H
Reaction score
19,035

Profile posts Ostatnia aktywność Postings About

  • D
    dzięki raz jeszcze za wszystko, jestem po wizycie już, dobrał mi leki i długo rozmawialiśmy, super facet, nie ocenia i nie kieruje się schematami
    D
    nie wiem gdzie mógłbym się odezwać, jedynie tu widzę mogę napisać, daj znać jak coś, chodzi mi żebym mógł pw napisać, stary dzięki za tak pokrzepujace słowa, ciężko to ubrać w cokolwiek, gdzie własna rodzina się od ciebie odwróciła, a ktoś obcy oferuje mi pomoc
    H
    hatemenow
    Samo wysłuchanie kogoś nic nie kosztuje, a drugiej osobie może dać wiele, bo chyba najgorszym wyjściem jest dusić wszystko w sobie. A że swojego doświadczenia wiem, że obcemu, szczególnie przez internet, łatwiej jest się wygadać niż komuś bliskiemu, chociażby ze względu na to, że Cię nie będzie oceniać.
    H
    hatemenow
    A nawet jeśli to możesz mieć to w głębokim poważaniu. Co do kasy na tą wizytę u psychiatry to tak jak pisałem. Rozeznaj temat i daj znać. Nawet jeśli nie będzie mnie stać na pokrycie całości to coś się zorganizuje. Ważne jest to, że uświadomiłeś sobie, że masz problem i że potrzebujesz pomocy. Głowa do góry i na pohybel wszystkim problemom. :bleed:
    D
    Deleted member 13171
    napiszę na @
    Cześć. Chciałbym zapytać jak widzisz grafikę którą dodałem do sucharów Billa. Wcześniej jak dodawałem obrazek to miałem od razu go widocznego a teraz widnieje tylko link do ściągnięcia. Ty widzisz go dobrze? Chodzi o ten mem z 60 letnim Oskarem, Julią i psieckiem na emeryturze. Pisze bo jako jedyny dałeś reakcje czuli to widziałeś
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Back
Top