Prime Show MMA

Oj oj, a przecież freak mma to miał być pomysł na lata? Jednak nie wszyscy na tym zarobią? Czas przyznać, że poza Fame i HL cała reszta nadaje się do natychmiastowego skasowania? :lol:
 
Szczerze to bardziej wierzę w upadek Fenu niż Prime. Gdzie trailery na YT robią 100- 400 viewsów. :cool: :cool: :cool:


Dlatego zawsze gdy czytam o fatalnych wynikach takiego Primu gdzie ostatnie konfy zrobiły ponad 500 tysięcy i 300 tysięcy, a trailer Fenu robi 100 wejść. To ogarnia mnie śmiech o tarapaty Prime.
 
Last edited:
Dwa lata temu wieszczyłeś, że HL wykończy Fame bo miliony wyświetleń Malika na YT zrobią różnicę. Jakoś słabo to wyszło :lol:
 
Tak sobie czasami przeglądam tą stronę długi.info i szukam instagramerek. Kiedyś znalazłem Klimasarę, teraz Magical -setki tysięcy z donejtów i firmy windykacyjne. Będzie nowy zawodnik PrimeMMA po wyjściu z więzienia :korwinlaugh:
 
Lipiec 2021:

Imo Kasa jest lepsza w HL i nie mam co do tego wątpliwości, bo ten meduza gadał na konfach ,że z Boxdelem są jak bracia.

Fame ma kłopoty.

Malik chyba zrzuca z tronu Rozpare. Szybko poszło.


Dlatego mówiłem że spokojnie czekać, bo tak jak pisałem jeśli KasiA robi out z Fame, to kto tam wielki został? Tylko Dubiel,Błoński. Potem długo długo nic Polak,Ferrari,Popek,Kizo i Linkiewicz która na moje każdy ma w d..


Słabiutko. Czekam tylko jak Ferrara ucieknie za szeklami i powoli gasimy Fame mma :)

Powoli gasimy Fame MMA? Kasjo out? Ferrari uciekł i co? Gasimy? Czy jeszcze trzeba czekać? :lol:

Jak na głównego eksperta od freaków na tym forum to słabiutko, słabiutko :crazy:
 
Screenshot_20221202_022522.jpg
:siara:
 
Lipiec 2021:



Powoli gasimy Fame MMA? Kasjo out? Ferrari uciekł i co? Gasimy? Czy jeszcze trzeba czekać? :lol:

Jak na głównego eksperta od freaków na tym forum to słabiutko, słabiutko :crazy:
To jest chuj nie ekspert. Gość nie ma pojęcia co mówi, a pierdoli swoje prawdy objawione jakby pozjadał rozumy... no i pewnie za wyjaśnienie go właśnie wylądowałeś w ignorach u niego.
 
O panie takie wpisy wyciągać przed lat. Gdy Fejm był w mega kryzysie , przecież ja tu do tej pory czytam że Prime czy HL i w ogóle całe FM zaraz szlak trafi.
 
O panie takie wpisy wyciągać przed lat. Gdy Fejm był w mega kryzysie , przecież ja tu do tej pory czytam że Prime czy HL i w ogóle całe FM zaraz szlak trafi.

Ale tylko Ty się obwołałeś największym znawcą freaków na tym forum :lol: A co do Prime, 3/4 cohones ciśnie bekę z Jóźwiaka i jego frikowego know how, a Ty sugerujesz, że to poważny gracz na rynku. Sorry, ale jak będzie odgrzewał takie odpady jak Godlewska, czy Popek to NIKT nie będzie tego traktował poważnie.
 
Lipiec 2021:



Powoli gasimy Fame MMA? Kasjo out? Ferrari uciekł i co? Gasimy? Czy jeszcze trzeba czekać? :lol:

Jak na głównego eksperta od freaków na tym forum to słabiutko, słabiutko :crazy:
Jakie gale tacy eksperci.

Dobrze, że go nie usunęli. Gość nie ma pojęcia o czym pisze.

BOSSSSSS DZIAŁU FRIK FAJT
:jarolaugh:
 
Ale tylko Ty się obwołałeś największym znawcą freaków na tym forum :lol: A co do Prime, 3/4 cohones ciśnie bekę z Jóźwiaka i jego frikowego know how, a Ty sugerujesz, że to poważny gracz na rynku. Sorry, ale jak będzie odgrzewał takie odpady jak Godlewska, czy Popek to NIKT nie będzie tego traktował poważnie.
Ten PrimeMMA to wygląda troche jakby dać bananowemu dziecku pieniądze, które może dla zabawy wydać...
 
Back
Top