Sygnatury by Shogun86

L

_Logan_

Guest
Ja bym bardzo uprzejmie prosił o coś z Lyoto Machidą - szczególnie przed jego walką przyda się taka sygnaturka ;)

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
Shogun ja poproszę jedną sygnaturę na wynos z Jose Aldo , w stylu podobnym do tej z Assassins creed

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Logan i Tyson ok pomysle nad sygnaturami dla was
PS. Tyson w sumie na początku przy robieniu tej sygnatury z Assassins Creed miałem zamiar zrobić właśnie sygnature z Aldo ale jednak wybrałem Assassins Creed tak dla odmiany :) ale pomysle nad Aldo też

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
i tak jeszcze fajnie by na tej sygnaturze były ze 3 foto aldo
takie :
jose_aldo_swanson.jpg

1237123245.g.jpg

i_cfc.jpg

i pasowało by wyciąć jego rywali , tyle z moich skromnych wymagań :P

J.Fitch

Oplot Challenge
Featherweight
to rob lepsze i je wklejaj....

Shogun jak bedziesz mial czas mozesz zrobic jakiegos siga z.... Fitchem :D

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Sajd wiem że sygnatury nie są na najwyższym poziomie bo jeśli chodzi o photoshopa to jak narazie długo się nawet nie bawiłem i jestem początkującym tak jak to napisałem w pierwszym poscie, a jak sam coś też takiego robiłeś i potrafisz robić dobre sygnatury to mógłbyś dać jakieś porady(w sumie już jedną wcześniej nawet dałeś).
PS. Nie odrazu Rzym zbudowano, i nie odrazu każdy siada do photoshopa i robi jakies cuda.

J.Fitch ok pomysle nad tą sygnaturką ale najpierw zrobie sygnatury dla Logan i Tyson bo wcześniej napisali :)

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Sygnatura z Lyoto Machida wykonana dla Logan:
155iib4.png

nie długo wstawie też sygnature dla Tyson, a pózniej zrobie też sygnature Tobie J.Fitch

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Sygnatura z Jose Aldo wykonana dla Tyson:
pierwsza to sygnatura ukończona przezemnie:
2ive4o7.png

Druga wersja to sprawa wygląda tak ze czegoś mi brakowało w tej mojej i przesłałem ja koledze żeby mi do niej coś dodał coś przerobił i wyszła tak: to jest wersja "cut" :
sg0nf9.png

A tu to samo ale w wersji "uncut":
x2jamf.png

to już sobie Tyson wybierzesz sam czy wolisz cut czy uncut :)

J.Fitch sygnaturke dla Ciebie postaram się zrobić jutro

Thai

Maximum FC
Bantamweight
Shogun mógłbyś wykonać dla mnie sygnaturę z CroCopem? :)
Z góry dzięki.

PS: Najlepiej jak by była w podobnym stylu jak ta ostatnia z J.Aldo

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Seban28 no foto dobre na sygnature hehe
EgzeQtor ok zrobie sygnaturke i Tobie ale raczej nie będzie taka jak ta z Jose Aldo bo akurat tamtą tak jak napisałem ja zrobiłem sygnature a pózniej przesłałem koledze żeby mi ją wykończył jakoś fajnie no i dobrze mu to wyszło(także akurat tamta sygnatura nie była tylko mojej roboty)

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
a tutaj sygnatura wykonana dla EgzeQtor:
2yvklyg.png

a tu masz z napisem w rogu, nie mogłem się zdecydować czy wstawić w środku czy w rogu to sam sobie wybierzesz:
2psf4a8.png

JB_

WRESTLING || JUDO
Cohones
MMARocks
Shogun Lima jest fatalnie wycięta (zwłaszcza włosy).
Jak zaznaczasz różdżką to pobaw się potem opcja popraw krawędź.

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Yoshihiro Lima nie była wycinana różdzką bo była na białym tle i wziąłem tylko magiczną gumką usunąłem tło.
Ale włosy to się zgadzam słabo się wycieły .
Widze ze coś sie znasz i chyba tez się bawiłeś w photoshopie, możesz powiedziec gdzie i jak dokładnie się robi to "popraw krawędz" a i dzięki za rade.
właśnie tego typu krytyka + rada się przydadzą (Co jest żle i jak zrobić zeby było lepie)

Sow

Oplot Challenge
Welterweight
najlepsze tutoriale http://www.photoshoplady.com/
tu najlepszy sposób jak dla mnie na wycinanie http://www.photoshoplady.com/tutorial/awesome-photoshop-techniques-cutting-out-hair/1584

no ale jak chcesz to ściągnij Ps CS5 tam jest sporo ułatwień między innymi z wycinaniem postaci

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
o kurde Bubi rzeczywiście :) już poprawione
Sow dzięki sprawdze linki, a wersja CS5 dużo lepsza jest ? ja ogólnie korzystam z wersji CS3

Sow

Oplot Challenge
Welterweight
wiesz praktycznie wszystko da radę zrobić w starszych wersjach tylko musisz się więcej napracować ja korzystam z CS4 w CS5 jest sporo ułatwień dla grafika najlepiej zobaczyć filmiki prezentujące możliwości