Sygnatury by Shogun86

Sajd Ty jak narazie tylko strasznie krytykujesz, tutaj ludzie jakoś piszą że im się podobają.
Pokaż jakieś Twoje konkretne sygnaturki bo z tych co umieściłeś w temacie z grafiką to jedynie ta z Kociao jeszcze mi się jakoś podoba, ale reszta w szczególności ta z Bj Pennem i z GSP(z przed 4 miesięcy co prawda) to są strasznie lipne i jeśli te według Ciebie wyglądają gorzej niż na Gimpie to tamte dwie wyglądają gorzej niż w Paincie(bez urazy).
Tak jak napisałem Twoja sygnatura z Kociao mi się podoba, ale reszta z tych co pokazałeś już nie.

PS. Ta z Shogunem jeszcze też ujdzie ale ogólnie tez nic specjalnego mogłeś jeszcze coś tam dodać, coś więcej nad nią popracować.

Także Sajd Twoje sygnaturki też bym nie powiedział że są jakieś super i nie chodzi tu o to żeby Cie skrytykowac dlatego że Ty moje krytykujesz tylko poprostu napisałem co uważam bo krytykujesz, a sam jak narazie żadnej super sygnaturki nie pokazałeś albo przynajmniej ja jej nie widziałem, wyjątek to ta z Kociao tak jak już napisałem.
 
Sory Sajd za porównanie ale zachowujesz się jak niejaki Logan w większości tematów. "Ty nie umiesz/nie wiesz nic, robisz źle... zrób dobrze".

Dobrze czyli jak? Jak to jest "nie robić prac wyglądających jak z 2004 roku"? Jeśli chcesz pomóc to faktycznie udziel mu jakichś rad a nie pisz nic nie wnoszących ogólników wielkiego grafika za jakiego się uważasz.

Zresztą tak jak pisze Shogun - nic konkretnego jeszcze nie pokazałeś a zachowujesz się jakbyś co najmniej robił plakaty dla DREAM. Zresztą zobaczmy:

Pen z urwaną ręką na mokrej plamie z mydlanej piany? Zero wygładzenia tonacji i przejścia tekstury w obraz, tylko "chamskie" nałożenie i wymazanie ręki gumką.
oj3sdv.png


Shogun z dziurą w brzuchu? Bo na flagę Brazylii z wizerunkiem Shoguna (jak mniemam założenie) to nie wygląda.
n178k6.png


Nie odbierz mojego posta jako atak na Twoja osobę. Po prostu jechanie po nowym userze, za to że próbuje się czegoś dowiedzieć o grafice (w odpowiednim temacie) jest zwyczajnie słabe. Nie jestem grafikiem, nawet koło takiego zawodu nie leżałem, nie wiem jakie są obecnie "trendy" jednak co nieco w Shopie "powycinałem" i szału w Twoich pracach nie widzę. A stawiasz się w roli szybującego nad wszystkimi buca, który pozjadał każdy rozum świata (w tym konkretnym temacie).

Shogun może nie jest mistrzem - zresztą sam pisał że dopiero się uczy i chciał w tym temacie zasięgnąć porad - jednak jego prace są przemyślane i ciekawie skomponowane. Powoli ale do przodu, a Ty niepotrzebnie próbujesz go stłamsić.
 
Dokładnie, wystarczy nawet spojrzeć na posty jakie pisał w tym temacie Yoshihiro nie robił tylko krytyki i nie wywyższał się a właśnie udzielał jakiś porad i pisał co jak zrobić żeby dana rzecz wychodziła lepiej.
 
Shogun, zajebiście! Dzięki, sygnaturka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dziękóweczka wielka!!
 
o w mordę, dopiero teraz ogarnąłem ten temat ;] i aż nie wiem z którym zawodnikiem bym chciał sygnaturę, bo i z Grabowskim, i z Alim, i z Mamedem, i z Soszyńskim. Muszę się zastanowić ;]


a może da radę umieścić całą 4 ? :) i nick ofkors ;)
 
Spoko Mort to fajnie jak aż tak Ci się spodobała sygnaturka no i widze że ogólnie nie tylko Ty uważasz że wyszła fajnie bo i Seban28 i Yagiel :) a szczerze to przyznam że i mi się podoba ta sygnaturka i jak dla mnie to jak narazie najlepsza z tych co do tej pory zrobiłem :)


Yagiel myśle że upchać całą czwórke by dało rade, ale wydaje mi się że lepiej by było jak byś sobie wybrał jedną osobe z tej czwórki, albo ewentualnie dwie i jeśli dwie to napisz którą osobe byś wolał na pierwszym planie mieć. Poprostu napchanie tylu osób na sygnature zostawiło by mało miejsca na dodanie czegolwiek do niej, przynajmniej tak mi się wydaje:)


PS. Jerz ok to jak będziesz zaczynał się coś bawić w PSie to jak coś to możesz pisać coś tam zawsze się postaram podpowiedzieć
 
No dobra, to niech bedzie w tle Reem a na pierwszym planie Krzysiek :)


Z gory dzieki, pozdro !
 
Pierwszy raz odpalilem ten wątek i szacun Shogun86! Fajne są;D Jak znajdziesz chwilę mógłbys mi jakąs wyszykowac? w niebieskiej tonacji z nickiem i Chuck-em Liddell-em;D dzięks!
 
Ta sygna z Alim dla Morta konkretna ! chyba najlepsza jak dotychczas ;)
Tak trzymaj Shogun ;)
 
Sygnaturka z Alim zdecydowanie najlepsza ze wszystkich które przewinęły się przez ten temat - brawo !


Yoshi - a to nie Ty czasem wygrałeś konkurs na tuning autka na ppe ?? ;P
 
Wysłałem Aliena na księżyc, to musiało zostać docenione ;)
 
Wielkie dzięki, tapeta wyszła super. Tylko dałoby się zrobić wersję bez napisu "Lyoto The Dragon Machida"?
 
Jakbyś znalazł chwilę czasu to mogę cię prosić o coś z GSP? Bo ta moja sygnaturka to nie najlepsza jest :p
Z moim nickiem oczywiście ;p
 
Ok Cactus nie ma problemu trzymaj tutaj wersje bez napisu :


2u5v0nc.jpg



a tutaj ewentualnie masz jeszcze z napisem w rogu :


29vavb5.jpg
 
mi sie marzy taka z Andersonem Silvą , kolory : czarny dominujący + żółty dla kontrastu ( spodenki i rękawice ) + jakies detale białe , w tle siatka octagonu a na siatce pająk
coś w ten deseń ale jaskrawsza:
Anderson_Silva_1000448.jpg

moze sam zrobię i się pochwalę ale jak się Shogunowi pomysł podoba i ma czas to bede wdzięczny :)
 
a może mi ktoś powiedzieć dlaczego, nie mam ich w podpisie ? :)


dodałem tak samo jak poprzednią ( przez
) i nic :)
 
Dzięki Mort :)


Yagiel musi się dać wstawić poprostu jednak coś żle robisz i może między tymi img wklejasz coś żle, cofnij się na drugą strone tematu tam już pisałem jak ustawić sygnaturke bo chyba Mat01 miał podobny problem i pomogło :)


TTauzen moge pomysleć nad tą sygnaturką ale to i tak będziesz musiał poczekać bo pierwsi byli Czarny i Sonny


PS. Yagiel jak to napisałeś dobrą robote dla forumowiczów (oczywiście nie mi to oceniać), ale skoro tak oceniasz to dobrze :) a i oczywiście też robiąc te sygnaturki wam to przy okazji ja się ucze je robić :) i fajnie że ktoś zauważa już jakąś poprawe :)
 
no właśnie dziwna sprawa bo na innych forach się wyświetla :) nawet skopiowałem link z drugiego forum, na którym sygnatura działa i to samo :) może się samo naprawi ;] will see


edit: o, naprawiło się :D
 
Może dlatego, że dwa razy na jednej stronie nie może być ten sam obrazek, zauważ, że pod moim pierwszym postem na tej stronie jest sygnatura, a pod drugim już nie. :)
 
to i ja bym chciał jeszcze jedną z Rampage nie wiem który jestem w kolejce bo chętnych jest sporo
 
tapeta z Lyoto jest swietna.
ps.swoja zrobilem w paintcie...ale ucze sie dopiero...;)
60357473.jpg
 
Back
Top