Prime Show MMA

A w sumie kupuje. Jako nr 4 po Skolimie , Kaluskim i Parke.

1668108357794.png
 
A w sumie kupuje. Jako nr 4 po Skolimie , Kaluskim i Parke.

View attachment 49058
Ciekawe czy Cios pociśnie Ukra, że powinien bronić kraju, a bryluje w Polsce w TV. To by było dobre zadymienie.

A tak offtop to program ring od prime jest lepszy od tego fame, bo przynajmniej nie ma kółeczka wzajemnej adoracji i lizania się po fiutach jak na ostatnim specjalnym cage po gali.
 
Fajny efekt zombie widać na tym panelu. Soroko,Zusje i Piątkowska ciągle wpatrzeni w komórki.:cool:


 
Last edited:
A tak offtop to program ring od prime jest lepszy od tego fame, bo przynajmniej nie ma kółeczka wzajemnej adoracji i lizania się po fiutach jak na ostatnim specjalnym cage po gali.


Tak, Prime to najbardziej luźny format. U nich nie czuć tego strachu na każdy temat, tylko karty na stół. Nie tak jak np Fejmie,, wyłączyć mikrofony,szybka akcja!!" itp. Szkoda , że ta karta konfowo też jest cieniutka, oprócz Kaluski vs Gawron i Ksieciunio vs Skolim cienizna jak na Prime. Panelu Zusje i Popka nawet nie ruszałem.
 
Dobry Cage był. Gawron i łysy, chłopaki z życiem. Takich ludzi najbardziej uwielbiam na FM, a nie te 20 stki z YT jakby mieli 105 lat :cool:

 
Last edited:
Od cholery mismatchy! :lol: Godlewska w Co-ME, no błagam :facepalm: Przynajmniej zrobili starcie antytalentów Robalini vs Olejnik, o którym sam pisałem, że ma sens ze względu na kompletny brak umiejętności tych dwóch bumów.
 
Zgadzam się. Zusje vs Godlewska jako przedostatnia walka gali to jakiś żart.

Tym bardziej że umówmy się Zusje i Godlewska nawet pod kątem zasięgowym to nie jest nic wielkiego.Godlewska to chyba na dobre z 3 lata uciekła od show biznesu.


Szczerze zaskakuje mnie, że Skolim jest tak nisko bo facet dziś jest zasięgowym królem disco polo i na luzie na YT robi 15-20 mln.
 
Skoro skusił się na freak MMA to chyba takich milionów na tym disco polo nie zarabia? Wpisałem dziada w google i widać, że miał tylko jednego hita i jest nowy w branży. Czyli jeszcze niczego się nie dorobił. Zresztą disco polo to dalej obciach dla 50+, więc publika freaków może go w ogóle nie znać i stąd nisko na karcie.
 
Zresztą disco polo to dalej obciach dla 50+, więc publika freaków może go w ogóle nie znać i stąd nisko na karcie.


Jakbym Ci puścił na dziś mega zasięgowego Okiego,Kinny Zimmera czy White2115 to nawet nie poczulbyś różnicy, uwierz.

Akurat śledzę polską scenę muzyczną i coś tam wiem.

:lol: :lol: :lol: :cool:


To są dziś gwiazdy pokolenia 12-20 plus.




Obecny GOAT mainstreamu warty uwagi to ten chłopak.
Pieprzony klon Magika.
 
Last edited:
Trendów w polskiej muzyce nie znam tak od 15 lat, więc zasadniczo mi to powiewa. Analiza google wskazuje, że ten disko polowiec to kompletny świeżak w branży, więc jeszcze się niczego nie dorobił, a weterani sceny na pewno mają już obstawione wszystkie lepsze imprezy przez cały rok, więc domyślam się, że ciężko się wkręcić na wyższe stawki z marszu.
 
Bez żartów. Jak facet okaże się mameją na liścia to zostanie wywalony po 2-3 walkach i tyle z tej legendy.
 
kogo zaprosili?
Biorąc pod uwagę skład tego Cage'a podejrzewam, że Bezrąkowi chodzi o to, że Medusa ma aktywny kontrakt z Prime. Co swoją drogą stawia Prime w dobrym świetle, bo dali mu pozwolenie na ewentualną walkę na high league(co oznacza, że nie są mściwi i nie robią na złość mimo, że sami zostali oszalowani i Fame plus HL próbują doprowadzić do duopolu).
 
Back
Top