Polityka

Chcialbym w PE widziec Wiplera, Dziambora, Wilka i Gowina, a nie Korwina, Berkowicza, Żółtka i Marusika


Niestety, jak kogoś z nich zobaczysz, to właśnie Korwina, Marusika i Żółtka.http://www.palade.pl/Jak zjedziecie niżej, to macie podane ile mandatów dana partia zdobywa na tę chwilę w jednym z trzynastu okręgów. KNP Katowice, Kraków i Warszawa, czyli wspomniana wyżej trójka.Ten link miałem wrzucić w poprzednim poście, ale zapomniałem... Po prawej stronie zazwyczaj są ostatnie sondaże do PE, ale akurat teraz coś chyba nawaliło... http://ewybory.eu/
 
Wiem, wyciagneli wypowiedz sprzed lat, ale fakt faktem - Korwin powinien uwazac na to co mowi, nigdy tego nie robil, nie wie kiedy dowalic, kiedy sie zamknac, ma zerowe wyczucie, jego inteligencja emocjonalna jest na poziomie srednio inteligentnego orangutana.
 
Zdecydowanie, jego wizerunek zbyt ciepły nie jest. Niestety, zdaje się to być rzeczą niereformowalną. Jedyny ratunek to szybka zmiana tematu, tak by nie wdawać się w dalszą dyskusję, ale jak wiemy w tym też nie jest zbyt dobry.
 
Nie wiem, czy ktoś ogląda teraz kropkę nad i :) Jest jeszcze jakaś osoba, która uważa, że Mikke jest normalny?
 
Korwin zmasakrowany i to jak mało który lewak. Szczególnie jak sobie przypomnę, co ze Stokrotką i Gawkowskim zrobił Bosak.
 
Korwin zrobił błąd że zgodził się na występ u Stokrotki, to było z góry wiadome że będą same prowokacje i cytatów do obiektywnych faktów na wystarczy następny tydzień
 
Też uważałem kiedyś że Korwin to pojeb jakbym takie programy tylko oglądał to sie nie dziwie ludziom, wyrywane z kontekstu wypowiedzi, zmanipulowane, no ale tak to działa...
 
No tak, ponieważ wszyscy zdanie o Korwinie wyciągneli z 10 minutowego programu :-) nie znając jego wcześniejszych wypowiedzi i zachowań eh...
 
Stokrotka się w tym specjalizuje, akcja z kartką the best of- takie w stylu no to dawaj to kowal i wyciągamy po kolei co sie da :D Ona miała jedno zadanie, a ten w to wszedł i moim zdaniem był to błąd. Boją się, więc nie dziwne takie ataki, Kowalowi z 2% poprarciem też nic nie zostało do wyboru, a pewnie Janusz liczył ze gosc od Gowina z którym cały czas się zgadzał no ale jest jak jest.
 
Karateka, tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć, poczekaj na video :). Fakt Olejnik miała jedno zadanie i wykonała je perfekcyjnie, jednak to pokazuje, że Korwin nie zna się na polityce przychodząc do studia i dająć się wciągać w takie gierki. Dla mnie sam fakt, że dał się wciągnąć w tą żałosną dyskusję jak dziecko i dał się sprowadzić do parteru i skompromitować, mówi wszystko o tym człowieku. Kiedyś jak byłem młodszy to mi nawet imponował, teraz widzę w nim niezrównoważonego, średnio inteligentnego polityka.
 
Jaki niby zmasakrowany? jedna wielka prowokacja, emocje wziely gore i tyle.


A czy ktoś o zdrowych zmysłach przed programem spodziewał się czegoś innego? Stokrotka tym razem z Kowalem zarzuciła sieć, a JKM sam w nią wpadł. W starciu z Bosakiem za to sama w nią z Gawkowskim wpadła. Na tym polega polityka.
 
nie mam nic do tego calego Korwina, ale ta jego opinia o gwałtach to ZENADA, mowienie, ze kobita podczas gwałtu udaje, ze nie chce byc zgwałcona naprawde jest niesmaczne.
 
Janusz, kurwa :-). Niech Wilk albo Dziambor chodzą za niego do takich programów, z takimi "dziennikarzami". Bosak potrafił ją sprowadzić i powycierać matę, Janusz niestety nie.
 
Kiedyś jak byłem młodszy to mi nawet imponował, teraz widzę w nim niezrównoważonego, średnio inteligentnego polityka.


Bo z sympatią do JKM to jak z opryszczką-z wiekiem przechodzi.Patrząc na jego czas spędzony na naszej scenie politycznej to facet powinien mieć powyżej 7% poparcia sztywnego elektoratu który pojdzie i zagłosuje na niego w każdych wyborach.Jednak po takich występach jak dziś wszystko bierze w łeb i ludzie uświadamiają sobie że ten pan nie ma pod beretem wszystkiego na miejscu.
 
Ustawka jak ustawka, Korwin pracy domowej nie odrobił i nie zabłysnął jak Bosak.
Program zrobiony tylko po to aby w Faktach TVN mieli nowe wycinki na Korwina.
ps. Jak Kowal wyciągnał tą kartke to jebłem, Polska Razem = Ruch Palikota prawicy. Licencjonowana opozycja.

Prawda jest jednak taka że nic nowego oprócz Nowej Prawicy nie ma szans przekroczyć 5% i choćby niewiem jaką nagonkę robili ja na nich głosuje. Każdy kto sympatyzuje z tą partią powinien być uodporniony na takie akcje.
 
Śmieszna była reakcja Olejnik jak Korwin zarzucił jej jakąś wiedzę o tym, jak Kiszczak wykiwał ludzi. Palnęła coś o zranieniu Korwina nożem sprzed 10 lat:D
 
Żadnej masakry nie było. Trochę się Korwin-Mikke zdenerwował, ale nie widzę powodu, żeby ogłaszać jakąś tragedię. Wiadomo, że pewnie nowych głosów nie zdobył, ale nie sądzę żeby jakieś stracił. Ewentualny problem w tym, co dalej będzie się działo z tym materiałem, jak go obrobią i jak będą go serwować w następnych dniach.
 
Koncowka bardzo slaba dla Korwina, wczesniej tragedi nie bylo. Na Bosaka taka sam pułapkę zastwili i sie obronil, Korwin nie ma tego talentu - inteligencja emocjonalna, to cos czego powinien zazdroscic kobietom i sie od nich uczyc
 
Back
Top