Sygnatury by Shogun86

Ja bym bardzo uprzejmie prosił o coś z Lyoto Machidą - szczególnie przed jego walką przyda się taka sygnaturka ;)
 
Shogun ja poproszę jedną sygnaturę na wynos z Jose Aldo , w stylu podobnym do tej z Assassins creed
 
Logan i Tyson ok pomysle nad sygnaturami dla was
PS. Tyson w sumie na początku przy robieniu tej sygnatury z Assassins Creed miałem zamiar zrobić właśnie sygnature z Aldo ale jednak wybrałem Assassins Creed tak dla odmiany :) ale pomysle nad Aldo też
 
i tak jeszcze fajnie by na tej sygnaturze były ze 3 foto aldo
takie :
jose_aldo_swanson.jpg


1237123245.g.jpg


i_cfc.jpg


i pasowało by wyciąć jego rywali , tyle z moich skromnych wymagań :P
 
to rob lepsze i je wklejaj....


Shogun jak bedziesz mial czas mozesz zrobic jakiegos siga z.... Fitchem :D
 
Sajd wiem że sygnatury nie są na najwyższym poziomie bo jeśli chodzi o photoshopa to jak narazie długo się nawet nie bawiłem i jestem początkującym tak jak to napisałem w pierwszym poscie, a jak sam coś też takiego robiłeś i potrafisz robić dobre sygnatury to mógłbyś dać jakieś porady(w sumie już jedną wcześniej nawet dałeś).
PS. Nie odrazu Rzym zbudowano, i nie odrazu każdy siada do photoshopa i robi jakies cuda.

J.Fitch ok pomysle nad tą sygnaturką ale najpierw zrobie sygnatury dla Logan i Tyson bo wcześniej napisali :)
 
Sygnatura z Lyoto Machida wykonana dla Logan:
155iib4.png


nie długo wstawie też sygnature dla Tyson, a pózniej zrobie też sygnature Tobie J.Fitch
 
Sygnatura z Jose Aldo wykonana dla Tyson:
pierwsza to sygnatura ukończona przezemnie:
2ive4o7.png

Druga wersja to sprawa wygląda tak ze czegoś mi brakowało w tej mojej i przesłałem ja koledze żeby mi do niej coś dodał coś przerobił i wyszła tak: to jest wersja "cut" :
sg0nf9.png

A tu to samo ale w wersji "uncut":
x2jamf.png


to już sobie Tyson wybierzesz sam czy wolisz cut czy uncut :)

J.Fitch sygnaturke dla Ciebie postaram się zrobić jutro
 
Shogun mógłbyś wykonać dla mnie sygnaturę z CroCopem? :)
Z góry dzięki.

PS: Najlepiej jak by była w podobnym stylu jak ta ostatnia z J.Aldo
 
Seban28 no foto dobre na sygnature hehe
EgzeQtor ok zrobie sygnaturke i Tobie ale raczej nie będzie taka jak ta z Jose Aldo bo akurat tamtą tak jak napisałem ja zrobiłem sygnature a pózniej przesłałem koledze żeby mi ją wykończył jakoś fajnie no i dobrze mu to wyszło(także akurat tamta sygnatura nie była tylko mojej roboty)
 
a tutaj sygnatura wykonana dla EgzeQtor:
2yvklyg.png

a tu masz z napisem w rogu, nie mogłem się zdecydować czy wstawić w środku czy w rogu to sam sobie wybierzesz:
2psf4a8.png
 
Shogun Lima jest fatalnie wycięta (zwłaszcza włosy).
Jak zaznaczasz różdżką to pobaw się potem opcja popraw krawędź.
 
Yoshihiro Lima nie była wycinana różdzką bo była na białym tle i wziąłem tylko magiczną gumką usunąłem tło.
Ale włosy to się zgadzam słabo się wycieły .
Widze ze coś sie znasz i chyba tez się bawiłeś w photoshopie, możesz powiedziec gdzie i jak dokładnie się robi to "popraw krawędz" a i dzięki za rade.
właśnie tego typu krytyka + rada się przydadzą (Co jest żle i jak zrobić zeby było lepie)
 
najlepsze tutoriale http://www.photoshoplady.com/
tu najlepszy sposób jak dla mnie na wycinanie http://www.photoshoplady.com/tutorial/awesome-photoshop-techniques-cutting-out-hair/1584

no ale jak chcesz to ściągnij Ps CS5 tam jest sporo ułatwień między innymi z wycinaniem postaci
 
o kurde Bubi rzeczywiście :) już poprawione
Sow dzięki sprawdze linki, a wersja CS5 dużo lepsza jest ? ja ogólnie korzystam z wersji CS3
 
wiesz praktycznie wszystko da radę zrobić w starszych wersjach tylko musisz się więcej napracować ja korzystam z CS4 w CS5 jest sporo ułatwień dla grafika najlepiej zobaczyć filmiki prezentujące możliwości
 
Back
Top