Sygnatury by Shogun86

To ja mam taki pomysł i prośbę za razem, czy mógłbyś zmienić sygnę ? Dodać gdzieś ksywe Logan a u dołu mniejszą czcionką (czy też zależy jaki będziesz miał na to pomysł) "ten dobry" bo największą obelgą na forum jest napisać do kogoś "ty loganie" - trzeba z tym walczyć. Oczywiście jeżeli kolejka zejdzie bo widzę że zamówień od braci forumowej sporo.
 
Logan czyli chcesz żeby na tej sygnie co Ci zrobiłem wcześniej, żebym dodał na niej na dole napis Logan i obok mniejszą czcionką ten dobry tak ? ale jak tak to ok no moge tak przerobić, ale to już nie dzisiaj bo ogólnie i tak już kolejka jest, a do tego robiłem sygnaturke własnie dla Czarnego, ale wywaliłem ją bo coś mi nie wyszła i będe próbował od nowa jednak :) ale też już nie dzisiaj bo coś dzisiaj weny nie mam he


PS. Czarny a jak by nie wychodziła w tej niebieskiej tonacji to moge zrobić jakoś po swojemu ?
 
Mniej więcej tak, chyba że bardziej pasuje Ci inna koncepcja. Ważne żeby był Lyoto i ksywka + gdzieś przemycony napis ten dobry. Nie spieszy się, wiem że jest kolejka i tak wielkie podziękowania dla Ciebie za czas jaki nam poświęcasz. Pozdro
 
Sygnatura wykonana dla Czarny :

1 wersja :
34r6p7r.png


2 wersja :
29z63xf.png


3 wersja :
29uqcxw.png


4 wersja :
2gxgohu.png
 
wooow Shogun!:D:D:D Zajebiste sa:D teraz mi dales problemu bogactwa, bo wszystkie mi sie podobaja:d:d:d:d Wielkie dzieki za poswiecenie czasu!
 
No ogólnie to jest ta sama sygnatura tylko różne wersje bo po dwie są w tych samych kolorach tyle że jeszcze różnią się tym że na pojedyńczych wyłączyłem po jednej warstwie, nie mogłem się zdecydowac jak jest lepiej dlatego wrzuciłem tyle, żebyś sam sobie wybrał :)
 
mi sie wszystkie podobaja, wiec bede sobie zmienial:D Jakby Ci sie kiedys nudzilo mozesz stworzyc taka z jego charakterystycznym gestem po zwyciestwie. W google jak wpisujesz jego imie i grafiki to odrazu sie pokazuje:d Jeszcze raz dzieki !
 
wiem Czarny o co Ci chodzi bo w sumie miałem na początku takie założenie żeby jego z tym gestem dać na drugi plan tak żeby był jak by w tle :)
 
to ja jednak poproszę o silve dla siebie , jak masz kogoś w kolejce to grzecznie poczekam :]
 
Sygnatura wykonana dla Sonny :


kd51kl.png



TTauzen, a mógłbyś jakieś zdjęcie mi tutaj wstawić tej siatki od octagonu, bo ja nie moge znaleść zdjęcia tej siatki w szczególności takiego żeby można było je fajnie wpasować do sygnaturki to jak Ty masz jakieś to wrzuć tutaj jak możesz ok ? :)
 
No, no widać zdecydowany progress Shogun. Ta ostatnia z GSP jest zajebista. Gratki.
 
Evolve_octagon_cage.jpg

siatka taka jako warstwa / tło na niej coś takiego
black-widow-spider-picture.jpg

moze byc któryś z tych zdjec Silvy:
Anderson-Silva.jpg

anderson_silva.jpg
ten mi najlepiej siedzi szkoda ze zółtych rękawic nie ma :)
może z tego żółte da się zrobić albo napis ufc chociaż:
silva-henderson.jpg

może tez być flaga Brazylii w tle ten żółty trapez ale bez dodatkowych kolorów tylko zarys czarno żółty
no i pochlap tak jak chlapiesz w innych ta farba tylko żółtą
aaa i jedna źrenica ma być żółta hehe to tak na szybko :D
będę wdzięczny i ciekawy efektu
 
Trzymaj TTauzen nie wiem czy efekt chociaż troche taki jak chciałeś.
Wyszło mi coś takiego :

qn049h.png


i tutaj jeszcze wersja z przezroczystą ramką :

zujb0x.png
 
Trzymaj Czarny przerobiłem Ci i dodałem tak jak chciałeś go z tym gestem(bo chyba o ten gest Ci chodziło, czy o ten jak krzyżował ręce ?) :


2u724qt.png



nmfcpf.png



x37dkj.png



1533be1.png
 
ta jest super;)
a czy mógłbys zmienic nasycenie kolorów , chodziła mi bardzo zeby było to czarno zółte , taka zółć >
48cbb756495f6_sinister2.jpg

tak to jest kozak :) choć zamiast tychg ornamentów wolałbym kleksy zółtej farby a w tym rogu można ter dac jego kolano w clinchu :P
andersonsilva_280x3_443472a.jpg

dzięki
 
Trzymaj TTauzen przerobiłem to i wyszło mi coś takiego :


2vipkye.png



Noodles ok coś pomyśle nad tą sygnaturą.
 
dzięki ;) na szybko zmieniłem kolory mam nadzije ze się nie gniewasz :P wielkie dzięki!
 
Nie no za co za to że sobie kolory zmieniłeś :) Spoko jak takie Ci odpowiadają i na takie sobie zmieniłeś to wporządku nie ma problemu :)
 
Trzymaj Logan dodałem Ci nick i ten napis tak jak chciałeś.
I przy okazji przerobiłem albo raczej poprostu troche poprawiłem tą sygnature :

1zgt9j9.png
 
Haha. Padłem jaki dopisek;)


Jak już tak komplementuje to przy okazji napiszę też, że sygna Sajda z Cainem wymiata. Chyba najlepsza z tego tematu.
 
He Yoshihiro ale ten dopisek to nie jest mój pomysł, chciał żeby mu taki dodać to Mu taki dodałem :)


A no i Sygna Sajda z Cainem nie jest sygną z tematu tylko poprostu sygną z jego podpisu napisał post i ma taką sygne ustawioną to Mu taką wyświetla :)
 
Back
Top