Sygnatury by Shogun86

To się zobaczy moze kiedyś się skusze na CS5 ale narazie jednak będe robił w CS3 :) Sow i Yoshihiro ale ogólnie chyba już widać jakąś chociaż małą poprawe w porównaniu do pierwszych sygnatur ?
 
Sygnatura z Fedorem wykonana dla Zlatan (Dwie wersje)
wersja 1:
10rla92.png

i wersja 2 :
16ht4eq.png
 
Shogun twoja najlepsza sygna z Fedorem. Jak masz czas to może zrobisz jakąś z devil Bj Pennem :D
 
Ok Zlatan wykorzystaj obydwie wersje jak chcesz w sumie przecież Tobie je robiłem :)

Shoocker też tak mysle że ta sygnatrua z Fedorem jak narazie najlepiej mi wyszła :)
Shoocker ok moge zrobić jakąś z Bj Pennem, tylko z tym Devil to o co chodzi ? chodzi Ci o sygne w stylu tej z Fedorem tyle ze zamiast smoka chcesz jakiegoś diabła Devil :D ? popraw mnie jak się myle
 
Tu masz evil Bj Penna :D
pennpost.jpg

W tle mogłby byc jakiś motyw ze wschodem słońca np: wpisz "hawaii sunset" w google grafika. Jak będziesz miał czas to zrób mi się nie śpieszy. Z góry dzięki.

Aha, nie musisz wykorzystywac własnie tego zdjecia BJ'a.
 
Wiesz co Shogun86, fajnie bylo by miec sygnaturke z Josh'em Koscheck'iem. Jezeli by dalo rade ;)
 
Sygnatura z Bj Pennem wykonana dla Shoocker (dwie wersje) :
Wersja 1:
2a8enww.png


Wersja 2:
tak jak chciałeś evil Bj Penn:
j7vvab.png


RaphTaba ok pomyśle nad sygnaturką z Josh'em Koscheck'iem
 
Shogun teraz dopiero zajrzałem do tematu.
Nie pamietam jak w CS3 jest z opcją popraw krawędź. W CS5 jest dopracowana na maksa, można fajne efekty uzyskać mniejszym nakładem pracy.

Jeszcze słów kilka odnośnie zaznaczania. Posługujesz się piórem? Jest najprecyzyjniejsze.
Poprawienie zbędnych pozostałości po wycinaniu możesz uzyskać w WARSTWA ->USUŃ OTOCZKĘ - BEZ AUREOLI

Warto też nadmienić o PRAWY -> ZAKRES KOLORU. Znakomita opcja jeśli wycinasz coś z jednolitego tła. Nie zawsze zadziała ale warto próbować, trwa to dosłownie sekundę a może zaoszczędzić kupę roboty.
 
Yoshihiro piórem nie nigdy piórem nie wycinałem i szczerze to nawet nie wiedziałem że piórem można wycinać, ale którym piórem ? bo jest ich pięć rodzajów. Ja zawsze jak wycinam render to zależy na jakim jest tle bo jak tło naprzykład jest jednego koloru to dośc często sama "magiczna gumka" mi wystarcza, ale też korzystałem z lassa - "magnetyczne lasso" i ostatnio też z Filtr -> wydziel...

a to co napisałeś o tym - PRAWY -> ZAKRES KOLORU to jak naciskam prawy to nic mi nie wyskakuje, ale znalazłem i mam to w Zaznacz -> Zakres koloru, ale nie wiem jak tym dobrze wyciąć.

popróbuje te opcje co tu wypisałeś jak załapie jak to robić to może się będzie z tego korzystać jak będzie lepsze
No i dzięki za rady oczywiście

Ps. to ta wersja CS5 jest dużo lepsza, duże są róznice ? i między innymi jakie ?
 
sygnatura z Rocky Marciano wykonana dla Tyson (3wersje):
1 wersja:
n70ljr.png

2 wersja :
25quc5g.png

3 wersja :
2cfz7ub.png


takie coś mi wyszło Tyson nie wiem czy się spodoba (ogólnie chyba dalej najlepsze sygny jakie mi wyszły to jak narazie to Koscheck, Bj Penn i Fedor, przynajmniej mi sie tak wydaje)
 
Spoko Tyson to fajnie jak się spodobały :) a ogólnie która najlepiej przypasowała ? No i zdjęcia Rocky Marciano tez było cięzko znaleśc jakieś ciekawsze bo głownie to większość czarno białe i jakieś z walk ale coś tam się wybrało i zrobiło
 
Dzieki Mort za ocene :)
i jeszcze druga wersja sygnatury z Krzysztofem Soszyńskim :
dałem inne gradient mapki :)
2yvrq7q.png


która lepsza ?
 
Shogun86 to i ja mam zadanie specjalne dla Ciebie,ale to nie będzie łatwe. Zrobiłbyś dla mnie taka syganaturkę z Dana ze zdjęcia. Dodam,że najlepsza według mnie jest ta Twoja z Shogunem. Z góry dzięki.
http://tinypic.com/view.php?pic=t02a9h&s=7
 
Back
Top