Prime Show MMA

Co ważniejsze kamerzysta na swoje odpały za sobą i skutecznie broni się z nich w sądzie. A nitro nadal robi swoje patolstwo.
Nitro powinni złapać smutni panowie i zabrać na wycieczkę do lasu.
Swoimi "występami" a galach pokazał że poza komputerem jest pizdą i zwykły 15 latek bije go na dziurę.
Tam ktoś powinien się grubo wkurwić i śmiecia ustawić.
 
Jeśli wam się wydaje że kasjo jest menelem i nie ma nikogo za sobą, szczekając cały czas w ten sposób, to sobie dalej w to wierzcie :beczka:
Pomorskie jest małe wbrew pozorom.
 
Dobra to już koniec FM w tym roku. Jeśli się nie mylę widzimy się koło lutego/ marca. Ja sam przez ten czas robię sobie długa przerwę od tego działu.


Jak podsumuje ten rok na pewno był dobry. Narodziny coraz to fajniejszych konf Prime MMA przez co poczułem się jak za dawnych czasów Jerrego S.

Wbił nam Soroko , Bomba , pchają się koledzy z Gromdy więc wszystko idzie w dobrą stronę. Niedługo czeka nas dużo walk zawodowców z amatorami za co kolejny plus.

Sportowo największa sensacja na pewno bardzo szybka porażka Bagiety z Kamerzystą. Regres Murańskiego/ może Warszawski Dresik i Mielonka to jego szczyty?/

Szczerze walki kobiet zaczynają być dla mnie problemem. Dobrze chyba oglądało mi się tylko Zusje vs Blondyna. Z kobietami w FM mam taki problem ze one nie mają brutalnego kończącego ciosu i coraz bardziej omijam ich walki, bo nie dostanę tego czego oczekuje.

Czy to zmierz freaków, nie to dopiero początek ich ekspansji tym bardziej gdy do skutku dojdą konfy Ferrari vs Łaszczyk , Muran vs Najman czy Muran vs Zadora.



Regress roku - Muran
Niespodzianka roku- Kamerzysta niszczący Bagietkę
Progress roku - Tyburski
Najlepsza walka roku kobiet - Zusje vs Blondyna
Odkrycie roku- bezapelacyjnie Bomba.

Panel roku- F2F Laluna vs Szeja

Walka roku- Rudy vs Polak ,Tyburski vs Soroko

Rozczarowanie roku - tak mili państwo Szpilka. Nawet nie chce mi się pisać jak się nim rozczarowałem na wielu płaszczyznach.

Out roku- Robalini,Godlewska, Stifler. K tych youtuberkach z malowanymi włosami nie będe pisał bo to wiadomo.

Organizacja roku - Prime MMA


Śmieszna akcja roku- gdy Boniek kazał Maszy podnieść ręce do góry czyli do gardy a ta podniosła jakby to był atak na bank ;)


Najbardziej wk..jąca osoba roku - Pasut. W realu szczerze nie wysiedziałbym obok niego 10 sekund.
 
Last edited:
Nitro jest większym patolem od Kamerzysty
Kamerzysta to kolejny inny krąg piekła. Nitro mieszał family friendly z patologią. Kamerzysta to zwykły patus.
Plus jego stare dzieje na asku...
Chociaż polityka YouTUbe jest zajebista: potrafią chować filmiki z genezą słowa Murzyn tak mocno, że trzeba wejść na kanał aby znaleźć ten filmik, ale Kamerzysta i Nitro -nawet nie trzeba było być zalogowanym...
Niebezpieczna zabawa i boje się co politycy wymyślą...
Co ważniejsze kamerzysta na swoje odpały za sobą i skutecznie broni się z nich w sądzie. A nitro nadal robi swoje patolstwo.
sędzia sie rozchorowała. Jeszcze się nie obronił w sądzie. Zresztą to nie będzie pierwszy wyrok.
 
Zawodnik PRIME potrzebuje 4 koła :pociesznymirek:
 
Zawodnik PRIME potrzebuje 4 koła :pociesznymirek:

4 tyś na mieszkanie chce? :waldeklaugh:
Niech sobie wynajmie coś tańszego. Ludzie wstydu nie mają :iamdone:
 
Zawodnik PRIME potrzebuje 4 koła :pociesznymirek:
skurwy*yn :burnit:
 
Łasik nie ma na życie. Czyli mieliście rację Prime upada :fck:
Nie no. To, że zawodnik rozwalił kasę za walkę i nie ma za co żyć nie znaczy, że prime upada.

Natomiast co do mojego typu na walkę Murański-Najman.

Myślę, że Muran wygra, ale po ciężkiej walce, bo nie jest wystarczająco dobry żeby zniszczyć go lajtowo jak Taxi Złotówa. Podejrzewam bardziej walkę w stylu Najman- Misiek z Nadarzyna, czyli ciężka przeprawa, ale Muran wygra przed czasem w parterze ciosami jak Najman straci siły.
 
Kasjo stawia na Murana.




Szczerze widzę to inaczej niż Wy
@Karateka@
@Janusz Sram

Tak Najman to porażka, ale uważam że Muran dziś po Salecie to jego największy wróg podczas wychodzenia do walki w historii i moim zdaniem nawet on nie pozwoli by Jaca go pokonał. Dlatego ja szczerze stawiam na Neja. Nie widzę zbytnio stójki Murana który narusza jakoś strasznie Neja.

Najman pokonał Bonusa BGC,Miśka i Lwa. Szczerze nie jestem pewny czy Muran wygrałby z tą trójką.
 
Last edited:
Jestem pewien że Muran wygrałby z tą trójką


Szkoda że nie było tej walki Muran vs Reporter która bardziej chciałem niż Tan vs Muran 2 , ona dużo by powiedziała.

A że Jaca robi tą trojke to szczerze nie wiem jak do tego doszedłeś bo ja nie wiem czy on podczas tych 3 walk wyprowadził z 8 ciosów :lol:
 
Ferrari Ferrarmi nikt z Gromdy nie wjechalbym na pokoj malemu ksieciowi . Natchnelo mnie , ze Akop nigdy nie wypowiadal sie o trans np pisze na insta, ze prawdziwy facet jest wierny tylko jednej kobiecie ( ale nie wspomina nic o transach).
 
Lubię walki dziwactw, ale organizacja Prime MMA jest dla mnie zbyt patologiczna i powinna zostać zamknięta. Takie jest moje zdanie. Za dużo tam patologii i tzw jak to mowią chyba ludzie ,,dymów" czy coś w tym stylu. Tym bardziej, że ta rozrywka w 99 procentach żyje z małych dzieci 10-15 lat.
 
Back
Top