Polityka

Co nie zmienia faktu, że w sejmie/polityce dał świadectwo dla swoich pogladów, a że na własne życzenie został "lekko zmasakrowany" medialnie to już nieco inna sprawa. Mógłbym przytoczyć wiele gorszych przykładów z zachowań polityków (na i po służbie) niż ten na obrazku z poprzedniej strony, ale nie jestem jego adwokatem żeby się w to bawić. Facet sam się wybroni.
 
Dla mnie chłop się przekreślił po tej jednej akcji. W pewnym wieku decydujesz-albo zostajesz dzieciakiem i odpierdalasz takie akcje. Albo jesteś debilem i do końca życia czekasz na wpadke. Po tym co sam wyprawiałem prawie do końca studiów wiem, że każdy się może kontrolować jeśli tylko chce. A jak nie umie to znaczy że coś z nim nie tak.Umówmy się-polityk, który się nie kontroluje, do tego stopnia, nie jest poważnym człowiekiem.
 
http://wpolityce.pl/polityka/195725-kwasniewski-oswiadczenia-majatkowego-nie-pokaze-jestem-towarem-eksportowym-ktory-przynosi-polsce-korzysc:-)
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowszy-sondaz-tns-polska-pis-wyprzedza-po/qyqpzJeżeli to prawda to tradycji stanie się zadość i Korwin uzyska identyczny wynik jak w poprzednich wyborach... A miałem nadzieję, że w jakiś sposób jednak ten beton się skruszy :(.
 
dajcie spokój z tymi sondażami, przecież one są o kant dupy potłuc pytają kilku ludzi i z tego robia sondaż na cały kraj? wtf?
 
No jego ostatnie wypowiedzi przestały być już nawet śmieszne, a zakrawają o żałość. Jego na 2 tygodnie przed wyborami trzeba odizolować od społeczeństwa, bo Ziemkiewicz ma rację, najprościej jest skompromitować Korwina poprzez danie mu trochę czasu antenowego i pozwolenie na swobodne wypowiadanie się.
 
A coś JKM bredził w ostatnim czasie? Bo przyznam, że nie za bardzo śledzę jego wypowiedzi.
 
Oprócz odbierania praw wyborczych kobietom i twierdzeniu, że na swoje listy wstawił panie bo mu kazali ( i są to matki żony i kochanki jego działaczy partyjnych) oraz oprócz chęci zniesienia demokracji i ustanowienia królestwa to nic szczególnego:). Generalnie z każdą jego kolejną wypowiedzią zastanawiam się co on jeszcze robi poza oddziałem zamkniętym.
 
Nie przesadzajcie. Właśnie ostatnio cicho siedzi, stara się:D A jeden sondaż nic nie znaczy, ważny jest trend, który można zobaczyć tu:http://korwinnadzis.pl/poparcie/Ale tak czy siak myślę, że u Olejnik może być słabo jak zostanie sprowokowany i powie jakąś głupotę o Putinie albo o Ukrainie. To jedna z ich ostatnich szans na kompromitację Korwina wystarczającą, by zniechęcić do niego ludzi.
 
jak knp zdobędzie mandaty do sejmu to z po będzie spory przelew na knp, macie demokracje i korwina masakratora : )
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowszy-sondaz-tns-polska-pis-wyprzedza-po/qyqpz
Przecież to sondaż do sejmu. Tutaj macie po prawej sondaże do parlamentu europejskiego.
jak knp zdobędzie mandaty do sejmu to z po będzie spory przelew na knp, macie demokracje i korwina masakratora : )


W samym Korwinie widze więcej złego niż dobrego, ale te Twoje docinki są słabe. Rozumiem, że jak RN zdobędzie mandaty, to zrezygunują z pensji poselskich :-)?Gowin w końcu ogarnął z kim walczy o elektorat. Spot sekwencyjny wymierzony w KNP. http://www.youtube.com/channel/UCAUfkxRfwjxQ9r2WivqAacw
 
Stokrotka nic Korwinowi nie zrobi moim zdaniem. JKM ma juz dosc twardy elektorat, ktory jest odporny na jego wystepki (ze tak to ujme)
 
Oprócz odbierania praw wyborczych kobietom i twierdzeniu, że na swoje listy wstawił panie bo mu kazali ( i są to matki żony i kochanki jego działaczy partyjnych) oraz oprócz chęci zniesienia demokracji i ustanowienia królestwa to nic szczególnego:). Generalnie z każdą jego kolejną wypowiedzią zastanawiam się co on jeszcze robi poza oddziałem zamkniętym
Z tego co pamiętam to pierwsza wypowiedź o zniesieniu prawa wyborczego dla kobiet dotyczyła obalenia całej demorkacji i odebrania go wszystkim(na rzecz wolności osobistej). Nie szarżuj,więc tak z tym oddziałem zamkniętym.
Gowin w końcu ogarnął z kim walczy o elektorat. Spot sekwencyjny wymierzony w KNP. http://www.youtube.com/channel/UCAUfkxRfwjxQ9r2WivqAacw


Bardzo bardzo słabe moim zdaniem.
 
Slabe czy nie - moze trafic na podatny grunt. Bo w sumie nawet ja osobiscie sie zgadzam z tym co mowia w tych spotach. Wypowiedz o Przemyku - skandaliczna, afera z niepelnosprawnymi - kretynska i niepotrzebna, szczegolnie teksty o zarazaniu sie niepelnosprawnoscia, czy o ukrywaniu pryszczy przez kobiety.Co do tekstow Korwina o prawach wyborczych kobiet, to niestety ale Wipler musi to teraz usilnie prostowac, wiec to nie jest tak ze nie ma tematu, a Korwin wspanialomyslnie nic nie palnął.
 
Jeżeli uważasz, że wysyłam Korwina na oddział zamknięty po jego jednej wypowiedzi, to jesteś w błędzie. Śledzę w miarę uważnie jego wypowiedzi i w mojej ocenie facet jest oderwany od rzeczywistośći.
 
1. Przemyk - no ja p... - jak mogło mu coś tak głupiego przejść przez usta ?2. Burdel - tekst na poziomie jego 13 letnich fanów i jeszcze te tłumaczenia, że pomieszczenia KE przecież idealnie nadają się na burdel...3. Niepelnosprawnoscia mozna sie zarazic - bez komentarza4. Kobiety przejmuja poglady mezczyzn przez stosunek seksualny - kolejna genialna teoria Korwina, ktora tlumaczy "no ale przeciez to bardzo ciekawa teoria!" bardzo...Gowinisci wypunktowali wszystko co w Korwinie jest ekstremalnie wkurzajace.
 
Back
Top