Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Jeszcze wracając do mojego zamówienia, żeby nie było tak kolorowo to produkty jakościowo mega słabe. az w szoku jestem ze mozna cos takiego zrobic bedąc taka firmą. koszulka wyglada jakby po 3 praniach miała ulec samozniszczeniu. na rynku koszulki mają lepsza gramaturę, a czapka niewiele lepsza. Najlepszy i jedyny produkt jakościowy jest towar nie od reeboka.
 
Dzięki @Tomaszz. Dalem dupy bo zastanawialem sie kilka razy gdzie trzymac rekawice ktore kiedys moze kupie a tam za 6tys byl "case" na rekawiczki i kilka razy ogladalem je i nie skumalem, ze to jest to czego szukam -.- zacmienie mozgu totalne
@kapusta Szkoda bo na zdjeciu zle nie wyglada :/
 
Use #UFC199 to earn 10 points per use, up to 1 per day, for a max of 50 points per Event.


prawdopodobnie kliknąłeś już 5 razy


#UFC199 wciąż działa
 
1005 pkt brakuje do FP na pol roku ;( nie zdarze chyba nabic do 7-10 lipca
jak ktos moze pomoc obliczyc do kiedy to zdobede to bd wdzieczny ^-^
 
pany jak szybko zrobic 700 punktów? Potrzeba mi do półrocznego fightpassa a własnie mi się skończył, i chyba na ufc 200 będę w dupie :(
 
I tak extreme ci wszystko na żywo zablokuje

ja mam Extreme HD na TV :crazy:, ustawiam na anglojezyczny komentarz i mam jak na FP :)
a z FP bd korzystal na prelimsy i ogolnie zalegle walki typu Jotki, ktorej na extreme oczywiscie nie pokaza nawet w powtorce bo to bylo na je**** prelimsach <grrrr>
 
16 dni od zamówienia

r3wm1qp6ahfx.jpg
 
Panowie, pytanko, dzwonila do mnie agencja celna UPS (numer wygooglowalem), oddzwanialem kilka razy, zero odzewu *koncowka 00*, w necie znalazlem dwa numery z koncowka 44, 43, ale po kilku probach tez nikt nie odebral. Domyslam sie, ze dzwonili spytac co jest zawartoscia (?) albo moze jakies koszty (?) - mam nadzieje, ze nic sie nie zmienilo po przywroceniu, ale coz, nie dowiedzialem sie niczego gdyz nie odbierala. Warto sie martwic czy po prostu sprawdza i puszcza dalej?
 
@Tomaszzz ja juz nawet nie spuszczam sie, po prostu wklepuje cokolwiek
Co do mojego pytania to jak juz w koncu zadzwonili (po raz trzeci, na szczescie nie odpuscili) to juz byla sama profeska, kontakt @, telefon, juz dzis rano kolejna osoba zadzwonila, ze w ciagu trzech dni bedzie paczka :) i to mnie sie podoba!
 
Back
Top