Prime Show MMA

wszyscy poza żelaznym i jego odklejnym multikontem, jakie typy na dziś? :)
Jak coś na fortunie z freaków ciekawy wydaje się zakład: Sasha,Skolim,Kałuski @3.2
Cios jest poprostu słaby, ale ryzyko bo niewiadomo co pokaże Sasha.
Skolim podobno dłużej ćwiczy, poza tym powinien być silniejszy fizycznie.
Kałuski to nic specjalnego, ale jak wspomnieli wcześniej Gawron ma problemy ze zdrowiem.

Dodatkowo Zusje powinna odprawić Godlewską w 1 rundzie, ale ryzykowne.
Kałuski Gawron under wydaje się dobrym betem. To samo under w walce Soroko vs Stifler. Gdyby nie fakt, że mamy dwóch paralityków to Olejnik vs Robalini tak samo. Ogólnie na live może być fajny value na Robaliniego bo jeden i drugi to ....brak słów. Tutaj tak naprawde to 60/40 a nie Olejnik takim faworytem.
 
Warto oglądać powtórkę na strumyku? Coś nawet wczoraj streama mi się nie chciało szukać...
Właśnie skończyłem oglądać gale.
Większość walk zakończona w 1 rundzie w sposób absolutnie godny amatorów-leszczy (jeden cios na jakaś część ciała, gleba, pozycja embrionalną, koniec walki)
Do nadrobienia naprawdę fajne starcie Kornika z Adamem, które oglądało się serio przyjemnie.
Walka Piątkowskiej to starcie do jednej bramki które momentami oglądało się naprawdę przykro.
Wielkie koksy to w sumie niezły freak fight, wpisują się dobrze w te założenie.
Bagieta to :siara:
ME nie zrobił na mnie wrażenia.
Kasjo w drugiej rundzie się odpalił i było po walce.
Na plus w sumie komentarz, bo Irokez miał trochę wyjebane i to było coś co pasuje do tego świata z ust zawodowca.
 
Bo mmarocks ma wspólpracę z Fame MMA i ma zakaz


:tiphatb: Sam robiłem tylko się spóźniłem na pierwszą walkę
 

:tiphatb: Sam robiłem tylko się spóźniłem na pierwszą walkę
brzmi dokładnie jak coś, co powiedziałby ktoś z zakazem!

a pierwsza walka, cóż, dużo Cię nie ominęło
 
Właśnie skończyłem oglądać gale.
Większość walk zakończona w 1 rundzie w sposób absolutnie godny amatorów-leszczy (jeden cios na jakaś część ciała, gleba, pozycja embrionalną, koniec walki)
Do nadrobienia naprawdę fajne starcie Kornika z Adamem, które oglądało się serio przyjemnie.
Walka Piątkowskiej to starcie do jednej bramki które momentami oglądało się naprawdę przykro.
Wielkie koksy to w sumie niezły freak fight, wpisują się dobrze w te założenie.
Bagieta to :siara:
ME nie zrobił na mnie wrażenia.
Kasjo w drugiej rundzie się odpalił i było po walce.
Na plus w sumie komentarz, bo Irokez miał trochę wyjebane i to było coś co pasuje do tego świata z ust zawodowca.
wychodzi, że Olejnik wypada z walki o pas największego przegrywa :korwinlaugh:


Coś mi te freak fight zaczynają przypominać sytuacje jakby stand uper jeździł 4 lata z tym samym tekstem. Na początku śmieszy a później nudzi, irytuje, a na końcu unika się...

Piątkowska może coś ciekawego osiągnie we freak fightach.
Don Kasjo były członek kadry narodowej pierwszy raz wygrał z kimś na gali freakowej przed czasem?
Ani złotówki na PZB i PZPN z kasy państwa...

Nie wiem, czy to PrimeMMA to nie jest firmą, którą może przynosić straty i wynik w excelu nie jest najważniejszy. Bo jeśli nie to...
... to zbankrutują...
 
wychodzi, że Olejnik wypada z walki o pas największego przegrywa :korwinlaugh:


Coś mi te freak fight zaczynają przypominać sytuacje jakby stand uper jeździł 4 lata z tym samym tekstem. Na początku śmieszy a później nudzi, irytuje, a na końcu unika się...

Piątkowska może coś ciekawego osiągnie we freak fightach.
Don Kasjo były członek kadry narodowej pierwszy raz wygrał z kimś na gali freakowej przed czasem?
Ani złotówki na PZB i PZPN z kasy państwa...

Nie wiem, czy to PrimeMMA to nie jest firmą, którą może przynosić straty i wynik w excelu nie jest najważniejszy. Bo jeśli nie to...
... to zbankrutują...

Typowa gala ‚polsatowska’, czyli nie ważne zyski. Najważniejsze wszystko najmniejszym kosztem i cyrk się kręci. Pieniądze wyprane, faktury są i wszyscy zadowoleni.
 
Ta ostatnia gala była fatalna, zero emocji, zero, wszystko przewidywalne, zbudowane na postaciach, które już tak nie ciekawią. Jak kolega wyżej napisał, typowo polsatowska gala, kursy na faworyta 1.1, realizacja małym kosztem. Jeśli to nie jest pralnia pieniędzy i dalej to będzie tak wyglądało, to 2023 będzie ostatnim rokiem tej organizacji.
 
Ta ostatnia gala była fatalna, zero emocji, zero, wszystko przewidywalne, zbudowane na postaciach, które już tak nie ciekawią. Jak kolega wyżej napisał, typowo polsatowska gala, kursy na faworyta 1.1, realizacja małym kosztem. Jeśli to nie jest pralnia pieniędzy i dalej to będzie tak wyglądało, to 2023 będzie ostatnim rokiem tej organizacji.
samo oglądanie shotów boli, same odrzuty z innych organizacji albo pato nikogo nie interesujacy dziwacy. Będzie jeszcze 1 maks 2 gale i otchłań.
 
Typowa gala ‚polsatowska’, czyli nie ważne zyski. Najważniejsze wszystko najmniejszym kosztem i cyrk się kręci. Pieniądze wyprane, faktury są i wszyscy zadowoleni.
w tych obecnych czasach to nigdy nie wiadomo co jest prawdziwą firma tworzoną dla zysku, kto naprawdę ma zysk, a kto nie bez dostępu do jego księgowości. Jakieś firmy mające pompować koszty drugiej firmie... Może Polsat uważa, że warto rozpromować to polsatgo nawet dopłacając do Prime itp.

Od siebie mogą dodać, że w Polsce to przynajmniej może niektóre firmy pachną pralnią brudnych pieniędzy (jak np. restauracje zamykane po niektórych policyjnych zatrzymaniach :korwinlaugh: ), ale jeszcze jest jakaś gra pozorów. Są w ZEA restauracje czynne w dziwnych godzinach prowadzone przez Ruskich albo Włochów-jakim cudem oni na tym zarabiają to nie mam pojęcia i oczywiście przypadkiem przeprowadzają się do ZEA emerytowani bandyci z całego świata (paru polskich aferzystów też i ZEA nie chce ich wydać np. ze sprawy Amber Gold)...
 
Widzisz Cios po co Sasza ma walczyć na wojnie jak właśnie został bohaterem narodowym Australii.

1669829344531.png
 
Back
Top