Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Witam z rana Już jest normalnie, gdyby dodali punkty z góry na dół to by było fajnie.
 
Czyli to jednak ta odznaka Panowie, więc kto ja zdobył ten ma +200 ;)
A to trza znowu do nich maila skrobać czy oni ze swojej strony automatycznie to dodadzą? Bo nie wiem czy czekać na te punkty czy pisać do nich?
 
Chłopaki, mam dzis problem z netem i miliony lat świetlnych zajmuje mi załadowanie Rewards, a chce coś sprawdzić...

Po wiele punktów chodzi pół roku subskrybcji Fight Passa?
 
A to trza znowu do nich maila skrobać czy oni ze swojej strony automatycznie to dodadzą? Bo nie wiem czy czekać na te punkty czy pisać do nich?
Wiesz co, nie wiem @Grzechu. Jakoś mi się nie pali, poczekam 2-3 dni i najwyżej do nich napiszę. A pisałeś już do nich w tej sprawie? Wyślij im tylko screena najwyżej i napisz, zeby Ci dodali. Być może i to zrobią, bo o tych odznakach to już mi dawno dawno pisali że maja problem i zeby im screeny wysyłać i oni na podstawie tego dodadzą.
 
Bardzo fajna opcja to ufc rewards, 2 dni i 1650pkt wpadło :)

Mam tylko pytanie do Was, czy jest opcja żeby wypróbować tego FP tydzień za darmo bez podawania nr karty? Ewentualnie czy jak mam założone konto za FP i wymienię pkt na darmowy dostęp to, nie będzie trzeba wtedy podawać żadnego nr konta?
 
Bardzo fajna opcja to ufc rewards, 2 dni i 1650pkt wpadło :)

Mam tylko pytanie do Was, czy jest opcja żeby wypróbować tego FP tydzień za darmo bez podawania nr karty? Ewentualnie czy jak mam założone konto za FP i wymienię pkt na darmowy dostęp to, nie będzie trzeba wtedy podawać żadnego nr konta?
Jak chcesz darmowe 7 dni to musisz podać kartę.
Za punkty z rewards, nie trzeba podawać nic. Dostajesz kod, wpisujesz i można oglądać.
 
Gdyby się ktoś zastanawiał ... to tak, coś retweeting zamula, ale ostatecznie po jakimś dłuższym czasie daje punkty ;)
 
Teraz mi jeszcze gorzej, jak przypomnę sobie, że ostatnio były rękawice Cormiera i Johnsona, a ja się nie załapałem.
 
Wow, jaki prezent od UFC Rewards. Dodatkowy TYSIĄC punktów za to, że mam wykupiony na miesiąc Fight Pass.

Dla płacących: w wiadomości mailowej z 30 kwietnia macie kod do wpisania. Pewnie jak ktoś ma subskrybcje na pół roku to dostanie nawet 6 tys pkt
 
Mam i ja :D

Może komuś to pomoże - Nie! Nie otrzymasz 1000 punktów bonusu jeżeli dzisiaj się zapiszesz i nawet wykupisz FightPass na miesiąc ;)
 
Last edited:
a ja dostałem i nic nigdy nie kupowałem, oprócz Free Trialu
edit: każdy ma swój i jednorazowy niestety
 
Te 1000pkt to nie jest tylko dla tych, co mają FP za kasę? Ja mam za punkty i nic nie dostałem.
 
Raczej to jest tak że to musi być na ten sam mail zrobione i konto FP, i UFC Rewards
ta tak, to jest dla tych co kiedyś subskrybowali FP w jakieś formie płatnej a nie wiedzą o UFC Rewards. Taka forma promowania UFC Rewards wśród userów FP, na 100% to jest to
 
Last edited:
Back
Top