coś pomyśle nad tą tapetą ale to będziesz musiał troche poczekać bo jeszcze zrobie dwie sygnaturki dla Tsatsiki i dla Szypusa.
 
Dzięki za szybko wykonaną pracę.

Prosiłbym też o jakąś tapetę z tego zdjęcia:
http://img162.imageshack.us/img162/8348/lyoto2031.jpg

Nie mam pojęcia czy można coś tego zrobić. Samo zdjęcie pasuje na tapetę, ale coś mi w nim nie pasuje.

Nie śpieszy mi się, możesz je zrobić jak znajdziesz wolną chwilę.
 
Spoko Liddell
Liddell to zdjęcie Thiago było już przerabiane widać, cała ta krew i napisy i do tego też niestety ktoś i machnoł brushem splatterem jakimś na Thiago co akurat fajnie raczej nie wygląda i raczej słabo by wyglądała taka tapetka z wyciętym z tego renderem.
Chyba ze Tobie chodziło o użycie całego zdjęcia do zrobienia tapety to też tym bardziej lipa bo jak widzisz to zdjęcie już ktoś przerabiał po swojemu(napisy i ta cała krew splatter brushe).
 
Czyli raczej z tego nic nie da rady zrobić, tak?

No to w takim razie prosiłbym o jakąś inną tapetkę z Lyoto.
Tło fioletowe, zielone lub biało-niebieskie. Jak nie będzie wychodziło to wymyśl coś innego.

P.S. Na tapetce powinno być widać ikony (tylko jedna kolumna po lewej stronie).

Z góry dzięki.
 
Sygnatura wykonana dla tsatsiki :
2gtp4zk.png


Jerz raczej wątpie że zdąrze Ci zrobić tą tapete przed świętami. Dopiero teraz zrobiłem sygnature dla Tsatsiki, jeszcze zrobie sygnature Szypusowi i dopiero Tobie tą tapete.
Raz zrobie szybciej i wrzuce a raz dłużej schodzi bo wiadomo nie samym photoshopem człowiek żyje :)
 
Back
Top