Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

mi przez to ufc rewards taki burdel sie zrobil ze wszystkim. Tyle fakowych kont, maili pomieszanych z normalnymi, ze juz sie gubie, a teraz jeszcze instagram.

@Grzechu bede cie obserwowal :D
 
nie musicie robić nowych fotek, nie musicie robić w ogóle, wystarczy obojętnie jakie zdjęcie z galerii wstawiać, jedno i to samo, byle tagować.
 
Napisałem do nich o te 30 punktów. Koleś napisał, że jestem już kolejnym który to zauważył i już się tym zajmują.

mi przez to ufc rewards taki burdel sie zrobil ze wszystkim. Tyle fakowych kont, maili pomieszanych z normalnymi, ze juz sie gubie, a teraz jeszcze instagram.

@Grzechu bede cie obserwowal :D

Dlatego skrupulatnie notuję wszsytkie loginy i hasła :)
 
Odpisali jak poniżej, więc jest szansa, że znajdą i rozwiążą problem:

Thanks for making us aware of the issue. I’ve forwarded onto out Tech Team and they are looking into it. We will get this fixed as soon as possible!
 
Dlatego skrupulatnie notuję wszsytkie loginy i hasła :)
nie glupi pomysl

Co im napisaliscie i na jakiego maila?

Czy mi sie wydaje czy ta ich stronka zaczela lepiej dzialac. Jak klikam jakas zakladke to nie przenosi mnie ciagle na my account tylko na to co chce
 
Last edited:
Zauważyłem, że problem z brakującymi pkt. dotyczy retweetów z hashtagiem danej gali. Zlicza pkt. za sam hashtag, a za retweet już nie. Oczywiście mam odhaczone na stronie, że "podałem dalej". Jak tak dalej pójdzie to będę z retweetami -100pkt. które powinny się zliczyć.
 
Pisaliście w tej sprawie? Bo też bym napisał, ale nie wiem jak dobrze wyjaśnić, że w jednym miejscu pisze, że jest tyle, a w drugim, że tyle, i że bardzo mnie to denerwuje haha.
 
Skończył mi się jeden miesiąc premium i nie mam gdzie wpisać kolejnego kodu. Robił to ktoś już 2 raz?
 
Pisaliście w tej sprawie? Bo też bym napisał, ale nie wiem jak dobrze wyjaśnić, że w jednym miejscu pisze, że jest tyle, a w drugim, że tyle, i że bardzo mnie to denerwuje haha.
Napisalem im i wrzucilem screena bo za pierwszym razem koles tez nie zatrybil, takze wiedza o co chodzi i robia.

Skończył mi się jeden miesiąc premium i nie mam gdzie wpisać kolejnego kodu. Robił to ktoś już 2 raz?
Tak, przejrzyj sobie temat tez wrzucalem screena jak to zrobic.
 
Napisalem im i wrzucilem screena bo za pierwszym razem koles tez nie zatrybil, takze wiedza o co chodzi i robia.
Ja od razu ze screenem wrzuciłem. Angielski nie najwyższych lotów, to chociaż po obrazku pozna :D
 
Do każdego usera wysyłają

"
Hi Jakub,

We are aware of the issue with points balances. Thank you, everyone, for letting us know. We truly have the greatest fans in the world. We are working to get it resolved as soon as possible. We apologize for the inconvenience."
 
wiem na czym polega fake od czwartku za każde video daje 10, a powinno 5, wniosek taki że na górze liczba jest zawyżona
 
Też dostałem odpowiedź z automatu
Thank you for contacting UFC Rewards. We are aware of the issue with points balances and
are working to get it resolved as quickly as possible. We apologize for the
inconvenience.
 
Sporo mają jeszcze do zrobienia. Trafiłem wszsytkie picksy w ufc fantasy i też nie dostałem 200 punktów, ehhh.
 
Back
Top