Polityka

Kurwa panowie Policja mówiła o 20 tysiącach a wy jak te "lemingi" wierzycie stronom typu Prawicowy Internet które podają że był chuj *bo MUSZĄ tak podawać, bo KOD jest sprzeczne z ich interesami*
Było 15-20 tyś. Nie 6 tyś, nie 200 tyś. 15-20 tys ludzi. Nie dajcie się kurwa oszukać stronom, które są anty-pis, anty-petru albo pro-pis pro-petru.
Pozdro

Nie prawda - w internecie czytałem komentarz gościa, który zna gościa, który zna gościa który zna policjanta który mówił, że słyszał jak komendant mówił ,że w rzeczywistości było 28 osób, tylu ilu ma(chyba) członków Nowoczesna w sejmie.
 
CWCPMKgUwAAfIxT.jpg
 
Nie prawda - w internecie czytałem komentarz gościa, który zna gościa, który zna gościa który zna policjanta który mówił, że słyszał jak komendant mówił ,że w rzeczywistości było 28 osób, tylu ilu ma(chyba) członków Nowoczesna w sejmie.
To w takim razie nowoczesna zatrudniła jakiegoś dobrego Davida Cooperfielda, że taki tłum zanimował :lol:
 
To w takim razie nowoczesna zatrudniła jakiegoś dobrego Davida Cooperfielda, że taki tłum zanimował :lol:


Nie no, też widziałem, że te 20 tys mogło być. Mimo wszystko media kłamią - na Marszu Niepodległości zdecydowanie było "na oko" 2 x tyle co dzis z KODu a jednak wtedy nie było, że to 150 tys, tylko ze...15 tys. Czyli tyle ile dziś było faktycznie.
 
Sądząc po tych zdjęciach wrzucanych tutaj to jak można uznać, że tam jest więcej niż 2000 ludzi? Przecież na stadionie ekstraklasy w Niecieczy po meczu wychodzi 2x tyle ludzi, niż oni tam sfotografowali.
 
Sądząc po tych zdjęciach wrzucanych tutaj to jak można uznać, że tam jest więcej niż 2000 ludzi? Przecież na stadionie ekstraklasy w Niecieczy po meczu wychodzi 2x tyle ludzi, niż oni tam sfotografowali.
Caly dzień widziałem i czytałem o 50tys. Uwierzę w art o 200K jak zrzut dokona ktos normalny z forum a nie internetowy grafik od memow.
 
Caly dzień widziałem i czytałem o 50tys. Uwierzę w art o 200K jak zrzut dokona ktos normalny z forum a nie internetowy grafik od memow.
A czy to ważne ile ich tam szło. Tacy ludzie przeciwni demonstracji a gadają o niej na lewo i prawo. Jakby nie ten temat i 10 zapisanych o KOD stronach, to nie wiedziałbym, że takie coś istnieje.
Jak to dawniej mawiano, nieważne jak, byle gadali.

Jak mają nogi to niech sobie chodzą. Może kondycję zrobią i ktoś zostanie mistrzem KSW.

A ma ktoś zdjęcie tego skrzyżowania na paradzie osób z zaburzeniami tożsamości płciowej?
 
A ma ktoś zdjęcie tego skrzyżowania na paradzie osób z zaburzeniami tożsamości płciowej?
Nie robiłem zdjęć le oglądałem to na żywo w relacji tv. to drugie zdjęcie, co wstawił Halibut jest prawdziwe. Szło tak z 15 tyś. w porywach do 20.
jednak wtedy nie było, że to 150 tys, tylko ze...15 tys. Czyli tyle ile dziś było faktycznie.
Wierzenie którejkolwiek ze stron (TVN-TV Republika) jest jak wejście w dupę Kaczyńskiego lub Tuskowi. Tyle się równa. TYLE
 
.

Wierzenie którejkolwiek ze stron (TVN-TV Republika) jest jak wejście w dupę Kaczyńskiego lub Tuskowi. Tyle się równa. TYLE

O to to to. Najbardziej mnie przeraża że ludziom nigdy nie przeszkadza zakłamanie "ich strony" Tak jakby kłamstwo było normalnym środkiem do celu. Nawet jak się znajdzie normalny polityk to przegra, nie przyjmując tych reguł gry.
 
O to to to. Najbardziej mnie przeraża że ludziom nigdy nie przeszkadza zakłamanie "ich strony" Tak jakby kłamstwo było normalnym środków do celu. Nawet jak się znajdzie normalny polityk to przegra, nie przyjmując tych reguł gry.
Gdzieś kiedyś czytałem, ze wyborcy dzielą się generalnie na dwa obozy tj. neurotyków i lekkoduchów, a źródła wyborów leżą w układzie nerwowym. Ci pierwsi mają tendencje do głosowania na konserwę z racji na potrzebę stabilizacji, Ci drudzy głosują na partie noszące na sztandarach "postęp", choćby nawet propozycje były z rodzaju tych życzeniowych. Obie grupy są niebezpieczne, jeżeli skrajne, jednak ich hasła odpowiadają naturalny reakcjom emocjonalnym - racjonalność, wyważenie, wymagaja pewnej wstrzemięźliwości emocjonalnej, a więc grupy, które sie doń odwołują nie posiadają takiej siły przyciągania. Brzmi sensownie, ale zarazem nie napawa optymizmem...
 
Kopiuję wklejam dobry tekst. dot. całej afery .
AFERA WOKÓŁ TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO
:
"Dziś odbyła się manifestacja "w obronie demokracji" przeciwko "skokowi PIS-u na trybunał". Zamieszczam też pewnego mema (wrzuconego przez Przemka) na którym widać [i tak tylko po części] bezczelną manipulację mediów.
Jednak przechodząc do sedna.. Każdy z Was powinien wiedzieć, że instytucja trybunału konstytucyjnego postała w 1982 roku w czasie stanu wojennego, kiedy Polską (jeszcze oficjalnie) rządzili komuniści. Po co? Żeby w razie przejęcia w przyszłości władzy przez prawdziwych Polaków i tak można było ich trzymać za mordę. Teraz czym jest ten trybunał? Trybunał konstytucyjny ocenia ustawy sejmu, czy są zgodne z konstytucją.. od jego decyzji nie ma żadnego odwołania... w związku z czym jeśli Trybunał ocenił coś jako niekonstytucyjne, nie ma to prawa wejść w życie (jak to w Polsce funkcjonuje to już inna sprawa).
Reasumując, obecny sejm wybrany wolą większości narodu [i warto żeby każdy sobie wbił do głowy to, że NIEGŁOSUJĄCY SAMI ODBIERAJĄ SOBIE PRAWDO DO DECYDOWANIA] i obecny rząd tworzony przez PiS, a także Prezydent Andrzej Duda choć poparci przez większość głosujących, nie mogliby NIC! zrobić, ponieważ Trybunał (nielegalnie obstawiony przez PO w czerwcu) może zablokować KAŻDĄ ustawę jaka zostanie przegłosowana przez sejm. Hipotetycznie gdyby zwycięzcą nie był PiS, tylko Kukiz, albo jakaś całkowicie nowa partia 100%-towo uczciwa z fantastycznym planem dla Polski, to i tak nie mogłaby NIC zrobić, ponieważ trybunał obstawiony przez PO-petru może zablokować wszystko (czytaj przez 4 lata, może w życie nie wejść ŻADNA NOWA USTAWA.. w związku z czym, gdyby nie to co zrobił PiS, tak naprawdę rządziłoby dalej PO-PSL (+PETRU). Co znaczyłoby że całe wybory, nie miały kompletnie ŻADNEGO ZNACZENIA, a wszystkich Polaków potraktowano jak zwykłych idiotów którzy mają tylko iluzje demokracji... Swoją drogą ten cały KOD, ta manifestacja PO-Petru, PSL, Lewicy jest szczytem bezczelnej Hipokryzji i pokazem jak można użyć pożytecznych idiotów, do realizacji własnych celów (czytaj, powrotu do koryta i realizacji interesów korporacji oraz rządów innych państw).
Teraz mamy (niby) wielkie protesty sitwy, ale przez 8 lat rządów PO-PSL 49 razy (słownie czterdzieści dziewięć razy), nie zastosowano się do wyroku tego trybunału i była cisza... wszyscy mieli to w dupie, media siedziały cicho i nikt nie protestował że jest łamana demokracja, a teraz? czy nie warto się zastanowić o co tu chodzi? Co tu jest nie tak? A może warto byłoby zobaczyć do kogo należą media z których większość z Nas korzysta? (jest to w obrazku poniżej)..
Media to jedno, ale banki, supermarkety? Nowy rząd chciał wprowadzić im dodatkowe podatki, ponieważ one praktycznie w Polsce ich nie płacą! Porównajcie sobie koszty kredytu na zachodzie, a w Polsce, albo ceny produktów w Polsce a na zachodzie.. Nasz kraj jest bezczelnie łupiony niczym kolonie w 18 wieku.. W Polsce właściwie nie ma już przemysłu, a jeśli jest, to zazwyczaj są to montownie.. jak w krajach KOLONIALNYCH. Polskie firmy były wyprzedawane za BEZCEN (po czym nagle się okazywało że nowi zagraniczni właściciele, albo je zamykali, żeby nie robić konkurencji rodzimym firmą, albo czerpali z nich ogromne zyski) (obrazki poniżej).
Wracając do trybunału konstytucyjnego.. Pozwolę sobie podać pewien przykład z historii ( a każdy kto mnie zna, wie że to jest coś na czym naprawdę się znam) powiem Wam tyle:
W czasie istnienia I Rzeczpospolitej (czasy husarii, bitwy pod Wiedniem, itd..) powstało w Polsce coś takiego jak Liberum Veto.. na pewno każdy z Was o tym słyszał.. pozwalało to jednemu posłowi zerwać cały sejm i zablokować wszystkie reformy na najbliższe lata.. Obce państwa zaczęły to wykorzystywać przekupując posłów.. przez to właśnie upadła Wielka Polska z przed wieków i straciliśmy swoje państwo na 123 lata.. Trybunał konstytucyjny ma to samo prawo.. Każdy chyba rozumie co to za instytucja? Skoro jest wybierana przez posłów na 9 lat! to czy nie widać, jak łatwo można państwo Polskie sparaliżować? Większość z 15 sędziów, czyli 8 osób.. i to nie wybieranych przez Nas, może zablokować każdą zmianę w tym kraju. Ktoś powie: to są sędziowie, oni są apolityczni... nie bądź śmieszny, to o co jest cała ta afera? Skoro każdy sędzia jest uczciwy i apolityczny to co to za różnica czy wybierze ich PIS czy PO? A różnica jest... Bo walczą. W całym tym sporze nikt nie jest bez winy, bo zarówno to co zrobił PiS z Kukizem, jak i to co robi PO-Petru i lewica.. JEST siłą rzeczy niekonstytucyjne. A kto ma racje? Skoro ten trybunał i tak wybierają politycy, to niech wybierają go ci którzy mają od społeczeństwa mandat na rządzenie.. albo tak jak mówił Kukiz, trybunał powinien przestać istnieć, ponieważ jest niebezpiecznym narzędziem dla różnych grup wpływów.
I najważniejsze.. Pewien lewacki frajer powiedział ostatnio w kontekście tego sporu:
"Prawo jest ważniejsze od woli narodu" - to odpowiadam... NIE Wola i dobro narodu jest najważniejsze, a już na pewno ważniejsze od prawa! "

Krzysztof Feliński

http://www.wykop.pl/wpis/15629621/dlugie-troche-ale-wyjasnia-afere-konstytucyjna-wzi/
 
Back
Top