Sygnatury by Shogun86

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Sciągasz na kompa wrzucasz na imageshack, bierzesz linka i na swoim profilu wkładasz pomiędzy to
:)
 

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Uffffff jak ustawić sygnature pisałem już komuś na drugiej stronie tego tematu to przejdz na drugą strone i tam masz napisane jak ją ustawić.

SEEMANN dało by rade, ale to dopiero jak zrobie sygnature dla Jerz bo On byl przed Tobą :)
PS. SEEMANN i takie pytanie bo sygnature którą masz ustawioną w tej chwili, to robiłem ją dla Szypus, pytałeś go czy możesz ją sobie wziąść i też ustawić ?
 

SEEMANN

Jungle Fight
Featherweight
aha! to nie można tak ogólnie wykorzystywać??? :) sorry ale zwyczajnie nie wiedziałem że takimi prawami się to rządzi! już usuwam! ;)


jesus, co za dzień! najpierw się dowiaduję że jest już ktoś z moim avatarem wolverina, później że nie mogę tej sygnatury wykorzystywać :D fuck!
 

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
No SEEMANN ogólnie jeśli by się Szypus zgodził to byś mógł ją sobie ustawić, bo akurat ta sygnatura była robiona dla niego więc jest do jego użytku i to raczej od niego zależy czy chce żeby ktoś też ustawiał sobie sygnature która została zrobiona dla niego.
SEEMANN jak zrobie sygnature dla Jerz to pózniej zrobie i Tobie sygne tak jak już pisałem :)
 

Noval94

Jungle Fight
Lightweight
jak dodajecie sygnatóre pod poste tak że ona jest na stałe bo zwykły obrazek umiem wstawić ale zakarzdym razem muszę to robić
 

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Noval94 ok pomyśle nad sygygnaturkąa narazie wrzucam zrobioną przed chwilą dla Griffin93 :v16e2gjr.png
v224eyihd.png
v3a3gz9g.png
 

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Tyson sory że tak pózno odpisuje ale ostatnio jakoś nie zaglądałem tutaj, jak dalej masz jakąs sprawe to podaj swój email to się odezwie do Ciebie
 
Top