Prime Show MMA

Dzisiaj 2 konfa Prime. Niestety oprócz Gawron vs Łysy i Skolim vs Ksieciunio nie ma na co tam czekać.


Prime przyzwyczaił mnie do wielkich standardów konfowych, więc jest rozczarowanie.
 
Nie no, kocham Prime, ale napisać że Prime 4 jest lepszy od HL 5 to trzeba być w innym wymiarze.

M-system i Hy7on nieźle poniosło.


 
@Janusz Sram

Miałeś rację jednak. Cios poruszył temat Ukrainy. ,,Jesteś śmieciem że nie walczysz na wojnie "


Mega dym był na tym 1 panelu. Wow.


Cios nie wyjdzie do Saszy. Walka odwołana.


Prime to jednak jest zawsze Prime. Jerry Springer Vibe. Niesamowity był ten panel. Kocham.



@Vassago

Skolim kończy z FM po tej walce.
 
Last edited:
Mega plot twist Prime 4. Mega dymy Godlewska vs Oknińscy.:lol:

,,Bym Ci najchętniej młotkiem głowę rozwaliła , jesteś zerem"


Prime to jest mistrzostwo konfowe.

:tiphatb::applause::pray::fly:
 
Mega plot twist Prime 4. Mega dymy Godlewska vs Oknińscy.:lol:

,,Bym Ci najchętniej młotkiem głowę rozwaliła , jesteś zerem"


Prime to jest mistrzostwo konfowe.

:tiphatb::applause::pray::fly:
Ostra patola tam była wczoraj z tego, co widzę. Miras cisnący po kobiecie, że jest facetem i Kapela pokazujący dupsko z banerem Polsatu w tle. Nieźle sobie to Prezes Jóźwiak wykombinował.
 
Mirek to jest taki bezbek, upadek człowieka. Ja już pomijam te jego zarzuty i mówienie do tej Ani per Andrzej i pomijam słuszność tej debaty, ale serio, ten człowiek to jest definicja upadku i żenady. Nie mogę na niego patrzeć, mógł się zapisać w historii krajowego mma jako legenda, a skończył jako idiota w przebraniu stukający młotkiem w stół na konferencjach freak.
 
Jeszcze najebany Olejnik uciszajacy typa naćpanego mefedronem, to też mogło się skończyć tylko w jeden sposób. Dobrze, że spać nie poszedł bo odwołaliby jeszcze walkę z robalem, a jestem ciekaw tej żenady.
 
Strasznie niskie loty zalicza ta federacja i nie chodzi mi tu o kwestie etyczno-intelektualne, bo to akurat wiadomo, że jest słabo nawet jak na warunki freakowe, ale o popularność i szum, a raczej brak szumu jaki robi. Zero jakiegoś hałasu w socialach typu twitter, pewnie ładne straty to przynosi, mimo że i tak mocno po kosztach to jest robione, jakiś stół na sali gimnastycznej i krzesło z dykty, obklejone złotą tekturą robiące za "tron". Nawet ci widzowie jacyś kurwa brzydcy i odklejeni. Stężenie patologii pomijam, bo co drugi na mefedronie, co trzeci najebany, tylko Normusia szkoda, ale on chyba nie do końca świadomy, gdzie jest.
 
Szkoda to Piątkowskiej, że poszła do takiego rynsztoku. Bo nie oszukujmy się sportowo ona ich tam zmiecie.
 
Szkoda to Piątkowskiej, że poszła do takiego rynsztoku. Bo nie oszukujmy się sportowo ona ich tam zmiecie.


Dlaczego szkoda Piątkowskiej skoro Andrzejewska pytając ją kim jest. Odpowiadała jej- nie wiem. Sama kręciła dymy.


Ciekawe jakby wyglądało spotkanie Mirasa z Badurek :beczka:
 
ja tam nie mam nic mocniejszego przeciwko Okińskiemu. Gdyby ten człowiek był bardziej bezwzględny to założyłby Polski Związek MMA, zaczął brać kasę od wydawania licencji i dzisiaj udzielałby wywiadów na 30 piętrze Złota44 a nie w sali gimnastycznej przypominającej korytarz xD

Ale ludzie: Jóźwiak jak on mógł dopuścić do piły na takim wydarzeniu pełnym ćpunów na sali...


Naśmiewanie się z pani, który mogła przesadzić ze sterydami: hm. Może więcej osób dzięki temu dwa razy się zastanowi nad tym, czy na pewno w jego przypadku jest to potrzebne...

Nikogo nie szkoda. Dorośli ludzie dobrze wiedzą gdzie poszli. To nie pierwsza gala tej organizacji wyróżniającej się większą patologią na swoich konferencjach od konkurencji
Co do Piątkowskiej: karierę sportową trudno cashować to się przerzuciła na takie walki. Szkoda, że FameMMA ją odpuścił, ale nie tylko Bandura mówił o jakiś kosmicznych stawkach Prime. Ciekawe ile ta organizacji pociągnie. Mieli wczoraj na konferencji mniej widzów niż stream Wardegi :korwinlaugh:

Mnie śmieszy tylko, że reportaż w Wydarzeniach pogrążył Kamerzystę, a tymczasem...
... logo Polsatu na tej gali...
 
@Janusz Sram

Miałeś rację jednak. Cios poruszył temat Ukrainy. ,,Jesteś śmieciem że nie walczysz na wojnie "


Mega dym był na tym 1 panelu. Wow.


Cios nie wyjdzie do Saszy. Walka odwołana.


Prime to jednak jest zawsze Prime. Jerry Springer Vibe. Niesamowity był ten panel. Kocham.



@Vassago

Skolim kończy z FM po tej walce.
Kurde ten Sasza dobrze się wybronił z zarzutu braku walki na wojnie. Myślałem, że będzie śmieszniej.
 
ja tam nie mam nic mocniejszego przeciwko Okińskiemu. Gdyby ten człowiek był bardziej bezwzględny to założyłby Polski Związek MMA, zaczął brać kasę od wydawania licencji i dzisiaj udzielałby wywiadów na 30 piętrze Złota44 a nie w sali gimnastycznej przypominającej korytarz xD

Ale ludzie: Jóźwiak jak on mógł dopuścić do piły na takim wydarzeniu pełnym ćpunów na sali...


Naśmiewanie się z pani, który mogła przesadzić ze sterydami: hm. Może więcej osób dzięki temu dwa razy się zastanowi nad tym, czy na pewno w jego przypadku jest to potrzebne...


Co do Piątkowskiej: karierę sportową trudno cashować to się przerzuciła na takie walki. Szkoda, że FameMMA ją odpuścił, ale nie tylko Bandura mówił o jakiś kosmicznych stawkach Prime. Ciekawe ile ta organizacji pociągnie. Mieli wczoraj na konferencji mniej widzów niż stream Wardegi :korwinlaugh:

Mnie śmieszy tylko, że reportaż w Wydarzeniach pogrążył Kamerzystę, a tymczasem...
... logo Polsatu na tej gali...

Dyskusja między mirasem a Anią Andrzejewską była dobra zadymiarska tylko niepotrzebnie wtrąciły się w nią inne laski i wyszła kakofonia trzy przeciw jednemu mirasowi. No i nie podobało mi się, że potraktowały bycie kobietą jako powód do szacunku. Nie kurde. Szacunek jest do człowieka, a nie do "kobiety" czy "mężczyzny". Posiadanie cipy zamiast penisa nie jest żadnym argumentem żeby mieć większe prawa w dyskusji. Żyjemy w tak ginocentrycznym świecie, że baby pozwalały sobie na straszne słowa i nikt nie śmiał im przerwać.
 
Czekajcie, ale co Miras nie miał racji, że kobita zrobiła z siebie transita? Miał! To o czym tu mowa? Odzywa się męski głos to zwyczajne mówienie prawdy. Okniński jest jaki jest, ale pewnych rzeczy nie można mu odmówić, a te historie opowiadane to zwyczajnie robi szoł by z tego coś przekręcić na pieniądze. Tak samo uważam, że trzeba piętnować te chore wykrzykiwania orangutanic naszprycowanych botoksem: "TU SOM KOBIETY" - w hooyu to mam dla mnie nie jesteście żadnymi kobietami bo obrażacie te prawdziwe właśnie takim zachowaniem.
 
Czekajcie, ale co Miras nie miał racji, że kobita zrobiła z siebie transita? Miał! To o czym tu mowa? Odzywa się męski głos to zwyczajne mówienie prawdy. Okniński jest jaki jest, ale pewnych rzeczy nie można mu odmówić, a te historie opowiadane to zwyczajnie robi szoł by z tego coś przekręcić na pieniądze. Tak samo uważam, że trzeba piętnować te chore wykrzykiwania orangutanic naszprycowanych botoksem: "TU SOM KOBIETY" - w hooyu to mam dla mnie nie jesteście żadnymi kobietami bo obrażacie te prawdziwe właśnie takim zachowaniem.

Ale jak to jest teraz w świecie anty LGBT, bo się trochę pogubiłem. Jak biologicznie kobieta faszeruje się testosteronem, zmienia głos, styl, dokonuje operacji, to w świecie anty LGBT krzyczano, że to wciąż kobieta bo genotyp. Natomiast tutaj biologiczna kobieta nakurwia teścia i już mówią, że to facet a nie kobieta. Zdecydujcie się.
 
Ale jak to jest teraz w świecie anty LGBT, bo się trochę pogubiłem. Jak biologicznie kobieta faszeruje się testosteronem, zmienia głos, styl, dokonuje operacji, to w świecie anty LGBT krzyczano, że to wciąż kobieta bo genotyp. Natomiast tutaj biologiczna kobieta nakurwia teścia i już mówią, że to facet a nie kobieta. Zdecydujcie się.
Dlaczego mnie wrzucasz do jakiegoś nurtu "anty LGBT"? Skąd ty wiesz jaki ja mam sposób myślenia? Na podstawie komentarzy na cohones? Gratuluję, ale zostawię ci te przemyślenia na sam na sam.
 
Ale jak to jest teraz w świecie anty LGBT, bo się trochę pogubiłem. Jak biologicznie kobieta faszeruje się testosteronem, zmienia głos, styl, dokonuje operacji, to w świecie anty LGBT krzyczano, że to wciąż kobieta bo genotyp. Natomiast tutaj biologiczna kobieta nakurwia teścia i już mówią, że to facet a nie kobieta. Zdecydujcie się.
A co to ma do lgbt?

Nie musiała wbijać teścia wystarczy, że dostała za dużą dawkę oxy/primy.
A że była kultrystką to po prostu efekt sportu tak jak sztuczne cycki, bo jak schodziła nisko z body fatem to była płaska.
U kobiet jednorazowe podanie tego typu hormonów może wpłynąć na zmianę cech pierwszorzędowych.

Doucz się zanim zaczniesz pierdolic głupoty.
 
No to akurat bardzo powszechne wśród zawodniczek ze świata fit, że się robi cycki bo jak schodzą nisko tak jak Siwy piszę to tłuszcz leci wszędzie, a nie miejscowo jak niektórzy myślą - efekt często, płaska deska. Widzę, że tu chyba jakaś mocniejsza akcja jest z tym gościem bo on wszędzie się dopatruje jakiejś psychozy lgbt. Może trzeba jakąś zrzutkę zrobić na leczenie psychiatryczne? W końcu trzeba pomagać ludziom, a specjalista kosztuję.
 
Back
Top