Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Pewnie Amreyki nie odkryje, ale z tego co u siebie widze to nie dodaje punktów za 2x video, 3x newsy i visit ufc, a reszta wpada normalnie. Czyli za odwiedzanie poszczególnych stron.

Mam to samo i na dodatek pkt też mi znikają.

Screena zrób i im wyślij. Jeśli chodzi o odznaki to mi kazali zawsze screena robic i im wysylac, a oni mi na podstawie tego przyznawali pointsy.
 
Niech dadzą 50 tys. punktów rekompensaty za straty moralne związane z niesprawnością witryny i wszyscy będą zadowoleni.
 
Nie wiem czy tych rękawic się kiedykolwiek doczekam. Ostatnio mi odpisali, że "rękawice nie będą wrzucane tak często jak inne nagrody, a po za tym się bardzo szybko rozchodzą. Wszystko zależy od łaski i dostępności zawodników, ale jest nadzieja, że wkrótce będzie ich więcej."
 
Nie wiem czy tak jest od poczatku tego problemu, ale stratni Panowie na tym nie jesteśmy. Przynajmniej ja zauważyłem, że robi się różnica pomiędzy jednymi a drugimi punktami i stwierdziłem że mi ich nie przyznaje. Jednak tak nie jest. Dzisiaj klikałem punkt po punkcie żeby sprawdzić co się dzieje i te punkty sa nam przyznawane. Problem leży gdzie indziej :) Punkty nam przyznaje normalnie, a punkty lifetime na samej górze dubluje :) i stąd robi się różnica.
 
Mam to samo i na dodatek pkt też mi znikają.
Sporo mają jeszcze do zrobienia. Trafiłem wszsytkie picksy w ufc fantasy i też nie dostałem 200 punktów, ehhh.

Miałem to samo, ale potem zobaczyłem w czym problem, i trochę z mojej winy, trochę z głupiej opcji pod ufc. Jesteśmy zalogowani, ale i tak w Fantasy trzeba nacisnąć Login/Sing up pod polem gdzie typujem.. I dopiero wtedy logujemy się na nas i możemy typować...
 
Miałem to samo, ale potem zobaczyłem w czym problem, i trochę z mojej winy, trochę z głupiej opcji pod ufc. Jesteśmy zalogowani, ale i tak w Fantasy trzeba nacisnąć Login/Sing up pod polem gdzie typujem.. I dopiero wtedy logujemy się na nas i możemy typować...
Wiem, wiem :) Tak robie :) Problem w tym przypadku leży w jednym słowie :) zamiast correctly powinno byc perfectly. Bo mam bag'a za correctly picks a te 200 punktów dostaje się chyba za perfect picks czyli nie tylko ze dobrze wytypowales zwyciezcow ale również w jaki sposób i w której rundzie ewentualnie wygrają. Nie spercyzowali:

UFC Fantasy Pick’Em Perfecto Trophy
Make all correct picks in one event in 2015
+200 points
 
Też bez punktów:
ufc.png

Last Event
3,095pts
No. 631
12/12
Correct Picks
5 Perfect, 3 Bonuses
 
Też bez punktów:
ufc.png
Mam właśnie tą samą:P A to chodzi o tą w kolejnym rzędzie, pierwsza od lewej ;) na srebrnej masz chyba 8 perfect, a później jak dojdziesz do złotej to musisz wszystkie perfect i chyba za to dopiero punkty. No zobaczymy co mi odpisze.
 
Odnoszę wrażenie, że na Internet explorer o wiele lepiej to wszystko chodzi. Mimo ze w zakladce Earn nie ma już Instagram #UFC186 to można tłuc pointy dalej ;) gdyby ktoś nie wiedział.
 
Koszuleczki nie było żadnej gratis?
Nie. Tekturowa tuba bez żadnej taśmy, zabezpieczenia, którą każdy mógł sobie otworzyć i którą każdy otwierał bo widać to po niej. Plakat tez ma kilka zagnieceń i róg naddarty. Certyfikat w formie zwykłej kartki na której jest napisane co widać na zdjęciu. Ale ja i tak osobiście jestem ZAJ*BIŚCIE uradowany. Będzie relikwia w domu, dzisiaj ściagam zdjęcie ślubne ze ściany ;)
 
Kurde no, coś tam im się psuje. Nie dostaję wcale punktów za podawanie dalej twittów (od 3 dni), Daily Login też nie. Nie chce mi się nawet maila pisać, więc po prostu czekam i zlewam.
 
Niby robią cały czas @midern, na facebooku ktoś 2h temu pisał i odpisali że robią. Wygląda na grubszą sprawę. Ale wszystko do tej pory chodziło W MIARĘ, a jak się posypało to dość mocno. Mi dzisiaj nie dało za picksy +10 pkt, za wszystko inne dostałem dobrze i do Lifetime pointsów na gorze wszystko zdublowało, ale to akurat mnie wali. Mam nadzieję, że opanują sytuację bo mnie to wszystko wciągneło dość mocno :D i się nerwowy robię.
 
Kolejny mały problem. Wpisałem nowy kod, wyskoczyło mi, że jest poprawny i wszystko ok ale dalej mam "You have no current subscriptions" i brak dostępu do zasobów FP. Może to tylko kwestia czasu ale ostatnio było od razu.
 
U mnie do tej pory działało w miarę normalnie ale dziś niestety to samo co u was Panowie brak punktów za 10 trafionych picksów, daily login, retweety, kolejne wybrane picksy... meila wysłałem koło południa, ale odpowiedzi żadnej. Zobaczymy może faktycznie działają.
 
"Hi Chris,


We will definitely get the points back to you when the issue is resolved.


It looks like you are missing a total of 290 points from Fantasy (Fantasy 8 Pack, Fantasy 10 Pack, and Fantasy Perfecto Trophy). The points will be added to your account in 1-2 business days.


Thanks for being a UFC Rewards member!!"

Czyli to jednak ta odznaka Panowie, więc kto ja zdobył ten ma +200 ;)


i Jeszcze im pisałem z innego konta co się dzieje z punktami, że dubluje:

"Hi Jakub,
We actually did just figure that our this morning, if only we would have read your email sooner J
I will add the points to your account for Fantasy. Let me know if you have any other questions.
Thanks for being a UFC Rewards member!!"

Cza czekac i tyle ;)
 
Hi Janusz,

Rewards Members,
Thanks again for your patience. We are getting closer to fixing the issue that many of you have seen between Lifetime and Redeemable points. We have determined the cause and will be implementing a correction within the next few days. We don't want to rush this and possibly create more problems. But the issue will be resolved.
Thanks again,
UFC Rewards Team






Hi Jakub,


I will add the points to both accounts, but they should be automatically adding. To ensure this in the future, please make sure that you log in to Rewards first – then go to Fantasy. You still need to click Register/Log In on the Fantasy page. Then make your picks and click Save. Points are awarded based on cookies – so make sure you have cookies enabled on your browser. If you switch devices, you’ll need to go through these steps again. Making your picks on your phone – but doing Rewards on your laptop are a different set of cookies.


Thanks for being a UFC Rewards member!!
 
Jest Panowie mała rewolucja. Punkty już przyznaje normalnie za wszystko, nie dubluje. Dalej jest różnica między lifetime a redeemable, ale się nie powiększa. Za picksy już też daje punkty. Za tą złotą odznakę dodadzą ręcznie.

Nie ma już dzisiaj punktów za insta i tweet z hashem. Wróciło do szarej rzeczywiśtości i sa tylko punkty za retweety. Miłego dnia !!!
 
Ciekaw jestem jaki procent osób, które ich męczą o te kilka punktów to Polacy. No i jaki procent z nich to fake konta @ScoTT a :D
 
Ciekaw jestem jaki procent osób, które ich męczą o te kilka punktów to Polacy. No i jaki procent z nich to fake konta @ScoTT a :D
Kilka punktów? Czy kilkaset? Bo nie wiem o czym piszesz. A skąd wiesz że to fake konta? Byłyby fake gdybym nie podawał w nich prawdziwych danych, a wszystkie są autentyczne i za zgodą osoby zainteresowanej. Podejrzewam, że to nawet nie 0,1%
 
Back
Top