Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Skuteczna w jakim sensie? Co z resztą?
Może chodzić o to że tu masz 2 w jednym. Idziesz to robisz cardio, ciężar dodatkowo CI utrudnia (zwiększa wydatek energetyczny) i zmusza do pracy 'core' żeby utrzymać ciało w pozycji pionowej i do utrzymania klamotu.
Do tego nie obciążasz dynamicznie kolan jak przy bieganiu/rowerze i nie zajeżdżasz nóg.

Ma to sens.
 
Może chodzić o to że tu masz 2 w jednym. Idziesz to robisz cardio, ciężar dodatkowo CI utrudnia (zwiększa wydatek energetyczny) i zmusza do pracy 'core' żeby utrzymać ciało w pozycji pionowej i do utrzymania klamotu.
Do tego nie obciążasz dynamicznie kolan jak przy bieganiu/rowerze i nie zajeżdżasz nóg.

Ma to sens.
Rower dla kolan jest mega korzystny, co do biegania zgodzę się.

Marsze są zajebiste dla ducha, bo zawsze masz te możliwośc podziwiania otoczenia etc. Czy rozmowy.
 
Rower dla kolan jest mega korzystny, co do biegania zgodzę się.

Marsze są zajebiste dla ducha, bo zawsze masz te możliwośc podziwiania otoczenia etc. Czy rozmowy.
Ale jest nie korzystny dla stawu skokowego, bo większość osób nie dopasowuje wysokości pedalow
 
Ale jest nie korzystny dla stawu skokowego, bo większość osób nie dopasowuje wysokości pedalow
Czyli nie jest niekorzystny, tylko może być, jeśli ktoś niepoprawnie ustawi. Ja dużo jeżdżę na rowerze i sobie chwalę, zwłaszcza w tym roku odpaliłem rowerek. mega sprawa!
 
280kg na walizkach dziś pękło
w 8 seriach
po 140kila na rękę

Ciężkie kurestvo....:deniro:
565368374_o_kurwa_-jpg.70607
 
Wasze top 1 ludzi ze świata sportów siłowych?

U mnie:

Kyriakos Gryzzli -


Kielich! a z siłowych siłowych Seba Kot - the Faceless! Patriotycznie! :roberteyeblinking:



BTW: jest jakis temat własnej siłowni tutaj? Albo ktos ma jakąś dobrą metę na w miarę przystepne cenowo gryfy, obciązenie i klatki/ramy, ławeczki?
 
Last edited:
Back
Top