Polityka

Jednak my nie o tym, bo zaprotestowałeś przeciwko mojej wrzutce o kompromitacji Konfederacji w sprawie ustawy o podwyższeniu kwoty wolnej od podatku. Chętnie się dowiem dlaczego ta niekompetencja Konfederacji jej nie kompromituje w Twoich oczach.

Kolejne pierdolamento i wróżenie z kuli mości szpagateki. Zaliczyli wpadkę i projekt poprawiali, dla karateki oczywiście pomyłki to KOMPROMITACJA!!

Człowieku - w żadnym miejscu nie twierdzę, że nie jest to kompromitacja

Ależ przecież cała nasza dyskusja rozpoczęła się od tego, że zbulwersowało Cię nazwanie przezemnie tych pomyłek kompromitacją. Cieszę się, że ostatecznie zmieniłeś zdanie i zgadzasz się zemną że to kompromitacja.
 
Ależ przecież cała nasza dyskusja rozpoczęła się od tego, że zbulwersowało Cię nazwanie przezemnie tych pomyłek kompromitacją. Cieszę się, że ostatecznie zmieniłeś zdanie i zgadzasz się zemną że to kompromitacja.
Odróżniasz chyba słowa pisane capsem i z wykrzyknikiem od pisanych małymi literami i bez wykrzyknika? Powtórzę - wyolbrzymiłeś skalę tej kompromitacji dorzucając elementy , które ulęgły się w Twojej głowie w oparciu o emocjonalne i irracjonalne wnioski na temat konfederacji.
 
Odróżniasz chyba słowa pisane capsem i z wykrzyknikiem od pisanych małymi literami i bez wykrzyknika? Powtórzę - wyolbrzymiłeś skalę tej kompromitacji dorzucając elementy , które ulęgły się w Twojej głowie w oparciu o emocjonalne i irracjonalne wnioski na temat konfederacji.

Widzę, że postanowiłeś się pogrążać do końca tej naszej radosnej wymiany argumentów :)

Tęsknię za tym klocunkiem z czasów dyskusji o poziomie szkolnictwa, gdy byłeś w stanie wygrać dyskusję faktami i logiką. Teraz niestety nawet nie podejmujesz rywalizacji. Nie pamiętasz co pisałeś wcześniej, a postawiony pod ścianą brniesz w zaparte.

Gwoli ścisłości - pisałem słowo kompromitacja małymi literami i bez przymiotników poprzedzających to słowo w celu wyolbrzymienia skali, wykrzyknika też nie było:) Tak się zagalopowałeś w swoim sekciarstwie, że zapomniałeś od czego rozpoczęła się nasza dyskusja. Teraz próbujesz z tego wybrnąć, ale jest już za późno.
 
Last edited:
"Eat the rich"?
"Mieszkanie prawem nie towarem"?

400984020_6993963670662931_7631101935626941453_n.jpg
 
@Bezimienny najbliżej prawdy. Mentzen i jego kancelaria nie mieli niczego wspólnego z wpadką przy tym projekcie odnośnie kwoty wolnej.

Kolejne pierdolamento i wróżenie z kuli mości szpagateki. Zaliczyli wpadkę i projekt poprawiali, dla karateki oczywiście pomyłki to KOMPROMITACJA!! Chęć przepchnięcia ustawy w takim stanie. Gówno prawda. Mentzen przyznał, że to była wtopa, jednak nie miał z nią niczego wspólnego, powiedział, że wyszło zabawnie i też by się śmiał gdyby ktoś inny coś takiego zrobił. Projekt do poprawy (ustawiłem ten moment ale oczywiście polecam całość. O niezręcznej sytuacji z prezydentem też jest):


to co prezentujesz to niemal nadludzka wiara w to, że Konfederacja to coś
wiecej niż partia buntu.
Mentzen miał pare razy dziwne podejście do ustaw od tych legendarnych 100 ustaw, aż nawet po później prezentowane ustawy.
Nie wiem czy te dziwne posunięcia to chęć populizmu którym chce przyciągnąć za wszelką cenę wyborców czy może to, że jest lepszy w krytykowaniu niż w tworzeniu.
Czasem też mu się zdarzają jakieś głupie wypowiedzi, że kompletnie nie wiadomo czy on jest poważny politykiem czy skrajnym utopistą anarchistą np. jego tekst o likwidacji Państwowej Inspekcji Pracy bo "przecież mamy rynek pracownika".
No nie no: z polskim podejściem do BHP? :muttley::wow:
 
Tyle, że BBC, jeżeli już, to faworyzowałoby Izraelską narrację.

A poza tym, co by nie mówić/pisać o takie telewizji publicznej to i tak -- przy wszystkich jej wadach -- możemy w PL tylko pomarzyć.
BBC nie jest cudowne, ale w przeciwieństwie do TVP dużo inwestują w filmy i seriale dokumentalne czym bronią własny sens istnienia. Gdyby Kurski mocniej na to postawił to PiS mógłby mieć większą władzę.
Mocno mnie zdziwiło, że nie postawili na takie większe formaty jak np. na Polsat Państwo w Państwie, oraz np. stare seriale dokumentalne z których kiedyś słyneło TVP

To jest mocno naciągane i w zależności jak to mierzymy np. urzędników ma Polska mało w porównaniu do innych krajów, Dlatego między innymi POPiS ruszył z cyfryzacją, aby nie zatrudniać nowych bo Polski na wiecej urzędników nie stać...



Jeszcze więcej amerykańskie wojsko oferuje i mimo wszystko musieli otworzyć armię na osoby bez amerykańskiego obywatelstwa mimo, że no naprawdę nie ma na co narzekać jeśli chodzi o to co daje wojsko w USA. Chyba, że na to, że w przeciwieństwie do Polski są większe rotacje pomiędzy jednostkami wojskowymi.
Popatrz @Karateka@ nawet tak potężne państwo jak USA ma problemy ze znalezieniem żołnierzy że muszą otwierać się na obcokrajowców.
Za to Polska będzie taka potężna, że nie będzie miała
ani wojska z poboru
ani WOT (bo przecież to ''NAZIŚCI biegający po lasach" jak to mówił Czarzasty)
ani nie będzie duża.
A warunki pracy są gorsze niż w USA.
Nie wiem może ZIeloni für Deutschland zrobią raport opłacalności atomu i zrezygnują z budowy elektrowni atomowych i większość przeznaczą na wojsko? Petru to przeliczy, obliczy, Siemoniak wykona, a Hołownia będzie nadzorował :korwinlaugh:
 
poglądy w sprawie imigrantów na cohones:

@Bezimienny (tutaj i w rzeczywistości) @Karateka@ tutaj
Immigrants Are Essential Immigrant Workers GIF - ImmigrantsAreEssential ...

@lemmy
https://media.tenor.com/images/46037feac71b9f65ca6817db926f2d97/tenor.gif

oraz:
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/10/niby-tak-ale-kur-nie-do-konca_2016-10-05_17-23-36.jpg

Rozwiązanie jedynie słuszne @szplin @ninja @VitoC @QŃ. @Slavic Warriot @hatemenow ( i chyba - @Siwy25_1 oraz @Miskatonic @osk @manfred004 )
Lonely No One GIF by Tacoma FD

no i jeszcze @Halibut 2.0
Awesome Eminem GIF
:tiphatb:

hm nie trafiłeś trochę. Raczej nie jestem zwolenikiem tego, aby ściągać np. obywateli Bangladeszu czy z państw afrykańskich do ferm norek czy ferm przemysłowych na kilkadziesiąt tys. świń dla jednego z duńskich miliarderów, którego regularnie przepędza duża część wójtów i burmistrzów (taki paradoks, że Konfederacja broni osoby, które gdyby zatrudniają masowo obcokrajowców :korwinlaugh:)
Praktycznie to jest jeden z nielicznych przypadków, kiedy ładnie społeczeństwo się jednoczy...
 
Gwoli ścisłości - pisałem słowo kompromitacja małymi literami i bez przymiotników poprzedzających to słowo w celu wyolbrzymienia skali, wykrzyknika też nie było:) Tak się zagalopowałeś w swoim sekciarstwie, że zapomniałeś od czego rozpoczęła się nasza dyskusja. Teraz próbujesz z tego wybrnąć, ale jest już za późno.
Ponownie rżniesz głupa. Chodzi o całą Twoją wypowiedź, którą to właśnie opatrzyłem w skrócie jednym słowem, capsem i z wykrzyknikiem. Masz jak byk wyżej wyłożone w stosunku do czego oponowałem - wyartykułowany przez Ciebie przedmiot w stosunku do którego się sprzeciwiam w sumie daje jeden wydźwięk, że mieliśmy oto do czynienia z jakąś tam wielką kompromitacją. Nie. Nie mieliśmy.
 
Ponownie rżniesz głupa. Chodzi o całą Twoją wypowiedź, którą to właśnie opatrzyłem w skrócie jednym słowem, capsem i z wykrzyknikiem. Masz jak byk wyżej wyłożone w stosunku do czego oponowałem - wyartykułowany przez Ciebie przedmiot w stosunku do którego się sprzeciwiam w sumie daje jeden wydźwięk, że mieliśmy oto do czynienia z jakąś tam wielką kompromitacją. Nie. Nie mieliśmy.
Klocu pamiętaj 100 ustaw memcena to beka z prawaków, 100 obietnic tFuska to tylko przenośnia. Szkoda nerwów i śliny.
 
Ponownie rżniesz głupa. Chodzi o całą Twoją wypowiedź, którą to właśnie opatrzyłem w skrócie jednym słowem, capsem i z wykrzyknikiem. Masz jak byk wyżej wyłożone w stosunku do czego oponowałem - wyartykułowany przez Ciebie przedmiot w stosunku do którego się sprzeciwiam w sumie daje jeden wydźwięk, że mieliśmy oto do czynienia z jakąś tam wielką kompromitacją. Nie. Nie mieliśmy.

Od początku pisałem o kompromitacji. Konfederacja dopiero zaczęła swoją przygodę z parlamentem jako klub. Na duże kompromitacje i nawet bardzo duże kompromitacje jeszcze przyjdzie czas, szczególnie gdy ludzie od Brauna mocniej się uaktywnią.
 
Od początku pisałem o kompromitacji. Konfederacja dopiero zaczęła swoją przygodę z parlamentem jako klub. Na duże kompromitacje i nawet bardzo duże kompromitacje jeszcze przyjdzie czas, szczególnie gdy ludzie od Brauna mocniej się uaktywnią.
Spokojnie to właśnie Braun zrobił dym, żebyś nie musiał swojego dziecka szczepić chujowej jakości produktem za który nawet producent nie bierze odpowiedzialności, ale pierdol dalej swoje farmazony.
 
PSX_20231118_163327.jpg

Czaicie? Musk jest persona non grata, ale te same banki i korpo które się na niego wypięły będą obsługiwane przez jego Star Link... Jeśli nie spełnią kilku wymagań, to tracą możliwość bycia bankiem.

Ciekawe czasy.
 
View attachment 84302
Czaicie? Musk jest persona non grata, ale te same banki i korpo które się na niego wypięły będą obsługiwane przez jego Star Link... Jeśli nie spełnią kilku wymagań, to tracą możliwość bycia bankiem.

Ciekawe czasy.

Wbrew pozorom to nie jest nawet dziwne. Dzisiejsze korporacje zatrudniają setki tysięcy pracowników ( np. Disney 220 tys. To więcej niż ludności nie jednego polskiego miasta ). Ludzie na wysokich stanowiskach z możliwościami decyzyjnymi mogli się nawet nigdy w życiu nie widzieć na oczy. I tak ich departamenty mają różne linie decyzyjne.
 
Rok temu Polsat robił program w którym Piotr Ikonowicz uczył jak olewać spłacanie długów i właśnie takie rzeczy jak np. jak nie płacić za mieszkanie, jak migać się od alimentów czy rachunków. Także...
Pominę, że w ogóle odkąd za program Polsatu odpowiada Edzio Miszczak to zjebał sporo, a teraz doszedł kolejny hit. W programie TTBZ nie będą mogli już uczestnicy się przebierać za czarnoskórych muzyków bo to przykład systemowego rasizmu, a do tego tyle lat ciemiężyliśmy murzynów...
No i drugie wspaniałe działanie Miszczaka - po wyjebaniu Dowborowej oglądanie Nasz Nowy Dom jednego z najlepszych programów Polsatu w którym była jakaś słynna misja stało się nie do strawienia, bo na jej miejsce wzięli jebniętą Romanowską.
to z długami to nie jest takie zero jedynkowe: banki oraz parabanki cholernia kłamią odnośnie tego co powinno się płacić. Dlatego jeśli jest szansa, żeby skorzystać z sankcji kredytu darmowego to trzeba to robić, bo to co się odwala z tymi umowami kredytowymi to są takie gówna kompletne -osobiście uważam, że banki powinny płacić nawet odszkodowanie minimum 30 tys. zł jeśli w umowie znajdą się zapisy niezgodne z prawem...

Tylko, że ten program to tak średnio tego dotyczył tylko raczej historii typu


Zresztą w tym programie ładnie pokazane w jaki sposób Ikononowicz z tym kołczem "pomagali": jakieś "negocjacje" Panie ja pinidzy ni mom, skąd zapłace -całe szczęście, że Ikononowicz nie jest w żadnym rejestrze prawników (zanotuj @Karateka@ kiedy mówie, że prawnicy nie są aż tacy źli :korwinlaugh:) ...


Ikonowicz to cholerny szkodnik o mentalności nawet nie komunistycznej tylko chuj wie jakiej. Kandydował z okręgu słupskiego do Sejmu i na szczęście się nie dostał, ale gość od lat robi potężną szkodę ludziom jeśli idzie o te jego wymysły na temat wynajmu (dobra sam wynajmuje, ale kurwa jak nie mam na czynsz bo mi się spóźniają wypłaty - częste, to pożyczam), a niektóre durne media je podają dalej.
Ikononowicz przedstawia coś takiego jak surwalizm. Jest to pewnego rodzaju pogląd rodem z Ameryki Połud. (którą on nie tylko co nawet uwielbia, on jest zakochany w tej socjalistycznej latynowskiej mentalności) z którego wynika to, że możesz łamać prawo jeśli jest to środek do osiągnięcia celu, którym jest poprawienie własnej pozycji materialnej. Oczywiście jeśli oszukasz biedniejszego od siebie to jesteś draniem, a jeśli bogatszego to: walczysz o równy podział, chcesz tylko przeżyć.
Dlatego bierz kredyty, których nie spłacisz, zamawiaj towar za który nie płacisz, albo wynajmuj i nie płać.

A jaki jest skutek takiego poglądu oraz polityków w Sejmie, którzy po cześci wspierają takie poglądy? Opłaca się działać w wynajmie tam gdzie nie ma rynku lokatora (bo duży wybór), a jeśli ma się zwłaszcza wolny dom (domy nie wynajmują się za większe pieniądze) to lepiej to sprzedać i kupić niezbyt duże mieszkanie niż komuś wynajmować dom albo żeby stał pusty i niszczał...

BTW taka ciekawostka jak w niektórych stanach nie pierdolą się w tańcu z wymaganiami (chodzi o roczny przychód):korwinlaugh:
1700342343599.png
 

Dawkins wyjaśnił ładnie kiedyś, że to całe woke to taki twór quasi-religijny, gdzie w bardzo podobny sposób ściga się heretyków, rodzi się z grzechem pierworodnym jako biały potomek handlarzy niewolników, a w dodatku mężczyzna może stać się kobietą dokładnie w taki sam sposób, jak w eucharystii wino staje się krwią - poprzez inkantację.
 
Dawkins wyjaśnił ładnie kiedyś, że to całe woke to taki twór quasi-religijny, gdzie w bardzo podobny sposób ściga się heretyków, rodzi się z grzechem pierworodnym jako biały potomek handlarzy niewolników, a w dodatku mężczyzna może stać się kobietą dokładnie w taki sam sposób, jak w eucharystii wino staje się krwią - poprzez inkantację.

Dawkins to lewicowiec, a woke to nowotwór, który niszczy lewicę.
 
Ajtam nie gadaj, według dzisiejszej lewicy Dawkins na bank jest faszystą i mizoginem.

Dla tych woke zjebow tak. Nawet mu blokowali wystąpienia w USA. Dawkins bardzo mocno to przeżył bo całe życie wspierał takie lewicowe idee jak aborcja czy małżeństwa homoseksualne.
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top