Prime Show MMA

No to akurat bardzo powszechne wśród zawodniczek ze świata fit, że się robi cycki bo jak schodzą nisko tak jak Siwy piszę to tłuszcz leci wszędzie, a nie miejscowo jak niektórzy myślą - efekt często, płaska deska. Widzę, że tu chyba jakaś mocniejsza akcja jest z tym gościem bo on wszędzie się dopatruje jakiejś psychozy lgbt. Może trzeba jakąś zrzutkę zrobić na leczenie psychiatryczne? W końcu trzeba pomagać ludziom, a specjalista kosztuję.
Chłopak go rzucił :beczka:

Chyba z eksperta od wirusologii stał się ekspertem od sterydów z tym że prolongatum od dziesięcioleci jest podawany i przebadany z każdej strony lepiej niż to co wziął w ramię, bo w tvnie powiedzieli.
 
Chłopak go rzucił :beczka:

Chyba z eksperta od wirusologii stał się ekspertem od sterydów z tym że prolongatum od dziesięcioleci jest podawany i przebadany z każdej strony lepiej niż to co wziął w ramię, bo w tvnie powiedzieli.
Nie, zdecydowanie nie! Psychiatra tutaj już nie pomoże, potrzeba tutaj 25 dawek szczepionki. Wtedy będzie wyleczony :waldeklaugh:
 
A co to ma do lgbt?

Nie musiała wbijać teścia wystarczy, że dostała za dużą dawkę oxy/primy.
A że była kultrystką to po prostu efekt sportu tak jak sztuczne cycki, bo jak schodziła nisko z body fatem to była płaska.
U kobiet jednorazowe podanie tego typu hormonów może wpłynąć na zmianę cech pierwszorzędowych.

Doucz się zanim zaczniesz pierdolic głupoty.

No ja wiem, że może wpłynąć, dlatego pytam czy trans-mezczyzna to mężczyzna, jeśli laska na sterydach to mężczyzna?
 
No ja wiem, że może wpłynąć, dlatego pytam czy trans-mezczyzna to mężczyzna, jeśli laska na sterydach to mężczyzna?
A czemu laska na sterydach ma być mężczyzną, bo się pogubiłem?

Po prostu w zawodowym sporcie dają i tylko naiwny wierzy że trawa urosnie na sucho.
W przypadku SAA jak kobieta ma pecha to po 10mg oxandrolonu może już jej się głos zacząć zmieniać. Znam takie i odstawiły od razu, a potem jakiś czipsożerca powie że to facet :usunto:

Wygląda jak kobieta, zachowuje się jak kobieta, ma cipe jak kobieta, urodzi jak kobieta. Wszystko w porządku.
 
A czemu laska na sterydach ma być mężczyzną, bo się pogubiłem?

Po prostu w zawodowym sporcie dają i tylko naiwny wierzy że trawa urosnie na sucho.
W przypadku SAA jak kobieta ma pecha to po 10mg oxandrolonu może już jej się głos zacząć zmieniać. Znam takie i odstawiły od razu, a potem jakiś czipsożerca powie że to facet :usunto:

Wygląda jak kobieta, zachowuje się jak kobieta, ma cipe jak kobieta, urodzi jak kobieta. Wszystko w porządku.
a że jej "czułe słówka" w łóżku będą brzmiały, jakby żul prosił Cię na ulicy o pięć zeta na winko, to już inna bajka
 
Wydaje mi się, że akademickie dyskusje nad tymi dennymi wysrywami Oknińskiego, w pogoni za drobnymi z rozmienionej kariery trenerskiej, to trochę przerost formy nad treścią :lol:
 
a że jej "czułe słówka" w łóżku będą brzmiały, jakby żul prosił Cię na ulicy o pięć zeta na winko, to już inna bajka
Ale kto Cię zmusza, żeby się z taką spotykać?
Lepsza taka niż ulana bez żadnych zainteresowań poza netflixem w koszulce ' body positive'.

Znam laski na towarze z normalnym głosem jej jak wielu się trafiło.
 
Ale kto Cię zmusza, żeby się z taką spotykać?
Lepsza taka niż ulana bez żadnych zainteresowań poza netflixem w koszulce ' body positive'.

Znam laski na towarze z normalnym głosem jej jak wielu się trafiło.
mordo, nikt nie zmusza, absolutnie nie oceniam, ot - zażartowałem, to co każdy ze sobą robi to jego prywatna sprawa niezależnie od tego, czy jest świadom konsekwencji czy nie
 
Ciekawe co Prime zademonstruje nam na ważeniu za Ciosa i Parke, no chyba że te 2 walki kompletnie wypadają z karty. Jeśli tak to trochę mnie to śmieszy, bo to były 2 walki które mnie najbardziej interesowały obok free yt Kaluski vs Gawron i Ksieciunio vs Skolim:lol:
 
Z tym Parke to pewniak? On tam we łbie ma solidny bigos i co walkę odwołuje pojedynek wrzutkami na instagramie, a na koniec dostaje hajs i wychodzi.
Jego 5 minut już przeminęło, bo po wojnach ringowych w ksw zostało wspomnienie, powinni go odpalić po prostu jak strzela takie fochy co chwilę i jest niestabilny.
 
Z tym Parke to pewniak? On tam we łbie ma solidny bigos i co walkę odwołuje pojedynek wrzutkami na instagramie, a na koniec dostaje hajs i wychodzi.
Jego 5 minut już przeminęło, bo po wojnach ringowych w ksw zostało wspomnienie, powinni go odpalić po prostu jak strzela takie fochy co chwilę i jest niestabilny.


Ciul wie, trzeba czekać na ważenie.


 
Last edited:
Z tym Parke to pewniak? On tam we łbie ma solidny bigos i co walkę odwołuje pojedynek wrzutkami na instagramie, a na koniec dostaje hajs i wychodzi.
Jego 5 minut już przeminęło, bo po wojnach ringowych w ksw zostało wspomnienie, powinni go odpalić po prostu jak strzela takie fochy co chwilę i jest niestabilny.
Młody Łowca skór wjeżdża i rozjeżdża łaaaaaaaa.
 
Chyba na serio
IMG_20221125_163859.jpg
 
Najprawdopodobniej P4 zmieni rozpiskę i free YT to Cios vs Sasza i Gawron vs Kaluski

Skolim vs Ksieciunio leci do strefy PPV.


Mi nawet pasuje bo bardziej jestem ciekaw Sasza vs Cios.
 
Back
Top