Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja dostałem na jednego maila na którym mam Rewards i FightPass wykupiony na miesiąc czasu poprzez KOD z UFC rewards i na to konto dostałem, a na reszte nie. Także nie trzeba mieć wykupionego FightPassa za pieniądze i kod jest unikatowy/jednorazowy niestety. Zapisanie się do fightpassa dzisiaj i aktywowanie go na miesiąc czasu nic nie dało. Także podejrzewam niestety że kto nie dostał do tej pory, już nie dostanie :/ Ale próbować można bo tez jest napisane, że kto nie dostał koda, żeby się do nich odezwał.
 
Ale szczerze powiem że to jest bez sensu, bo jak się dowiedzą ci którzy nie wiedzieli to nie będą chcieli płacić
 
tam jest napisane, ze jak ktoś ma wykupiony fight pass to zeby sie skontaktowal jezeli nie dostal kodu. Ja nie mam wykupionego fightpassa za kase tylko za punkty i dostalem kod.
 
Ja mam za punkty i nic nie dostałem.
Ja mam za punkty i dostałem. Ale kiedyś płaciłem więc może dlatego. Mam tylko jedno konto, ScoTT to już chyba na ciotkach i kuzynach jedzie :D

EDIT: a następny tysiak już za rok
Available in 364 days :D
 
gdyby ktoś nie wiedział co z tym kodem to wysyłać do mnie, sprawdze czy działa za darmo

Problem się pojawia gdy już się coś kupi :D a mianowicie 2,5 miesiąca zbierania punktów na cokolwiek. Na początku dostaje się punkty za wszystko, a teraz ... Faktycznie mogliby coś z tymi Rangami pomyśleć zeby przyznawali więcej punktów w zależności od rangi usera.
 
indywidualny raczej

@theMat miał na myśli, że może nie chcesz go wykorzystać bo np. nie odczuwasz takiej potrzeby i chciałbyś go komuś dać (kod nie jest przypisany do danego konta, jest indywidualny, ale możesz zrobić z nim co zechcesz)

Myślę, że nie będzie przypisany do konkretnego konta. Za dużo by z tym roboty chyba mieli. No ale kto to wie.
Ja wiem :P

TESTOWANE
 
Aktualnie nie jestem zarejestrowany w tym REWARDS. Przyszedł do mnie @ , gdyż mam aktywnego Fight Passa, którego swoją drogą - miałem kasować, ale na razie tego nie zrobiłem. Maincardy gal poza PPV da radę chyba oglądać bez instalowania żadnych rozszerzeń, tak więc chyba zostawię subskrypcję.

W tym mailu od Rewards jest info, że dostanę 1000 pkt (za posiadanie FP). Nie wiem, rejestrować się? :-D Te punkty, które będę gromadził mają jakiś termin ważności?
 
Aktualnie nie jestem zarejestrowany w tym REWARDS. Przyszedł do mnie @ , gdyż mam aktywnego Fight Passa, którego swoją drogą - miałem kasować, ale na razie tego nie zrobiłem. Maincardy gal poza PPV da radę chyba oglądać bez instalowania żadnych rozszerzeń, tak więc chyba zostawię subskrypcję.

W tym mailu od Rewards jest info, że dostanę 1000 pkt (za posiadanie FP). Nie wiem, rejestrować się? :-D Te punkty, które będę gromadził mają jakiś termin ważności?


Pewnie, że się rejestrować. Punkty gdy już są na koncie nie mają terminu ważności.
 
Aktualnie nie jestem zarejestrowany w tym REWARDS. Przyszedł do mnie @ , gdyż mam aktywnego Fight Passa, którego swoją drogą - miałem kasować, ale na razie tego nie zrobiłem. Maincardy gal poza PPV da radę chyba oglądać bez instalowania żadnych rozszerzeń, tak więc chyba zostawię subskrypcję.

W tym mailu od Rewards jest info, że dostanę 1000 pkt (za posiadanie FP). Nie wiem, rejestrować się? :-D Te punkty, które będę gromadził mają jakiś termin ważności?

Nie mają. Jeśli będziesz codziennie wchodził to rejestruj się, polecam. A jeśli nie... [email protected] i się będę cieszył haha.
 
Aktualnie nie jestem zarejestrowany w tym REWARDS. Przyszedł do mnie @ , gdyż mam aktywnego Fight Passa, którego swoją drogą - miałem kasować, ale na razie tego nie zrobiłem. Maincardy gal poza PPV da radę chyba oglądać bez instalowania żadnych rozszerzeń, tak więc chyba zostawię subskrypcję.

W tym mailu od Rewards jest info, że dostanę 1000 pkt (za posiadanie FP). Nie wiem, rejestrować się? :-D Te punkty, które będę gromadził mają jakiś termin ważności?

Ten tysiac ma np rok ważności
 
@theMat miał na myśli, że może nie chcesz go wykorzystać bo np. nie odczuwasz takiej potrzeby i chciałbyś go komuś dać (kod nie jest przypisany do danego konta, jest indywidualny, ale możesz zrobić z nim co zechcesz)


Ja wiem :P

TESTOWANE

I jaki wynik?
 
qqekssx180jz.jpg
obrecz nieproporcjonalna do tych lapek
 
No rok czasu to powiedzmy, ze akceptowalne dla mnie. Gorzej jak byloby krocej - wowczas ciezej trzeba byloby harowac, zeby to sie oplacalo. A ja nie wiem czy kazdego dnia znajdę czas na zdobywanie punktów.

Niemniej, spróbuję. Thx!
 
Back
Top