Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Co do tej tapety z krajami, tak z ciekawości, jest tam może zawodnik/zawodniczka z Polski?
 
ale udało się wbić za 100 pkt jakąś sondę dotyczącą ulubionych sportów i się udało.
Ale Janusze z tych amerykańców, mylą MMA z UFC :D
hehe.png
 
I ze 230 punktów dzisiaj wpadło. Nawet w ankiecie kilka razy udział wziąłem po zmianie języka :D
 
Hehe, inwazja :D Gratulacje !!! A przy okazji można pare punktów dobić. Dostał ktoś za instagram? Oprócz tego wejdzcie w earn tam też jest niżej w lewej kolumnie:
- za kliknięcie linka w newsletterze
- i za czytanie e-mail od ufc?

I ze 230 punktów dzisiaj wpadło. Nawet w ankiecie kilka razy udział wziąłem po zmianie języka :D
Ja z ankietą robie tak, że czyszcze ustawienia przeglądarki z osttaniej godziny i ogien :) też można :)
 
Za instagram to nieświadomie dostawałem za #UFCKrakow czy #UFCPoland, jak zdjęcia z gali wstawiałem :D
Mi tez trochę punktów wpadło. Jednak przez ostatnie dni wcale nie wchodizłem i trochę żałuję.
 
Jak codziennie sprawdzałem to rękawic nie było. Dzisiaj się spóźniłem i... Ale przynajmniej załatwiłem, że wrzucają o dobrej dla nas porze. Nie musicie dziękować. Ale wypadałoby. :fingers:
 
Dobrze widzę, że nie ma już możliwości zebrania punktów za oglądanie video?

Edit

Fałszywy alarm
 
Jak codziennie sprawdzałem to rękawic nie było. Dzisiaj się spóźniłem i... Ale przynajmniej załatwiłem, że wrzucają o dobrej dla nas porze. Nie musicie dziękować. Ale wypadałoby. :fingers:
Ja to samo, sprawdzałem kilka razy dziennie, a dzisiaj poszedłem z małym na dłuższy spacer i masz :D

Ciekawe ze dali możliwość zdobycia punktów za swarm ufc186 a za kod z programu już nie. Pewnie zrozumieli że Polacy kod z programu rozkminią zanim go oni sami wymyślą :D
 
Ja to samo, sprawdzałem kilka razy dziennie, a dzisiaj poszedłem z małym na dłuższy spacer i masz :D

Ciekawe ze dali możliwość zdobycia punktów za swarm ufc186 a za kod z programu już nie. Pewnie zrozumieli że Polacy kod z programu rozkminią zanim go oni sami wymyślą :D

No mamy pecha, taka sprawiedliwość.
Z kodami za programy coś tłumaczyli, że nie zawsze będą.
 
Ja to samo, sprawdzałem kilka razy dziennie, a dzisiaj poszedłem z małym na dłuższy spacer i masz :D

I cóż mamy dzisiaj? Dzisiaj im się coś po........ w systemie, nie przyznaje 30 punktów za newsy, videos, etc. Ale nie do końca, na górze w ilości punktów się zgadza ale w my account -> Reedeemable Points-> jest pomniejszone o 30 pkt.
 
U mnie 20 obcięło, i z tego co widzę, to tylko nie dodaje tych #UFC186 albo liczy podwójnie retweet z # bo razem użyłem dzisiaj.
 
Czy ktoś mądry się w końcu za to weźmie u nich?

A za instagrama dalej nie mam, nie wiem o co chodzi.


I paczka też dalej z Las Vegas nie wyszła, pewnie niech sobie leży i czeka, polecę po nią ... ku*wa.
 
Czy ktoś mądry się w końcu za to weźmie u nich?

A za instagrama dalej nie mam, nie wiem o co chodzi.


I paczka też dalej z Las Vegas nie wyszła, pewnie niech sobie leży i czeka, polecę po nią ... ku*wa.

Na twitterze widziałem, że ktoś pisał do nich dlaczego paczki jeszcze nie ma a zamówił na początku kwietnia, za opóźnienie dostał jeszcze 500 pkt i chyba koszulke
 
Na twitterze widziałem, że ktoś pisał do nich dlaczego paczki jeszcze nie ma a zamówił na początku kwietnia, za opóźnienie dostał jeszcze 500 pkt i chyba koszulke
Wow, o widzisz. Dzieki za info. Ja tez do nich pisałem. Paczka ruszyła dzisiaj, termin mam na wtorek. Napisali, że to nie ich wina, zebym poczekał cierpliwie od konca dnia, oni sprawdza co sie moglo stac.
 
panowie jak chcecie punkty za instagrama to musicie sami wrzucić jakąś fotkę i otagować jako #UFC186, sam tag w komentarzu pod czyimś zdjęciem nic nie daje.
 
U mnie 20 obcięło, i z tego co widzę, to tylko nie dodaje tych #UFC186 albo liczy podwójnie retweet z # bo razem użyłem dzisiaj.

Musisz osobno zrobić retweet z kilku tweetow ufc, bez dopisywania #UFC186 , ja zwykle rettweetuje ze 3, czasem 4, nie wiem czemu ale tylko dwóch czasem nie czyta.

A z hasztagiem #UFC186 czyta całkowice osobno, tylko liczy jako otagowani, bez rettwitowania
 
Musisz osobno zrobić retweet z kilku tweetow ufc, bez dopisywania #UFC186 , ja zwykle rettweetuje ze 3, czasem 4, nie wiem czemu ale tylko dwóch czasem nie czyta.

A z hasztagiem #UFC186 czyta całkowice osobno, tylko liczy jako otagowani, bez rettwitowania

Poważnie? Ja codziennie retweetuje 2-4 tweetów zawierających hashtag i dostaje punkty za retweet i za tag.
 
Poważnie? Ja codziennie retweetuje 2-4 tweetów zawierających hashtag i dostaje punkty za retweet i za tag.

To ja wczoraj retweetowałem z hashtagiem i zabralo mi tylko za hashtag. No trudno, widać są pandofilskimi rasistami ryb.
 
Rzuć okiem co się dzieje dzisiaj. W czarodziejski sposób ucieka w chmurę 30 pkt., niby jest ale ich fizycznie nie ma. Bo ta suma na órze się zgadza, taka ma być -5000 czyli 1260, a jest 1230. I tak na każdym koncie mi ucieka 30 pkt.

nyuvufn29vob.jpg
 
Rzuć okiem co się dzieje dzisiaj. W czarodziejski sposób ucieka w chmurę 30 pkt., niby jest ale ich fizycznie nie ma. Bo ta suma na órze się zgadza, taka ma być -5000 czyli 1260, a jest 1230. I tak na każdym koncie mi ucieka 30 pkt.

nyuvufn29vob.jpg

Masz dokładnie taką liczbę pkt jak ja! W sensie 6260(tylko Ty masz -5000). Heh.
 
To znak :D A też Ci dzisiaj brakuje 20-30 pktów? Czy dostales wszystkie?

I PACZKA RUSZYŁA
lixc77mgrfcc.jpg
 
Back
Top