Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

@Siwy polecisz jakiegoś sprawdzonego androloga? oba testosterony w normie, estro też, dhea nisko, lh/fsh/prolaktyna poza skalą, tym chciałbym się zająć i fajnie jak bym miał kogoś ogarniętego
 
@Siwy polecisz jakiegoś sprawdzonego androloga? oba testosterony w normie, estro też, dhea nisko, lh/fsh/prolaktyna poza skalą, tym chciałbym się zająć i fajnie jak bym miał kogoś ogarniętego
Niestety nie mam nikogo takiego. Najlepiej szukać po jakiś dużych klinikach, które zajmują się też sportowcami - tam z reguły są najbardziej ogarnięci lekarze.
 
Jak słodycz? Bo ciasteczkowe mnie pokonało i muszę jedną miarkę na dwie bezsmakowej rozrabiać, bo jak dla mnie za słodkie
Właśnie jak dla mnie to paradoksalnie nei jest mocno słodkie, pijalem dużo slodsze ostatnio
 
Jedyny dość wyraźny minus tego produktu :childcry:
IMG_20230911_145658.jpg
 
Ok, można pizgać. Chłop z bloku przebadał kreatyninę, rtęć czysta jak złoto (akurat partia którą mam).


15180262_1.jpg
Wy się tak znacie, że my se tu śmieszkujemy, a typ w piwnicy przerażony czyta i od razu badania leci robić? :beczka:
 
- Dobra wpisz w tym exelu rtęc 0
- stary kurwa zadne labolatorium nie wpisze Ci chamskiego 0, trzeba po madremu wpisac, pyk pyk i mozna mieszac rtec dalej.. oj kreatyne kurwa, kreatyne :lesnarhappy:
 
Lekki szok. Wziąłem 2x ashwa z swanson przed snem i byłem do 3 w nocy skupiony jak laser. Jednak nie każdemu to służy przed snem
 
Back
Top