Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Nie ma czegoś takiego jak gubienie tylko opony. Gubisz całe sadło i przy okazji oponę. Większosć facetów ma tak, że opona pierwsza rośnie a ostatnia ginie.
Cel to utrata wagi czy coś jeszcze?
To już mi zostało wytłumaczone
:awesome:

No właśnie z tą utratą to może z 5kg góra 10kg jeszcze ale chciałbym ten brzuch zniknąć, żeby tam coś oprócz sadła się pojawiło jakaś namiastka mięśnia.
 
Bęben Ci zejdzie ostatni. Niestety. Druga sprawa to zacznij sie ruszac bo zrzucanie "sadła" bez treningu i pobudzania mięśni sprawi ze bedziesz chudo-tlusty.
No ruchu w pracy mam sporo bo i 20km dziennie spacerów.
I właśnie o te ruszanie się mi chodzi co mogę w domu z hantlem/ketlem? czy nie wiem same brzuszki albo ten ABS na początek?
Dzisiaj próbowałem brzuszków to plecy ledwo od podłogi odklejam
:siuu:
 
To już mi zostało wytłumaczone
:awesome:

No właśnie z tą utratą to może z 5kg góra 10kg jeszcze ale chciałbym ten brzuch zniknąć, żeby tam coś oprócz sadła się pojawiło jakaś namiastka mięśnia.
Kolego "przywilej białego człowieka" schodzi ostatni.

A te kurwa dwa zasobniki tłuszczu po boku ciała to już jest zmora.
:siara:
 
No ruchu w pracy mam sporo bo i 20km dziennie spacerów.
I właśnie o te ruszanie się mi chodzi co mogę w domu z hantlem/ketlem? czy nie wiem same brzuszki albo ten ABS na początek?
Dzisiaj próbowałem brzuszków to plecy ledwo od podłogi odklejam
:siuu:
a jakie wymiary masz? Czyżbyś otrzymał zaproszenie do pewnej piwnicy?:pudzianfap:
Możesz też alko zmniejszyć
 
Kolego "przywilej białego człowieka" schodzi ostatni.

A te kurwa dwa zasobniki tłuszczu po boku ciała to już jest zmora.
:siara:
No widzę po tym zjeździe wagi, zaraz będzie 10 kg na minus a opona jak wisiała tak wisi i ani drgnie.
 
a jakie wymiary masz? Czyżbyś otrzymał zaproszenie do pewnej piwnicy?:pudzianfap:
Możesz też alko zmniejszyć
alko jest na minimum, prawie do 0 ostatnio nawet na grillu nie wypiłem, tylko woda i lemoniada która sam zrobilem.

Wymiary prawdziwego chlopiska dziś było równo 91 na liczniku a startowałem z 99
 
No ruchu w pracy mam sporo bo i 20km dziennie spacerów.
I właśnie o te ruszanie się mi chodzi co mogę w domu z hantlem/ketlem? czy nie wiem same brzuszki albo ten ABS na początek?
Dzisiaj próbowałem brzuszków to plecy ledwo od podłogi odklejam
:siuu:
W chacie jak nie masz problemów z motywacja to praktycznie mozesz cale cialo przetrenować jednym kettlem bądź hantlem regulowanym 1-20 kg. Na początek wystarczy.

Musisz zaczynac trenować przynajmniej 3 razy w tyg.

Jak nie masz hantla ani ketla to rob na początku podstawy, pompki jak andrzej i brzuszk, planki jak drzewiec, przysiady itd
 
alko jest na minimum, prawie do 0 ostatnio nawet na grillu nie wypiłem, tylko woda i lemoniada która sam zrobilem.

Wymiary prawdziwego chlopiska dziś było równo 91 na liczniku a startowałem z 99
To i tak elegancko
Ja z drugiej strony to próbuje zwiększyć sadło :beczka:
Ale te 90 Kg:pudzianfap::pudzianfap::pudzianfap:
 
W chacie jak nie masz problemów z motywacja to praktycznie mozesz cale cialo przetrenować jednym kettlem bądź hantlem regulowanym 1-20 kg. Na początek wystarczy.

Musisz zaczynac trenować przynajmniej 3 razy w tyg.

Jak nie masz hantla ani ketla to rob na początku podstawy, pompki jak andrzej i brzuszk, planki jak drzewiec, przysiady itd
No ketla albo hantle mam zamiar kupić, motywacja też jest, potrzebny tylko instruktaż żeby się przy tym nie zabić i jakieś sensowne ćwiczenia żeby się zaraz nie zajechać i zniechęcić
:tiphatb:


Edit co do pompek i brzuszków, to ja się kurwa z podłogi nie podniosę nawet 5 razy, dętka jestem w chuj
::clintdis::
 
To już mi zostało wytłumaczone
:awesome:

No właśnie z tą utratą to może z 5kg góra 10kg jeszcze ale chciałbym ten brzuch zniknąć, żeby tam coś oprócz sadła się pojawiło jakaś namiastka mięśnia.

A ile to jest tłuszcz a ile pozostałość skórna? Jeżeli schudłeś dużo i jesteś w dość zaawansowanym wieku, to bardzo często bez operacji już się oponki nie pozbędziesz - tkanka łączna i luźna skóra mogą pozostać z Tobą na zawsze.
 
No ketla albo hantle mam zamiar kupić, motywacja też jest, potrzebny tylko instruktaż żeby się przy tym nie zabić i jakieś sensowne ćwiczenia żeby się zaraz nie zajechać i zniechęcić
:tiphatb:


Edit co do pompek i brzuszków, to ja się kurwa z podłogi nie podniosę nawet 5 razy, dętka jestem w chuj
::clintdis::
Możesz też gumy oporowe kupić
 
wystartuje od ketla/hantli
Dej jakiś instruktaż prosty na YT bo wiem ze coś w któryś temat wrzucałeś. Taki żeby mnie nie zajechał
:roberteyeblinking:
Zanim zaczniesz machac ketlem, sprawdź cały ten kanał i ich treningi. Bardzo fajne ćwiczenia. Jak trochę tak popracujesz to popracujemy nad Tobą dalej :roberteyeblinking:
Tu trening dla początkujących:
 
może było, może nie, nie chce mi się przekopywać tematu, jakimi ćwiczeniami zniszczę oponę na brzuchu?
Zaznaczę że jak chodzi o ruchomość i ćwiczenia to jestem na poziomie przedszkolaka i siły w łapie tyle co bastian, no może ciut więcej. Mięśnie i kości zastane jak stary dziad po 60
:siuu:

Czy ćwiczenia ABS na początek żeby ruszyć sadłem i kośćmi będą ok?
Myślałem o zakupie hantli albo czajnika ale nie wiem jak tym machać żeby gubić sadło.
W mieszkaniu nie mam miejsca na inny sprzęt.

Edit jak pisałem w innym temacie waga leci bo ograniczyłem jedzenie ale opona dalej wisi i mam wrażenie że nie maleje wcale, od lutego 9 kg poszło na samym obcięciu miski.
Dieta.
 
bardziej się nie da, znaczy tak, może się da ale burczenie w brzuchu będzie u Ciebie w Zielonej słychać
:roberteyeblinking:
No to chujowa dieta jak głodny chodzisz.
To nie o to chodzi.
:beczka:

Pij dużo, bardzo dużo wody. Może być woda z cytrynką. Pij raz dziennie herbatę z pokrzywy. Jedz mało przetworzone jedzenie. Dbaj o małą objętość posiłków, ale żeby były bogate w białko i błonnik. Wyrób sobie nawyk jedzenia owoców/warzyw między posiłkami.

Dołóż do tego powoli aktywność ruchową i będzie szło.

Pasłeś się całe życie nie schudniesz w miesiąc. na wszystko potrzeba czasu i
SYS TE MA TY CZNOŚĆ!
 
Pij dużo, bardzo dużo wody. Może być woda z cytrynką. Pij raz dziennie herbatę z pokrzywy. Jedz mało przetworzone jedzenie. Dbaj o małą objętość posiłków, ale żeby były bogate w białko i błonnik. Wyrób sobie nawyk jedzenia owoców/warzyw między posiłkami.
Dokładnie tak robię tylko tej herbatki brak, to dlatego brzuch nie znika
:brainoverload:

całe sedno to ta aktywność, temu zapytałem od czego zacząć, jakie ćwiczenia, a wszyscy piszecie że samo z brzucha nie zejdzie i że dieta i w ogóle
:blahblahblah:

Konkrety jak @szplin wyżej

:roberteyeblinking::tiphatb:
 
Jeden rabin powie siłka drugi powie homoseksualizm i machanie czajnikiem.
Nie ma łatwej drogi.
:beczka:
siłka u mnie 130 za 8 wejść cennik ze stycznia 2023 a nie widzę aktualnego, w drugiej 180 za no limit, a 99 za 4 wejścia tak że nie bardzo mi się spina, wolę rzymian nadpłacać. Może jak już coś będzie ulepione z tej gliny to się pomyśli
:tiphatb:
 
siłka u mnie 130 za 8 wejść cennik ze stycznia 2023 a nie widzę aktualnego, w drugiej 180 za no limit, a 99 za 4 wejścia tak że nie bardzo mi się spina, wolę rzymian nadpłacać. Może jak już coś będzie ulepione z tej gliny to się pomyśli
:tiphatb:
Zdrowia nie kupisz. 180 zł nie majątek. Wolę wydać 180 na siłkę niż ciuchy/etc.

Jak masz miejsce to możesz inwestować w sprzęt, ale to już ustaliliśmy, że hajsu niet.

Możesz sobie kupic ze 2 czajniki, ale nie oczekuj cudów.
 
Wyciągnąłem dziś i włożyłem ręcznie skrzynie biegów do samochodu tak że musiałem ją unieść nad głowę i nawet się nie spociłem ale te ćwiczenia to pewna śmierć. Właśnie robię.
 
Ćwicz z własnym sadłem. 0 kosztów na siłownię
No to pytałem o ABS i inne ćwiczenia na początku czy wystarczą na rozgrzanie mięśni i rozruszanie truchła na start żeby przejść do czegoś innego później z hantlami/ketlem to elaboratów Wam się zachciało
:awesome:

zresztą odsyłam do 1 mojego posta nie chce mi się powtarzać
:tiphatb:
 
Back
Top