Prime Show MMA

Jaca Murański w Prime to jedyny sposób na odpalenie protokołu Beatriss i dowolne szkalowanie mlekozyniaka. Plus podwójny ból odwłoka u Bocwela
 
Popek i Soroko razem na obozie w Kielcach przed Prime 4


Popek na tym filmiku jest żywszy niż na wszystkich konfach FMu razem wziętych
 
Reporter chyba ma jakąś rozdwojenie jaźni. Najpierw płakał że nie chcę iść do klatki, a teraz ,,szkoda" więc chyba Prime nadchodzi.

Jeszcze pamiętam jego wpis że chyba rozwiąże kontrakt, bo ma słabą formę. Dobry gość

 
Kozacki reportaż z dnia z Ewą Piątkowska. Pod względem reportaży/dni z zawodnikiem prime jest kozak. Diablo super prowadzący.
 
Kozacki reportaż z dnia z Ewą Piątkowska. Pod względem reportaży/dni z zawodnikiem prime jest kozak. Diablo super prowadzący.

Fajny ten Prime lecz P3 czy P4 w strefie ppv mnie mocno zawodzi ostatnio. P1 czy P2 było lepsze.


I jeszcze te 2 walki bokserskie na P4.

:bad::bad::bad:

Szczerze ta karta wygląda gorzej niż na P3.
 
Fajny ten Prime lecz P3 czy P4 w strefie ppv mnie mocno zawodzi ostatnio. P1 czy P2 było lepsze.


I jeszcze te 2 walki bokserskie na P4.

:bad::bad::bad:

Szczerze ta karta wygląda gorzej niż na P3.
Don Kasjo vs Popek ciekawa waleczka. Starcie techniki z brutalną siłą. A Bagieta vs kamerzysta to bodajże w małych rękawicach, więc będzie się działo.
 
A Bagieta vs kamerzysta to bodajże w małych rękawicach, więc będzie się działo.
O to dobry news, jeśli to prawda.


Ja tu czekam najbardziej na Ksieciunio vs Skolim i Gawron vs Kaluski. I szczerze nie wiem czy jeszcze na coś, bo mówię ta karta wieje, oj wieje :lol:
 
Mój imiennik. Widziałbym go na FEN czy Babilonie. Na Babilonie biorą już totalnych anonimów, więc by się nie wyróżniał. Zresztą ma kalafiory, więc widać staż treningowy.

On dopiero co zaczął. Do tego jest najstarszy z całej trójki Pudzianowskich. Gdzie on do Fen czy Babilonu :lol:
 
Don Kasjo vs Popek ciekawa waleczka. Starcie techniki z brutalną siłą. A Bagieta vs kamerzysta to bodajże w małych rękawicach, więc będzie się działo.

Przecież Popek to wrak. Ostatnio uszkodził się zadając cios w plecy. On nawet nie musi udawać, że jest kontuzjowany :lol:
 
Back
Top