Polityka

Nie wiem jak Was, ale mnie wkurwia to póki w hymnie. Patrioci za pięć groszy.
Ewidentnie widać, że chcą pod sztandarem Ryszarda zrobić 2007 rok.
 
a co by się stało jakby PiS zrobił taką akcję pod sejmem 2-3 lata temu - tvn i michnik krzyczeliby, że to zamach stanu ? próba przewrotu bo tak to wygląda

te okrzyki o Polsce europejskiej, flagi unii i hasła o tym, że nie damy nikomu zawłaszczyć Polski są dla mnie żartem - bo ich pro-unijne hasła właśnie sprawiają, że to Bruksela nami będzie rzadzić , a nie Warszawa.
 
Last edited:
Zwyczajnie odwróciły się role. Dotychczas demonstrowali Ci, którzy teraz są u władzy. Jestem ciekaw komentarzy tych, którzy trzy miesiące temu robili to samo.

To dobrze, że jedna i druga strona potrafi się zmobilizować i zamanifestować swoje niezadowolenie, lepsze to niż skomleć w europarlamencie. A przy okazji Jarek się dowie, że wszystko ma swoje granice, że jeśli przegną pałę i nie poskromią arogancji, łaska wyborców może spłynąć na kogoś innego.
 
Petru ich tylko organizuje i finansuje, razem z PO. Kijowski, szef KODu, on tylko ściśle spotyka się w biurze Nowoczesnej często z Petru.
To nie znaczy, że KOD jest od Petru oczywiście.
Co nie znaczy ze maszerujący tam nie mają swoich racji.
 
Jestem ciekaw czy gdyby Rosja stworzyła "unię wschodnią" i zaczeła sypać miliardami dając nam identyczne prawa jak unia europejska, ale więcej kasy to czy ci ludzie szliby z czerwonymi flagami ?

Niech każdy sobie organizuje demonstrację tylko bez tej uległości chłopskiej do innych narodów. @lemmy zgadzam się, że skomlenie w europarlamencie jest żenujące.
 
144992398411229173856.jpg
 
1449927345_f6nbsi_600.jpg



To jak to w końcu jest? Na kadrze z tej samej ulicy z 13:06 wydaje się być tych demonstrantów pięciokrotnie mnij niż na kadrze z 13:36. Czyżby ten pierwszy nie uchwycił tych ukrywających się za drzewami:boystop:
 
@Bafana Bafana

Już się zrobiło 500tys. Po wpisach na FB widać, że są ludzie którzy to kupują...

Mam ogromną nadzieje, że Ci którzy popierają KOD stanowią margines, bo w przeciwnym wypadku sam zaczne się zastanawiać nad emigracją.
 
Rzetelność w informowaniu ponad wszystko. Jak można później wierzyć w cokolwiek? Ciekawe jak kolegium redakcyjne ustala tą liczbę?
 
To teraz takie zdjęcia będą wrzucać, żeby pokazywać jak ogromna to demonstracja? :D

I taki kwiatek...
 
Last edited:
Kurwa panowie Policja mówiła o 20 tysiącach a wy jak te "lemingi" wierzycie stronom typu Prawicowy Internet które podają że był chuj *bo MUSZĄ tak podawać, bo KOD jest sprzeczne z ich interesami*
Było 15-20 tyś. Nie 6 tyś, nie 200 tyś. 15-20 tys ludzi. Nie dajcie się kurwa oszukać stronom, które są anty-pis, anty-petru albo pro-pis pro-petru.
Pozdro
 
Back
Top