Polityka

Rosja intensyfikuje dzialnia w Syrii w kontrze do zwiekszonej aktywnosci panstw zachodu co bedzie skutkowalo podtrzymaniem istniejacego stanu rzeczy ale z wiekszym natezeniem. Wzmocni to kryzys emigracyjny rozbijajacy Europe i to moze byc teraz nawet pierwszy cel rosjan.
 
Ale skąd pomysł że to ISIS? Przecież tam trwa wojna od paru lat a nie widzę oznak tej organizacji. Normalny żołnierz chyba po jakimś czasie też może mieć dość. Nie żebym ich zachęcał

Mort już przestał być miłosiernym chrześcijaninem i zamiast kochać bliźniego oraz nadstawiać drugi policzek, zaczął wstawiać te wszystkie bzdety jak połowa moich znajomych na FB. A potem się okazuje, że muslimy pochodzą z Kolumbii, albo żołnierz ISIS, to jednak ktoś inny.
 
Mort już przestał być miłosiernym chrześcijaninem i zamiast kochać bliźniego oraz nadstawiać drugi policzek, zaczął wstawiać te wszystkie bzdety jak połowa moich znajomych na FB. A potem się okazuje, że muslimy pochodzą z Kolumbii, albo żołnierz ISIS, to jednak ktoś inny.


Spokojnie Mort wie ze to bzdury. Uważa tylko że propaganda jest jedna z cnót chrześcijaństwa
 
@HubiSSJ3 mowisz masz. Jutro beda mowic o JKM, ktory z ludzi uciekajacych przed smiercia robi "zalew smieci" ;)

Janusz 3 procent Korwin - Mikke
 
Dzisiaj od kumpla, wielkiego fanatyka kurwina, uslyszalem, ze jak ten cos palnie to mu wzrosnie a nie spadnie. O, to sie nazywa zaklinanie rzeczywistosci, czy tez mylenie ilosci prasy z poparciem
.
 
@Solaris i co osiagnal Korwin?
Po owocach, po owocach...

To, k*, samo mozna powiedziec tak, zeby zrozumieli. Ale mozna i powiedziec tak, by wysmiali. Korwin wybral to drugie.
 
@Solaris i co osiagnal Korwin?
Po owocach, po owocach...

To, k*, samo mozna powiedziec tak, zeby zrozumieli. Ale mozna i powiedziec tak, by wysmiali. Korwin wybral to drugie.
Niestety, w ten sposób najzwyczajniej w świecie, zraża do siebie ludzi. A szkoda, bo facet ma rację. I to niejednokrotnie.
 
Nie wiem czy to demencja starcza, czy niepohamowane nadete ego. Plus za to, ze zrezygnowal z angielskiego.
 
Niech gada, nic innego nie wskóra, nic nie osiągnie, a takie :D głosy przynajmniej przebiją się przez kilka programów z wiadomościami.
 
Ale wytlumaczysz mi co oznacza "ludzkie smieci"? I dlaczego to dobrze. ze to sie przebije przez kilka programow?

Jaki sens widzialbys w probie zrozumienia argumentow osoby przeciwnej MMA, jesli mowilaby z eksrpesja Korwina "jebani psychopaci, ludzkie smieci"?
 
Mozna bylo powiedziec ze taka polityka zacheca pasozytow do przybywania do europy, a nie ze sciaga ludzkie smieci. Ciagle mocno ale inaczej. Teraz mu taka gebe dorobia, ze sie bedzie o 3% modlil.
 
Musimy pamietac, ze nie wszyscy uciekaja przed wojna. Musimy byc swiadomi, ze socjalny system europejski nie jest zaprojektowany do takich naglych obciazen, ze jawne zachecanie ludzi do migracji, powoduje wzbogacenie sie grup przestepczych pomagajacych ludziom nieleganie wkraczac (czesto okupiajac to smiercia) i podrozowac po Europie (tak samo), bla bla bla, mozna bez konca...

Wynajac studenta z diety posla, niech pisze.
 
Last edited:
Dobrze, że się przebije, bo w polityce udział powinny mieć wszystkie głosy. Zarówno te popierające, jak i te opozycyjne. Korwin ma takie zdanie i dobrze, że ktoś je pozna. Nie ważne czy ono jest dobre, po prostu dobrze, że ktoś to usłyszy, zobaczy inny punkt widzenia.
Zasadniczo to politykowi można mówić co mu się podoba i nie jest rozliczany ze swoich słów (poza wyborami), zatem niech JKM sobie politykuje jak uważa za słuszne.
A co do ludzkich śmieci, to tylko jego retoryka. Dla mnie osobiście niewiele znaczą takie słowa, ogólnie słowa polityków mnie nie ruszają. Wiadomo, są granice, ale nie powinny one być postawione na przyzwoitości, bo polityka nie jest dziedziną życia, której ta cecha przysługuje.
 
Tzn. to, ze uwazam, ze Korwin jest nieefektywny jako polityk, to sugeruje to jakies cenzorskie zapedy? Ja mu nie bronie mowic, tyle, ze najzwyczajniej z tego nic nie bedzie, poza shitstormem, albo brunatnymi koszulami. Czy poszerza elektorat, czy zaweza? Czy ktokolwiek w Europie sie na niego powola, zwiaze z nim sojusz?
 
Last edited:
E tam, ma rację, ludzkie śmieci, do tego fałszywe, bo gardzą wodą i żarciem tylko jak ich wypieprzają z pociągu, za który zapłacili, a tak to jedzą i piją, jak karaluchy normalnie.



Rozumiem głosy przeciw, ale można to mówić bez agresji, wskazywać konkretne problemy, zamiast szerzyć strach i nienawiść fałszywymi obrazkami i filmami z wyciętym kontekstem, artykułami ze zmyślonymi/przekoloryzowanymi historyjkami, liczbami wyssanymi z kosmosu albo idiotycznymi sugestiami, że jakbyśmy nie musieli pomagać imigrantom to ta kasa poszłaby na potrzebujących Polaków (tu to już konkretny LoL).
Problem z zasiłkami wg mnie również istnieje i nie potrzeba imigrantów, żeby go dostrzec, mam dwóch znajomych, którzy wiele miesięcy pracowali na czarno, oficjalnie oczywiście byli bezrobotni z dodatkową kasą z UP, bodajże 800 zł miesięcznie. Pewnie każdy z nas tutaj zna przynajmniej jednego takiego cwaniaka, żerującego na nas wszystkich - ich Korwin również nazywa ludzkimi śmieciami czy jak Polak ojebuje Polaków to już mu żyłka tak nie pulsuje? Może warto tę sytuację wykorzystać i popracować także nad uczciwością rodaków.
 
@DaimonFrey to akurat na plus, ze sa obrotni, pieniadze i tak by przepadly, wiec warto je wykorzystac
urzednicy zarobia, ludzie zarobia, UE pewnie finansuje, wiec straci, a to na plus
 
Ja mam ambiwalentny stosunek do sprawy imigrantów. Z jednej strony - przeżywamy coś najnormalniejszego la historii ludzkości, migracje milionowych populacji. My też tu przybyliśmy z Azji, potem był Rzym zalewany.
Z drugiej strony - faktem jest, że Europa się wyludnia, przy socjalistycznym systemie jaki u nas panuje(kolejne pokolenia utrzymują starsze) jest to proces który zniszczy naszą cywilizacje i potrzeba wypełnienia. Jednak nie w postaci niepracującej masy. Problemu wielkiego by nie było gdyby ta masa wypełniała braki naszej populacji.
Czyli pracowała, płaciła ZUS, podatkki.
Jest jeszcze inny problem - różnic kulturowych. Tego nie przeskoczysz, może musi być tak jak z Rzymem, który też swoimi obywatelami był wyludniony, nastąpił zalew barbarzyńców, upadek ich cywilizacji - i powstało coś od zesa, średniowiecze i wyrosła z niego nasza cywilizacja.

Tu posłuże się teorią z książki Koniec Histori Fukuyamy - a mianowicie historia się kończy. I zaczyna od nowa.

Te wielkie migracje ludów są wyznacznikiem XXI wieku. Wyznacnzikiem wieku XIX była rewoluca przemysłowa, XX wojny światowe i Nowy Porządek Świata z nimi związany, wyznacznikiem XXI wieku jest migracja ludów i nowy porządek i system który w zwiazku z tym powstanie.
 
@HHH
Czyli standardzik, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Lub leżenia.
11143167_1662984657253022_115329021073646917_n.png

(ja bym go tak nie nazwał, no ale...)

Muszę przyznać, że jestem za to pod wrażeniem tego, tzn. spodziewałbym się raczej siania wiadomo jakich emocji, a tu jakiegoś specjalnego lęku przed muslimskim zalewem nie widać (na jego profil jednak wolę nie zaglądać)
 
A teraz porównajcie wypowiedzi JKM z klasą Rona Paul'a-to jest po prostu przepaść.
Kraj z nienawidzoną elitą polityczną. Partia ludzi, którzy nie byli jeszcze w polityce.
JKM wystrzela coś w swoim stylu.
Efekt? Mała frekwencja i zwyciestwo kogoś z PSL-PO-PiS-SLD i jeszcze JKM zarobi kilka milionów za kadencje.
Dlatego uważam głos na każdą jego partię za zmarnowany. Głosowałem na nich w wyborach do parlamentu europejskiego tylko dlatego, że dzięki małej frekwencji mieli szanse coś ugrać-teraz widzę, że polski liberalizm jest ośmieszany w europie.
 
Back
Top