Polityka

comment_PRPbTUkFgINs8Z6Bp0GwV0Lshy09ROkl.jpg


comment_sxSmHwEiYKu3ojErMzYRQ1YzjEKxkijE.jpg


Zdjęcia z zrzucania homoseksualistów z wysokiego budynku przez państwo islamskie. Co na to Europa?
Europa odpowie memami z udziałem ISIS i tęczowymi profilówkami na fb w geście solidarności
 
Nikogo to nie obchodzi. Europa jest martwa

E:


Niezle. Warto wspomniec, ze u nas tez wprowadzili brak wymogu pozwolenia na budowe cos na ksztalt tego co na Wegrzech teraz planuja. Mnie ciekawi jaka bedzie strategia PiSu w budownictwie na te obiecane 2 ? miliony mieszkan.
 

W Polsce, żeby zmienić efektywną stawkę VATu na 8% stosuje się 2 firmy, jedna buduje, druga wykańcza (działa tylko przy domach jednorodzinnych tudzież bliźniakach, szeregowcach). Pozwala to też uniknąć ustawy deweloperskiej. Oprócz tego jak jest budowa systemem gospodarczym to i tak sama usługa idzie pod stołem, co najwyżej materiały budowlane idą z Vatem.
 
comment_PRPbTUkFgINs8Z6Bp0GwV0Lshy09ROkl.jpg



comment_sxSmHwEiYKu3ojErMzYRQ1YzjEKxkijE.jpg


Zdjęcia z zrzucania homoseksualistów z wysokiego budynku przez państwo islamskie. Co na to Europa?
Polska jak się nie obudzi i nie pogoni Petrusa to będą nas tak zrzucać Niemcy rękami uchodźców !!!
 
Co ma Petru z tym wszystkim wspólnego??
W dużym uproszczeniu:
Petrus=PełO=Cała zgraja rozkradająca/niszcząca kraj i naród= układ ze Szwbami = Szwaby = odroczona ekstermincja naszego Narodu =przejęcie naszych ziem. Historia kołem się toczy.
 
W dużym uproszczeniu:
Petrus=PełO=Cała zgraja rozkradająca/niszcząca kraj i naród= układ ze Szwbami = Szwaby = odroczona ekstermincja naszego Narodu =przejęcie naszych ziem. Historia kołem się toczy.
Do spisku dodałbym jeszcze producentów docu soap i talent show:(
 
Prostą kartoniadę zjebali, a rządzili Polską 8 lat.
1T6GcgZ.jpg


O 22 mają być race podobno.
A mówiono, że Kukiz15 to będzie masakra, tymczasem to najrozsądniejsze ugrupowanie w sejmie.
 
Piekne przemowienie. Dawno nie slyszalem tak istotnych slow wypowiadanych z tego miejsca. Bojcie sie lewaki i komuchy bo nadszedl koniec waszych interesow.
:arch:
Waaaaat? Przecież całe przemówienie oparła na lewackich/lewicowych postulatach. Kobita chce rozdawać piniondz i emerytury:laugh:
 
:arch:
Waaaaat? Przecież całe przemówienie oparła na lewackich/lewicowych postulatach. Kobita chce rozdawać piniondz i emerytury:laugh:

Otóż to. Socjaliści z krzyżem w klapie. Jak na moje nie może być gorszej mieszanki.
Merytorycznie i mocno o opozycji-może i tak.
Tylko dlaczego brzmi jak proboszcz ?
Do tego mowa ciała tak naturalna jak cyce na Bęgowskim.
Będzie jeszcze weselej.
 
:arch:
Waaaaat? Przecież całe przemówienie oparła na lewackich/lewicowych postulatach. Kobita chce rozdawać piniondz i emerytury:laugh:
Chodzilo mi bardziej o obroncow teczy i gender podobne bzdury. Przez 8 lat rzad zajmowal sie pierdoleniem lewakow o pedalach albo czy krzychu moze byc ania.
Z tego co ta Pani mowi to zajma sie teraz sprawami waznymi dla narodu. A ze z nich socjalisci to chyba kazdy wie. Jeszcze pasowalo by mi jakby odebrali emerytury ubekom, zomowcom i innym czerwonym skurwysynom a z tych pieniedzy stworzyli programy zywieniowe dla biednych i szpitali. Zaloze sie ze za ten hajs to osmiorniczki by wpierdalano w przedszkolach.
 
Banki straszą wyborców, że ogranicza akcję kredytową, jeżeli PiS wprowadzi nowy podatek. Realne czy nie? Jak stało się na Węgrzech?
 
EDIT: Ok, doinformowalem się. Akcja bankowa spowolnila, banki zaczely wyprzedawac swoje filie na Węgrzech, a zaczeli je skupować Węgrzy. To samo działo sie w innych sektorach zdominowanych przez zagraniczny kapital. Po zmianie struktury włascicielskiej podatki obniża się pozwalając kapitalowi krajowemu na utrzymanie pozycji wlasnymi silami, a zyski nie sa transferowane w takim stopniu jak przed opodatkowaniem. Taki dumping ale w inna stronę... Nabiera sensu to co mowil Morawiecki nt. zmniejszenia tempa rozwoju dla poprawy jego jakosci, bo statystyki statystykami, a reczywistosc przecietnego zjadacza chleba to czesto dwie rozne rzeczy.
 
Back
Top