Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ale jakim sposobem mogli zdobyć maile użytkowników Cohones?
Musieli by im udostępnić.
Powiązanie nicków też jest wątpliwe.
Po prostu blokowali większość Polaków i tyle.

Możliwe... Ja nie zamawiałem nic oprócz FP a teraz mam streamy :) Nie zamówię już nic od nich za kasę... niech spadają...
 
W trivii masz pytania za które dostajesz 25 pkt. To jest raz w tygodniu we wtorek. Potem sprawdzają
Ci odpowiedzi z całego roku i jest szansa dostać 500pkt.

ja pytam bez tych dodatkow roznych, ile dziennie mozna max dostać pkt za te dzienne czynności
 
5 - za login
5- za odwiedzenie ufc.com
5 - news
5- video
10- retweet
10 - use hashtag

5 - ankieta, raz w tygodniu.
raz w tygodniu 25 pkt z pytania z Trivii
10 pkt za typer na stronie ufc.com przed każdą galą (jak osiągniesz określony level w typerze też są punkty)
 
Ja od lutego również nie wchodzę. Nie chcę mi się, bo punktów mało, a nawet nie wiadomo czy nagrody do polski wrócą i w sumie nic nowego dodawane nie jest. W styczniu zamówiłem ramkę z Cruzem, po tygodniu zaczęły się te wszystkie dymy, gwóźdź w ścianie wisi, ramki i punktów nie ma, po próbach rozmowy przez e-mail zostałem zablokowany na poczcie, potem zbanowany na rewards. No nic, żyję dalej.
 
5 - za login
5- za odwiedzenie ufc.com
5 - news
5- video
10- retweet
10 - use hashtag

5 - ankieta, raz w tygodniu.
raz w tygodniu 25 pkt z pytania z Trivii
10 pkt za typer na stronie ufc.com przed każdą galą (jak osiągniesz określony level w typerze też są punkty)

dzieki czyli za login to jest te 5pkt ktore samo wplywalo
a te 10pkt za hashtag nie wiedzialem o tym wgl bo odkad znikla ta opcja z mojego ufc rewards to nie hashtaguje juz, czyli mimo ze jej tam nie ma nadal mozna..
tyle ze skad mam wiedzieć co w tym #hashtagu wpisać dokładnie
 
Po tym co czytam jakie mieliście akcje z tymi balasami, to w sumie się cieszę, że nie zbierałem tych punktów tylko w miarę szybko je rozdysponowałem. M.in. na książkę Pyzy i Fight Club
 
[Quote Baasteek, post: 1327166, member: 6502"]dzieki czyli za login to jest te 5pkt ktore samo wplywalo
a te 10pkt za hashtag nie wiedzialem o tym wgl bo odkad znikla ta opcja z mojego ufc rewards to nie hashtaguje juz, czyli mimo ze jej tam nie ma nadal mozna..
tyle ze skad mam wiedzieć co w tym #hashtagu wpisać dokładnie[/QUOTE]
W ciemno musisz próbować. Pare dni przed galą i pare dni po. A wpisujesz tak jak widać na profilu UFC
 
moze ktos hastag na insta wypróbować czy dziala? bo ja 10min sie meczylem by dodać zdjecie j nje umjem nadal :(
 
Czy komuś ostatnio coś doszło np ramka, bo wszędzie pisze że wysyłają tylko do USA i Kanady
 
Back
Top