Sygnatury by Shogun86

Sciągasz na kompa wrzucasz na imageshack, bierzesz linka i na swoim profilu wkładasz pomiędzy to
:)
 
Uffffff jak ustawić sygnature pisałem już komuś na drugiej stronie tego tematu to przejdz na drugą strone i tam masz napisane jak ją ustawić.

SEEMANN dało by rade, ale to dopiero jak zrobie sygnature dla Jerz bo On byl przed Tobą :)
PS. SEEMANN i takie pytanie bo sygnature którą masz ustawioną w tej chwili, to robiłem ją dla Szypus, pytałeś go czy możesz ją sobie wziąść i też ustawić ?
 
aha! to nie można tak ogólnie wykorzystywać??? :) sorry ale zwyczajnie nie wiedziałem że takimi prawami się to rządzi! już usuwam! ;)


jesus, co za dzień! najpierw się dowiaduję że jest już ktoś z moim avatarem wolverina, później że nie mogę tej sygnatury wykorzystywać :D fuck!
 
No SEEMANN ogólnie jeśli by się Szypus zgodził to byś mógł ją sobie ustawić, bo akurat ta sygnatura była robiona dla niego więc jest do jego użytku i to raczej od niego zależy czy chce żeby ktoś też ustawiał sobie sygnature która została zrobiona dla niego.
SEEMANN jak zrobie sygnature dla Jerz to pózniej zrobie i Tobie sygne tak jak już pisałem :)
 
jak dodajecie sygnatóre pod poste tak że ona jest na stałe bo zwykły obrazek umiem wstawić ale zakarzdym razem muszę to robić
 
Noval94 ok pomyśle nad sygygnaturką



a narazie wrzucam zrobioną przed chwilą dla Griffin93 :



v1



6e2gjr.png




v2



24eyihd.png




v3



a3gz9g.png
 
Tyson sory że tak pózno odpisuje ale ostatnio jakoś nie zaglądałem tutaj, jak dalej masz jakąs sprawe to podaj swój email to się odezwie do Ciebie
 
Back
Top