Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

@trpone92
Nie ogarniam jakie kurwa mozna miec problemy ... :[ no ale jak ktos kiedys w jakims temacie wspomnial, jak jedna osoba jest za wszystko odpowiedzialna to nie dziwota ze sie nie wyrabia..
 
Pewnie coś z generatorem tych kodów. Podejrzewam że 80% ludzi UFC Rewards zamienia punkty na miesięcznego FP. Ale w sumie wstyd że jedna osoba za to odpowiada.
 
Nie mogę się doszukać zakładki do kontaktu z nimi a muszę złożyć reklamację na miesięczna subskrypcje która nie działa. Pomoże ktoś?
 
te kody na ufc srore juz działają? bo chciałbym złozyć zamowienie ale w sklepie europejskim musiałbym 10 kodów zrobić
 
Zamówiłem kody na 75 i 25 dolców, no niestety trzeba poczekać trochę, ale nawet jak nie będzie można opłacić przesyłki to za 100$ można już parę rzeczy kupić
 
Olałem ten program. Swego czasu dostalem bana tylko i wyłącznie za pisanie w tym temacie. Nie oszukiwałem. Gość po wymianie maili mnie odblokował, ale punktów za kupiony album nie zwrócili. Znaczy napisał mi że zwrócił, ale liczbę miałem tą samą (przelogowania i czyszczenie ciastek nie pomagało), po czym napisał "u mnie wygląda ok, z tego co wiem u oszustów były takie problemy" - lol, bo nie oszukiwałem. Wziąłem kody za 6k punktów na które czekam do dziś (minęły 2 tygodnie). Żenada i jeżeli to tak ma działać to mogli sobie darować, nigdy nie miałem ciśnienia na punkty (moją pierwszą nagrodę - ramkę oddałem kumplowi, 5k za album przepadło a kodów nie mam do dziś) ale mega niski poziom tej "usługi" tylko zniechęca.
 
Co wpisujecie w Trivii?
1) Tito Ortiz vs. Randy Couture – UFC 44 (September 26, 2003)

The bout between the two UFC Hall of Famers was a light heavyweight title unification bout.

Couture entered as the interim champion, having won the title three months earlier in his first of three battles with Chuck Liddell. Ortiz, meanwhile, had been champion since April 2000, having successfully defended the belt five times prior to going on hiatus following his UFC 40 win over Ken Shamrock.
2) Quinton “Rampage” Jackson vs. Dan Henderson – UFC 75 (September 8, 2007)

Henderson returned to the UFC as both the PRIDE welterweight (183-pound) and middleweight (205-pound) champion, and walked right into a light heavyweight championship match with Jackson, who had won the belt four months earlier at UFC 71.
 
ja zbieram tylko punkty na FP.
Nie wiem co dziś się dzieje ale strona ufc świruje.
@Wolek logowałeś się dziś normalnie?
 
Olałem ten program. Swego czasu dostalem bana tylko i wyłącznie za pisanie w tym temacie. Nie oszukiwałem. Gość po wymianie maili mnie odblokował, ale punktów za kupiony album nie zwrócili. Znaczy napisał mi że zwrócił, ale liczbę miałem tą samą (przelogowania i czyszczenie ciastek nie pomagało), po czym napisał "u mnie wygląda ok, z tego co wiem u oszustów były takie problemy" - lol, bo nie oszukiwałem. Wziąłem kody za 6k punktów na które czekam do dziś (minęły 2 tygodnie). Żenada i jeżeli to tak ma działać to mogli sobie darować, nigdy nie miałem ciśnienia na punkty (moją pierwszą nagrodę - ramkę oddałem kumplowi, 5k za album przepadło a kodów nie mam do dziś) ale mega niski poziom tej "usługi" tylko zniechęca.

Też olałem jak poblokowali konta... najlepsze że akurat na jednym miałem prawie 10 tysięcy punktów i wszytsko legalnie i poszło z dymem bo mail zgadzał się z loginem na forum! Pierdolę ich!
 
Dziwna sytuacja. Logowałem się dziś ze służbowego komputera, zawsze nabijałem na nim punkty gdy byłem w pracy. Dziś był problem. Przed chwilą zalogowałem się ze swojego laptopa i wszystko ok, ale też nie dostałem pkt za Daily Login. Ewidentnie jakiś problem serwera mają.
Co do jakości UFC Rewards nie ma się co dziwić skoro obsługuje to jedna osoba na pięć kontynentów...
 
Też olałem jak poblokowali konta... najlepsze że akurat na jednym miałem prawie 10 tysięcy punktów i wszytsko legalnie i poszło z dymem bo mail zgadzał się z loginem na forum! Pierdolę ich!
Ale jakim sposobem mogli zdobyć maile użytkowników Cohones?
Musieli by im udostępnić.
Powiązanie nicków też jest wątpliwe.
Po prostu blokowali większość Polaków i tyle.
 
Back
Top