Polityka

Ja się waham między KNP a Polską Razem. Gowin mógłby przytulić do siebie trochę narodowców, w tym Bosaka, który mi niezwykle imponuje, pomimo, że nie zawsze nadajemy na tych samych falach.
 
Sam mam zamiar głosować na KNP,ale osobiście chętnie wysłucham jakiś merytorycznych argumentów za innymi partiami.Jako,że wybory tuż tuż każdy kto ma odwagę niech pochwali komu odda głos i dlaczego. Może uda się wam kogoś przekonać lub wywiąże się ciekawa dyskusja.
 
Tylko KNP jest jakąś realną szansą na wprowadzenie nowej siły do polityki. Gowin niepotrzebnie zmieszał się z takimi ludźmi jak Kowal i za to zapłaci porażką. Już lepiej mógł próbować z młodymi, takimi jak właśnie Bosak, ale wolał ludzi, którzy desperacko chcą przedłużyć swój pobyt przy korycie...onyjewu - Tu na cohones raczej nie ma takiej potrzeby. Lepiej działać wśród ludzi, których spotyka się na codzień.
 
Chcę konkurencji dla czołowej dwójki, do lewicy mi daleko gospodarczo i światopoglądowo, Ruch Narodowy ma u siebie Bosaka, ale też dużo dziwnego elementu, Polska Razem mimo sympatii do Gowina jest dla mnie w dużej mierze kolejnym odpadem z UFC...z PO/PiS jak te Solidarne Polski czy inne PJN, choć na nich bym najprędzej z tej grupy wymienionej zagłosował. A KNP ma bełkoczącego nieraz Janusza, ale jest mi najbliższe pod wieloma względami.
 
http://fakty.interia.pl/raport-wybory-do-pe-2014/aktualnosci/news-janusz-korwin-mikke-maoisci-z-brukseli-beda-siedziec,nId,1428666Bardzo pięknie wybrali wszystkie "smakowite kąski"... Na szczęście jak widać w komenatrzach, sporo ludzi jest juz uodpornionych.
 
Bosak z Gowinem? Przypomne, tym co zapomnieli : https://www.youtube.com/watch?v=2xStnuF-SMo do tego głosowanie za traktatem lizbońskim pokazuje, że to co prezentuje PRJG to tylko farbowany eurosceptycyzm.
 
Ja się waham między KNP a Polską Razem. Gowin mógłby przytulić do siebie trochę narodowców, w tym Bosaka, który mi niezwykle imponuje, pomimo, że nie zawsze nadajemy na tych samych falach.
Wiem jak absurdalnie może to zabrzmieć, ale jeżeli wierzyć sondażom (nie pojedynczemu, a ogólnym trendom), to statek Gowina tonie i może być to stracony głos, a w przypadku KNP, wyjątkowo, nie. Osobiście raczej dlatego postawię na KNP (o ile w ogóle zagłosuje), mimo że bardziej merytorycznych kandydaktów ma PR. Z drugiej strony, nawet jak KNP wejdzie, to obawiam się, że trójka: Korwin, Marusik, Żółtek trochę pokrzyczy, wywoła skandal a od poważnej pracy legislacyjnej będzie się bronić rekami i nogami.
z PO/PiS jak te Solidarne Polski czy inne PJN, choć na nich bym najprędzej z tej grupy wymienionej zagłosował.


Dzisiaj PR to głównie właśnie PJN.
 
Platforma też miała dobry program :D Ja tam wiernie pozostaje przy Ruchu Narodowym, mimo niezbyt korzystnych sondaży.
 
O tym że ta minister edukacji Roztkoska wzięła Kowala z Pisu tego i paru inny założyła partie i na tydzien przed wyborami poszła do platformy nie mówi nikt. O tym że Sikorski był przydupasem Kaczora nikt nie mówi, o tym że Tusk jeszcze na expose mówił że pierwszy cel obniżenie podatków-nikt, ostatnio powiedział że przeprasza że mówił tak jak był w opozycji co jest nie prawdą bo rządził i jemu nikt nie zadaje takich pytań. O tym że Palikot jeszcze niedawno był homofobem a teraz wielki tolarent. O tym Gowin 7 lat to samo głosował co Tusk, 2 lata był u niego ministrem, przegrał wybory założył partie o tym nie mówi nikt-przecież to wszystko było tak niedawno. Ja mam dość karierowiczów, spadochroniarzy, wole Korwina który pierdoli głupoty ale jest stały w poglądach, od 20 czy 30 lat mówi to samo a ludzie wreszcie dostrzegają że ładne hasła i duże obietnice nie mają żadnego pokrycia. Bądzmy realistami on nigdy władzy nie przejmie, ale wole jednego Korwina i paru takich mądrych ludzi jak Dziambor czy Wilk czy to w sejmie czy parlamencie eu niż samą lewacje która tylko dba o stołki i idzie tam gdzie dobrze wieje wiatr.
 
Tylko ci młodzi zdolni i mądrzy (sporo dziennikarzy np. Ziemkiewicz, środowisko CAS) od lat są przy Korwinie byli zawsze, a On przy każdych wyborach niweczył ich wysiłek takimi wypowiedziami jak dziś u Olejnik. Nawet jak teraz dostanie się do PE to będzie max co może osiągnąć, bo większości ludzi on nigdy nie przekona.
 
Powiedzial, ze nie ma dowodow na to ze Hitler wiedzial o Holocauscie, powiedzial ze jak kobieta ma pryszcza to nie wychodzi z domu (w kontekscie niepelnosprawnych - dorozumiane - niepelnosprawni rowniez powinni siedziec w domu)
 
Polska Razem to taki Ruch Palikota, tylko że na prawicy. Zabezpieczenie PO na prawym froncie, tak jak Palikot jest zabezpieczeniem na lewym. Wg mnie z resztą ta nagonka PRJG na KNP nie wynika z chęci zawalczenia o ich elektorat, tylko tak jak PO prędzej ogłosiło, z walki z KNP, a ewentualne zabranie elektoratu to tylko dodatkowa korzyść.
 
Dla mnie jak zwykle JKM wyszedł lepiej niż reszta przygłupów. Wpychanie mu słów na siłe i moja ulubiona taktyka zadajesz pytanie rozmówcy i za niego odpowiadasz, nie dajać mu dojść do głosu. A zgorzkniała Olejnik musiała sięgnąc po pytanie o nóż.
 
Jak dla mnie rada glowna KNP powinna zaproponowac Januszowi cos takiego: "Panie prezesie, niech do tv chodza mniej znane nasze twarze tj. Dziambor, Wilk(!) czy Wipler a Pan niech sie skupi na tym co umie najlepiej czyli na fenomenalnej pracy w terenie, dpotkaniach bezppsrednich z wyborcami itp."
 
Moim zdaniem wypadł lepiej niż Kowal, ale może jestem skrzywiony. Oczywiście jego poglądy są niepopularne i mogą razić, ale nie mnie. Na froncie, w mediach powinni postarać się o innego reprezentanta. Janusz niech przemawia na wiecach :)
 
@onyjewu ale oni niechcą nikogo innego. Nie przypominam sobie, żeby w tvn kiedykolwiek był ktoś inny z Nowej Prawicy. Sam JKM jest tam bardzo rzadko.Korwin wczoraj moim zdaniem słabo wypadł dał się wciągnąć w pyskówkę jak amator. Nie sądziłem, że Polska Razem może coś takiego zrobić. To była zwykła ustawka Kowal miał nawet przygotowaną listę z cytatami. Zamiast atakować PIS/PO atakują jedyną partie euroscpetyczną która ma szanse na wejście.Ciekawy jestem jaki będzie kolejny sondaż, pewnie znowu dadzą 3% żeby przekonać, że poparcie spada. Taki zbieg okoliczności, gdy Tusk powiedział, że nie dopuści Korwina do parlamentu to w sondażu TNS odrazu spadek o 3 punkty.
 
Ogólnie Korwin ma dobry światopogląda ale jak coś pierdolnie to aż żal słuchać...np o tym holokauście czy o plemnikach. Może to od tego cukru co tak słodzi :D
 
Przecież JKM nie mówił, że Hitler nie wiedział o holokauście, tylko o tym, że nie ma na to dowodów. Pewnie naczytał się w jakiejś książce, że oficjalnie Hitler nie był informowany o ludobójstwie, miał Himmlera od brudnej roboty.


Taki właśnie jest poziom polskiego dziennikarstwa. JKM mówi, że nie ma dowodów a nagłówki brzmią: "Korwin-Mikke: Hitler nie wiedział o Holokauście". To jest nie tylko problem dziennikarstwa ale niedoedukowanego społeczeństwa, które nie potrafi czytać/słuchać ze zrozumieniem.
 
Samo poruszenie tej kwestii było pewnie celowe i miało za zadanie właśnie wzbudzić zainteresowanie mediów. Jeszcze rok temu, kiedy Korwin pojawiał się w mediach raz na kilka miesięcy, to była to jedna z niewielu możliwości pokazania się.
 
Każdy historyk wam powie,że nie ma żadnego dowodu na piśmie w którym Hitler wdraża "ostateczne rozwiązanie" w tym jest rzecz. Naprawdę słuchajcie co on ma do powodzenia,a nie dajecie się wmanewrować jak większość.W tym akurat wypadku ma rację.
 
Ciekawy jestem jaki będzie kolejny sondaż, pewnie znowu dadzą 3% żeby przekonać, że poparcie spada.


A nie mówiłem? Służby działają :D W ciągu kilku dni z 10% na 3%. I to wszystko podobno przez wystąpienie w programie którego nikt nie ogląda.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-platforma-obywatelska-liderem-sondazu/gmwnb
 
prawda jest taka że co sondaż to te wyniki będą drastycznie inne, nie należy brać ich wgl za żaden pewnik bo to zależy od tego w jakiej grupie osób zrobią pomiary, wszystko okaże się na wyborach
 
Korwin juz na pudelku, na glosy kobiet juz nie ma co liczyc. Korwin sam sobie winien. Jego kretynskie teksty musialy w koncu sie odbic szerszym echem, a i tak mogli mu znacznie gorsze teksty wyciagnac.http://www.pudelek.pl/artykul/67039/korwin-mikke_o_gwaltach_kobiety_tylko_udaja_ze_stawiaja_opor/
 
Back
Top