Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja dałem sobie spokoj. nie ma sensu nawet na fight passa zbierac bo gale w pl poblokowali..

Ja tam nie zbieram bo mi się nie chce po tym jak mi zablokowali konto kilkoma tysiącami punktów...

Co do FP i blokady to cóż... wszystko działa dobrze ale trzeba zrobić obejście czyli zainstalować Hola Unlimited Free VPN do przeglądarki i ostatnie 2x działała mi zmiana kraju z PL na Japonię :)
Galę w Holandii całą oglądałem na FP :)
 
Ja czekam na UFC 200... Z tej okazji na pewno dadzą jakąś petardę.
No i oczywiście podbijam powyższe pytanie ;)
 
Klikacie na nagrode i w opisie jesli na samym dole jest napis ze wysylka tylko do USA i Canady to wiadomo :) Na zdjeciach Tate widzialem wczoraj nie bylo nic napisane o wysylce.
 
@ScoTT, sorry, ze tutaj, ale w innym nikt nie pomaga, wiesz gdzie wklepac kod z ufc na ufcstore?
Scott, odczekalem swoje 7 tygodni i wyslali mi kod na kase, ktora moge w sklepie ufcstore.eu wykorzystac, ale chooj wie gdzie.. :P
P.s.
Co wklepywaliscie w "Payment Details"? Dawaliscie dane swojej karty? Sami pobiora czy jak? :o gubie się :O
 
-UFC Store zabrali
-Przesyłki w większości przypadków nadal USA/CA
Minęło już sporo czasu, nadal szukają cheaterów? A może to był dobry sposób aby ograniczyć eksport na rynek EU?

@ScoTT, sorry, ze tutaj, ale w innym nikt nie pomaga, wiesz gdzie wklepac kod z ufc na ufcstore?
Jak wejdziesz do koszyka, zalogujesz się i chyba klikasz na dole przycisk "Checkout" lub coś w ten deseń, wtedy wyświetla się tabela z lista zamówionych pozycji i na końcu z tego co pamiętam to jest miejsce do wklepania kodu. Raz do tej pory to robiłem.
 
Hashe #UFC198 dziś jeszcze chodzą, przed chwilą dostałem punkty

5/17/2016
Used Twitter Hashtag
+10 Points


5/17/2016
Used Instagram Hashtag
+10 Points
 
Szkoda strzępić ryja nawet :/

@ScoTT czy jest coś teraz warte zbierania?
Wiesz co, zbierać chyba zawsze warto z tego względu że kosztuje Cię to 2 minuty dziennie a można coś zyskać za co normalnie byś musiał zapłacić. To nie to samo co wcześniej, na pewno. Ja odnosze wrażenie, że cała ta łapanka itd. to był tylko pretekst z tego względu że na pewno ruch w interesie mieli wcześniej spory. Teraz mają wysyłki tylko na terenie US i Canady. Odpadły spore koszty dostawy na Europę. W stanach czy kanadzie ludzi też stać na takie rzeczy, kupić sobie fightpassa czy rękawicę z autografem ulubionego zawodnika. Na pewno mają teraz mniej pracy i mniej kosztów, zdecydowanie. Potwierdzeniem mojej tez jest to, że nadal nie została przywrócona poprzednia dzienna możliwa pula punktów do zebrania. Ja zbieram na kod do ufcstore, a jak go nie dadzą to kupię fightpassa i też będę szczęśliwy :)
 
potrzebuje e-mail do ufc rewards, bo nie dostalem za ten miesiac jeszcze punktow za otwieranie od nich wiadomosci e-mail
ktos pamieta?
 
Back
Top