Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dokładnie miałem kody na ufc store za 100 dolcow. przesyłka w kwocie ok 25 $ w wiekszosci zapłacona kodami
 
Dokładnie miałem kody na ufc store za 100 dolcow. przesyłka w kwocie ok 25 $ w wiekszosci zapłacona kodami

Rozumiem, że jak się pojawią kody na Rewards, to natychmiast należy wykupować i można sobie załatwić za darmo rzeczy ze Store?
Bo o ile dobrze pamiętam, to kiedyś bywały?
 
Rozumiem, że jak się pojawią kody na Rewards, to natychmiast należy wykupować i można sobie załatwić za darmo rzeczy ze Store?
Bo o ile dobrze pamiętam, to kiedyś bywały?

Dokładnie, brać jak najszybciej. Choć obawiam się że szybko ich nie będzie, bo znowu nie przemyśleli że ludzie będą brać do Europy a oni i tak zapłacą za przesyłkę. Ja zamówiłem rzeczy za trochę ponad 60 $ transport chyba 25 a cło ok 15. całe zamówienie 102 dolary więc 2 musiałem dodać od siebie.

Brałeś ze sklepu amerykańskiego czy europejskiego?
Brałem z Ameryki, niby z Europy tańsza przesyłka, ale mniejszy wybór i w zasadzie nic co mnie interesowało. Wolałem wziąć mniej rzeczy ale takich które mi się podobają.

Dla mnie te kody na UFC Store to najlepsza z nagród bo można sobie naprawde sporo wybrać, ewentualnie dopłacić do czegoś droższego. Wcześniej brałem ramkę za chyba 12 tysięcy ale z tego zamówienia jestem bardziej zadowolony, bo za 10 zł mogłem zrobić sobie zakupy za ok 250 zł.
 
Dokładnie, brać jak najszybciej. Choć obawiam się że szybko ich nie będzie, bo znowu nie przemyśleli że ludzie będą brać do Europy a oni i tak zapłacą za przesyłkę. Ja zamówiłem rzeczy za trochę ponad 60 $ transport chyba 25 a cło ok 15. całe zamówienie 102 dolary więc 2 musiałem dodać od siebie.


Brałem z Ameryki, niby z Europy tańsza przesyłka, ale mniejszy wybór i w zasadzie nic co mnie interesowało. Wolałem wziąć mniej rzeczy ale takich które mi się podobają.

Dla mnie te kody na UFC Store to najlepsza z nagród bo można sobie naprawde sporo wybrać, ewentualnie dopłacić do czegoś droższego. Wcześniej brałem ramkę za chyba 12 tysięcy ale z tego zamówienia jestem bardziej zadowolony, bo za 10 zł mogłem zrobić sobie zakupy za ok 250 zł.
To ile cła doliczyli? Bo przy zakupie w europejskim sklepie tego nie ma. 25 za wysyłkę + 15 cło od razu i można to było zapłacić tą kartą podarunkową?
 
UFC Rewards: New Rewards have been added and we've reinstated international shipping. We will review earning changes next week.
 
Ja to walnąłem w kąt, niech se leży. Żeby nie zrobili tym co coś teraz zamówią niespodzianki takiej jak była z książką, czyli ban. Mogą polować.
 
Ja to walnąłem w kąt, niech se leży. Żeby nie zrobili tym co coś teraz zamówią niespodzianki takiej jak była z książką, czyli ban. Mogą polować.
Mam nadzieje, ze sie mylisz bo pol roku od kiedy pobanowali ciułałem punkt po punktcie, zeby cos jeszcze kupic chociaz nadzieje dawno stracilem :/
 
czyli moge wyjebac juz go z mojego tel ;x
Yeah, ja też to gówno trzymałem tylko dla pkt, w międzyczasie dodałem kilka pro elo osób, które wklejały swoje jedzenie, o trzeciej rano wstawały, żeby pobiegać itd itp, szkoda gadac ;P no coz, taki trend, taki lajfstajl
Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.
Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.
Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta. - Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.
Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.
 
Yeah, ja też to gówno trzymałem tylko dla pkt, w międzyczasie dodałem kilka pro elo osób, które wklejały swoje jedzenie, o trzeciej rano wstawały, żeby pobiegać itd itp, szkoda gadac ;P no coz, taki trend, taki lajfstajl
Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.
Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.
Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta. - Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.
Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.
Nie do końca rozumiem co do tematu ma ta historyjka w spoilerze, ale kojarzy mi z prawdziwym zdarzeniem, które miało niedawno miejsce w jakimś muzeum sztuki współczesnej. Wiele osób na pewno słyszało - jakiś chłopaczek na jaja położył swoje okulary w wspomnianym muzeum i ludzie uznali to za eksponat i zaczęli zdjęcia robić :DC:

z20139665Q,-Eksponat--w-galerii-sztuki-wspolczesnej.jpg

więcej info np. tu http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...lozyl-okulary-na-podlodze-galerii-sztuki.html
 
@OD
Historyjka niestety nie ma z niczym związku, miałem po prostu ochotę tym się z Wami podzielić :D (a może to że sram się trochę ze szczęścia, że wróciły nagrody albo, że jest kilka gównianych nowych trendów ;p). A co do historyjki z okularami to widziałem w necie/tv :D Pozdrawiam!
 
  • Like
Reactions: OD
To ile cła doliczyli? Bo przy zakupie w europejskim sklepie tego nie ma. 25 za wysyłkę + 15 cło od razu i można to było zapłacić tą kartą podarunkową?

Łap dokładne wyliczenie z zamówienia.
rewards.jpg

Cło 14,49 także wzięte z karty. Jedyny mój koszt to 2,41 dolca które przekroczyłem poza kartę.
 
Back
Top