Polityka

Niestety dla Kowalskiego to Olejniczak wypadl najlepiej, byl najbardziej pewny siebie i zdecydowany, udawal swietnie przygotowanego merytorycznie, zapracowanego czlowieka troszczacego sie o najbiedniejszych, a inni jego zdaniem to tylko krzykacze.... niestety :(
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=651373974933923&set=vb.403291636408826&type=2&theater



Janusz Korwin-Mikke w TVN 24 15.05.2014
 
Cejrowski mówicie, że dobrze wypadł? Zaraz patrzę, Kraśkę zakłopotanego zawsze obejrzę z przyjemnością;))



Ponoć Sadowski ma być dziś u Pospieszalskiego na TVP Info.
 
Zaczynam słuchać debaty. Druga wypowiedź, Czarnecki nie ma pojęcia czym jest inicjatywa ustawodawcza, jednocześnie przyjmując moralizatorski ton. Odrazu się na rzygi zbiera i szkoda czasu. Pseudo polityka, która sprowadza się do kłotni na tematy społeczne.


https://www.youtube.com/watch?v=xnB1WMVJd68 aktualne jak zawsze
 
Nie mogę patrzeć, jak ta banda zasrańców krąży po wałach, czekając na deszcz! Błazny pośród kampanii wyborczej.
 
Bosak chyba najlepiej wypadł.




A moim zdaniem bardzo przeciętnie, jak na niego. Wiele czasu poświęcił budowaniu obrazu my (dobrzy, gnębieni) i cała reszta, starał się zawrzeć w jednej wypowiedzi wiele niezwiązanych ze sobą wątków, najmniej czasu poświecał odpowiedzi na pytania.

Najlepiej Gowin


Podobał mi się występ Gowina. Był dość merytoryczny, stonowany, spokojny. Naukowiec wśród politykierów, ale czy tak widziała go większość? Nie wrzeszczał, jego wypowiedzi były krótkie, w swoim stylu trochę się zacinał, wydawało się, że brakuje mu pewności siebie.




Niestety dla Kowalskiego to Olejniczak wypadl najlepiej, byl najbardziej pewny siebie i zdecydowany, udawal swietnie przygotowanego merytorycznie, zapracowanego czlowieka troszczacego sie o najbiedniejszych, a inni jego zdaniem to tylko krzykacze.... niestety :(


Jak by tego było mało, to babka od Palikota mogła wywrzeć podobne wrażenie.
 
Całkiem fajny występ Wiplera w tvp info,ale dziennikarstwo to jak zwykle inna bajka. Szanowna pani redaktor zwyczajnie nie rozumiała co się do niej mówi,gdy Wipler łumaczył,że jest wierny poglądom,a nie partią.:-) Nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o inteligencje kobiet i o "bijaktykę" z policją.
 
Jest jakiś link?


Pospieszalskiego oglądałem, program słaby - mało konkretów, dużo grania na emocjach. Swoją drogą, już w zasadzie zapomniałem, że taki ktoś jak Pospieszalski był kiedyś na głównej antenie TVP - w trakcie programu natychmiast sobie przypomniałem, dlaczego się go pozbyli :D
 
w sumie też bym prosił o jakieś wideo. dziennikarstwo na poziomie Lisa zdaje się stawać powoli standardem... Kraśko mistrz w rozmowach o UE...
 
http://youtu.be/Q2XEAIQy6bM



Rzeczywiście, bardzo dobrze Wipler wypadł. Przyanam, że jak nie byłem wielkim zwolennikiem jego startu z list KNP do PE, tak taki ruch - w takim czasie, jak teraz - może dać spoto partii Korwin-Mikkego.
 
Jakub Bijan: To nie to wystąpienie miałem na myśli, tutaj masz 15 minut Tadla vs. Wipler



http://www.tvp.info/15214331/wipler-jestem-pierwszym-promyczkiem-bede-ocieplal-wizerunek-korwinmikkego
 
O widzicie! Dzięki. Żeby ta dziennikarka była tak obiektywna, jak jest atrakcyjna - to może nawet zacząłbym oglądać telewizję;)
 
Pan Wipler zaliczył świetny występ, a co do prowadzącej to myślę, że nie trzeba wiele komentować, po prostu taki Kraśko w sukience. Rzecz jasna TVP info nie jest w stanie nam dostarczyć tego materiału, chyba facet za dobrze wypadł, więc lepiej żeby był niedostępny. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią obejść ten problem.
 
Jeden z najlepszych politycznych występów jakie widziałem w naszej TV. Bardzo mądrze i z klasą odpierał ataki dziennikarki i dobrze opisywał wiele kwestii.
 
Wipler to bardzo cenny nabytek dla KNP. Jak ktoś napisał, Korwin "wznieca pożary", które wywołują wzrost zainteresowania mediów, a później te "pożary" gaszą zapraszani do telewizji ludzie tacy jak Dziambor, czy Wipler albo Wilk i pokazują KNP z lepszej strony.
 
Wipler jest takim specjalistą od gaszenia pożarów jak ja materiałem na koszykarza







wipler3.jpg
 
Jedna wpadka nie skreśla jeszcze człowieka. Szczególnie, że Polacy mają krótką pamieć i jak sam Wipler nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem, to mu to wyborcy zapomną.
 
Back
Top