Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

tak, ale to nie jest zloty srodek Mordo ze wezmiesz i nagle bedzie Ci sie chcialo.. no nie, nie tedy droga.
daje pobudzenie, do lozka super tylko trzeba wczesniej zarzucic...
ale to nie zloty srodek, wszystko jest w twojej glowie.
Nie ma sensu wrzucać dopy jak organizm rozjebany, wyniki rozjebne i nie ma podstaw żywienia i suplementacji do tego browary na kraty idą. Podstawy.

Jebane pokolnie magicznej tabletki na wszystko, a przytrzymać miskę parę miesięcy to nie do zrobienia.
:usunto:
 
@Prorok Izajasz

Bo do tego trzeba miec odpowiedni mindfullnes.
Daria bylaby zawiedziona takimi postawami.

Musisz byc jak jebany Prochazka, inni ida w melanz a Ty zamykasz sie w ciemnym pokoju i medytujesz. Dieta jest trzymana, na redu jestes jak jebany drapieznik, nadnercza produkuja adrenaline. Jebany terminator.

Dopiero jak dochodzisz do pewnego poziomu to mozesz przejsc w tryb jona jonsa i pokrecic melanzyk od czasu do czasu.

Jak bedziesz sie lamac to pomysl o Darii, nie zasmuc jej :jjsmile:


Po 3 miesiacach bycia Jonesem(oprocz bicia partnerki i koko) wracam do korzeni :beczka:
 
@Strider

@Strider jeszcze raz nick zmienisz to Cie zabiorę do białej Rawskiej
:jimcarrey:
A to jest w planach wariacie, ale trzeba czekać pół roku. Strider swoje jeszcze wędruje, ale już jest coraz bliżej swojego przeznaczenia. A może już je odnalazł. :D

Ale że melatonina? A daj Pan spokój. Jakiż zbieg okoliczności, oznaczyłeś mnie w dniu, kiedy wziąłem ostatnią, 180 kapsułke ze swansona. Tylko że ja brałem 1mg, to jest porcja dla bambika. Ale starczyło. A testosteron? Ja oglądam filmy z kyriakos gryzli i się wyrównuje XDD
 
A to jest w planach wariacie, ale trzeba czekać pół roku. Strider swoje jeszcze wędruje, ale już jest coraz bliżej swojego przeznaczenia. A może już je odnalazł. :D

Ale że melatonina? A daj Pan spokój. Jakiż zbieg okoliczności, oznaczyłeś mnie w dniu, kiedy wziąłem ostatnią, 180 kapsułke ze swansona. Tylko że ja brałem 1mg, to jest porcja dla bambika. Ale starczyło. A testosteron? Ja oglądam filmy z kyriakos gryzli i się wyrównuje XDD
Chodziło mi czy cos wiesz w kwestii tej melatoniny do poziomu teścia.

Ja teraz tylko 4x w tygodniu biorę, bo w pozostałe 3 leci modafinil z rana do nauki to nawet wskazane wcześniej wstać.
 
Chodziło mi czy cos wiesz w kwestii tej melatoniny do poziomu teścia.

Ja teraz tylko 4x w tygodniu biorę, bo w pozostałe 3 leci modafinil z rana do nauki to nawet wskazane wcześniej wstać.
Niezbyt, ale teścia raczej nie obniża, z resztą wsparcie snu to stworzenie optymalnego środowiska do harmonizacji układu hormonalnego więc na logikę myślę, że melatonina top. Ja mało co jem, ale melania robi robotę
 
Wczoraj kupiłem dam znać jak klepie.

Chociaż wrzucam geranium teraz to wszystko klepie sztangi się łamio.
:beczka:
Ciekawe czy to tak samo czeszę jak stary Napalm? Pamiętam jak dopiero wychodził, a teraz to nie wiem bo z przedtreningówek to jedynie kawę stosowałem po prostu.

Jakie zdanie o tym gościu obok Tomczuka? Spory kawał chłopiska! Trener Paweł byłby dumny.
 
Ciekawe czy to tak samo czeszę jak stary Napalm? Pamiętam jak dopiero wychodził, a teraz to nie wiem bo z przedtreningówek to jedynie kawę stosowałem po prostu.

Jakie zdanie o tym gościu obok Tomczuka? Spory kawał chłopiska! Trener Paweł byłby dumny.
Liczę że jutro będzie paczka to sprawdzę co tam wsypali.
:korwinlaugh:
Tomczuka spotkałem zajebisty gość.
Mariusza niestety nie, ale kumpel go zna i też spoko ziomek ponoć.
 
Back
Top