Sygnatury by Shogun86

Shogun86 to jeśli można to zajął bym kolejkę i poprosił o jakąś sygnę z Mamedem ;) z góry dziękować ;)
 
jak zrobisz następne sygnatury to będziesz miał czas poduczyć mnie podstaw photoshopa
jaką masz wersje photoshopa
 
Jerz mam wersje CS3 PL. Coś tam mógł bym Ci podpowiedzieć, a tak ogólnie to poprostu korzystaj z tutoriali bo z nich się możesz sporo nauczyć.
 
Soundandsteel tak można osiągnąć podobne efekty na Gimpie i do tego jest on łatwiejszy, ale i tak napewno nie ma tylu opcji co PS szczególnie jak ktoś ma najnowszą wersje i lepiej raczej się odrazu zacząć uczyć na lepszym programie niż póżniej się tak przeżucać z jednego na drugi :)
 
Mógłbyś mi zrobić jakąś sygnę z Overeemem i koniem w tle? No i napis Mort gdzieś tam wsadzić. :D
 
No jestem Mort nie bój się ostatnio mnie nie było ale to sylwester :) i ogólnie pare dni w domu mnie nie było to i tutaj nie zaglądałem sygnaturki zrobie i tą tapetke dla Liddell w sumie teraz Cactus bo widze że zmienił nick


PS. Mort tylko co do Twojej sygnaturki to jak byś mógł to wkleił byś mi tu jakieś zdjęcie czy zdjęcia między innymi jaką chcesz tą konine na sygnaturce :)bo nie wiem czy chcesz zwykłego konia czy jakiegoś mustanga czy co :)
 
Będę bardzo wdzięczny jak się uda! Jeśli nie ten konik, to jakiś inny, tylko koniecznie czarny. ;d
 
Ok Mort to będe próbował zrobić coś takiego tylko wszystko w kolejności takiej jak każdy z was pisał.


Słowik_1991 nie bój się pamiętam :)


A tutaj trzymaj tą tapetke Cactus - (Liddell) przed chwilą zrobiona:


ruxyf7.jpg
 
sygnatura wykonana dla Slowik_1991 :


29glsgw.png



a tutaj masz to samo ale z przezroczystą ramką :


72pnhf.png



Slowik_1991 daj znać czy może być, no i oczywiście czy się podoba ? Zrobiłem troche inną metodą niż poprzednie :)
 
He Jerz no dzięki fajnie słyszeć taką ocene :)


PS. A właśnie a Ty Jerz jak tam zacząłeś już coś się bawić w photoshopie ?
 
Super to to nie wygląda tylko paint. Czytaj jakieś tutoriale i nie rób prac rodem z 2004 roku, to wygląda gorzej niż gimp. -.-"
 
Back
Top