Polityka




#sprawadlalisweeka



Duda mieszka w domku z XIX wieku. Lis opisał to jako XIX wieczną zabytkową kamienice.

Mój domek ma 70 metrów, ma 170 lat, warty jest przy obecnym kryzysie, zniszcoznym dachu jakieś 100 tys zl.

Czyli mieszkam w zabytkowej kamienicy, bo jest z XIX wieku?
 
Duda mieszka w domku z XIX wieku. Lis opisał to jako XIX wieczną zabytkową kamienice.

Mój domek ma 70 metrów, ma 170 lat, warty jest przy obecnym kryzysie, zniszcoznym dachu jakieś 100 tys zl.

Czyli mieszkam w zabytkowej kamienicy, bo jest z XIX wieku?
Spokojnie, ja sie zapoznalem z cala konferencja ;)
 
Spokojnie, ja sie zapoznalem z cala konferencja ;)

Jedyne wątpliwośći jakie mam:
kto jechał na te 27 rezerwacji Dudy? Czy pracownicy, czy znajomi?
Bo wiecie, ja jako kierownik produkcji nie raz robiłem zbiorowe rezerwacje w hotelu dla ekipy filmowej, na moje nazwisko, bo nie wiedziałem jakich ludzi będę miał w ekipie, i jechał ktoś na moje nazwisko, na miejscu wszystko się wpisywało.
Jeżęli było inaczej, Duda może nie być taki czysty.

Ale jeżeli nawet Duda miał to na sumieniu - to jest powód do ogólnonarodowej afery?
 
Ja na Wilka w prezydenckich glosowalem... 0,7% o ile dobrze pamietam, pierwszy od konca. Czuje jednosc z Narodem :)

A wlasnie, kto tam na horyzoncie poza PO-PIS-PSL-SLD-Palikot?

Kukiz, Nowoczesna, Razem, Korwin?
 
Ja na Wilka w prezydenckich glosowalem... 0,7% o ile dobrze pamietam, pierwszy od konca. Czuje jednosc z Narodem :)

A wlasnie, kto tam na horyzoncie poza PO-PIS-PSL-SLD-Palikot?

Kukiz, Nowoczesna, Razem, Korwin?
Znam troche ludzi w KNP i oni chyba beda startowac oddzielnie.
Czyli bedzie standard, lacznie 15 - 20 procent by mieli wszyscy, ale nie, wola sie rozbijac.
 
905763b2aa825508fb495a12809b219b.jpg


dzisiaj tak to trochę wygląda.
 
Robia co sie da zeby ich nastepcy mieli jak najgorzej. Nie obchodzi ich los ludzi.
Wszystko się zgadza, już wybór Kopacz na premierską tekę świadczył, że PO te wybory chce przegrać. Teraz umoczy PIS w bagnie powyborczym, a sami umyją ręce od wszystkiego.
 
Wszystko się zgadza, już wybór Kopacz na premierską tekę świadczył, że PO te wybory chce przegrać
Oni wcale nie chca tych wyborow przegrac, po prostu wiedza, ze nie maja szans, nawet mimo tego, ze maja praktycznie wszystkie media w garsci. Zadna propaganda nie jest w stanie przykryc faktycznego standardu zycia Polakow.
 
Wszystko się zgadza, już wybór Kopacz na premierską tekę świadczył, że PO te wybory chce przegrać. Teraz umoczy PIS w bagnie powyborczym, a sami umyją ręce od wszystkiego.
Powtoreczka z 2005 roku... i tak w kolko wojtek.

Przegraja wybory, nagle sie okaze, ze siedzimy w gownie po uszy, a prym w informowaniu o tym bedzie wiodl tvn. No a PIS jest taka partia, ze raczej budzetu nam nie uratuje...
 
Powtoreczka z 2005 roku... i tak w kolko wojtek.

Przegraja wybory, nagle sie okaze, ze siedzimy w gownie po uszy, a prym w informowaniu o tym bedzie wiodl tvn. No a PIS jest taka partia, ze raczej budzetu nam nie uratuje...
Ja mysle, ze media odczekaja ten powiedzmy rok i wtedy nam zakomunikuja, ze jestesmy w gownie po uszy, zeby nie bylo, ze to czasem przez 8 lat rzadow PO.
 
Powtoreczka z 2005 roku... i tak w kolko wojtek.

Przegraja wybory, nagle sie okaze, ze siedzimy w gownie po uszy, a prym w informowaniu o tym bedzie wiodl tvn. No a PIS jest taka partia, ze raczej budzetu nam nie uratuje...
Dokładnie. Oni jakby chcieli wygrać, albo chociaż walczyć o wygraną w wyborach, toby wybrali na premiera kogoś ogarniętego i medialnego, a nie jakąś za przeproszeniem babę, która na jesieni będzie startowała w wyborach. Kopacz wizerunkowo jest gorsza od Komorowskiego, zdecydowanie ta kobieta nadaje się tylko do obniżania słupka (nie tylko wyborczego).

Oni wcale nie chca tych wyborow przegrac, po prostu wiedza, ze nie maja szans, nawet mimo tego, ze maja praktycznie wszystkie media w garsci. Zadna propaganda nie jest w stanie przykryc faktycznego standardu zycia Polakow.
Nie wydaje mi się, by wszystkie media były w ich garści, media zawsze grają po stronie zwycięscy, im bliżej wyborów tym będzie PO ble, a PIS mniam.

Po wyborach wyjdzie dopiero gówienko, w którym jesteśmy i co najciekawsze cała wina spadnie na rząd, a więc na PIS. Tak samo było w 2005 roku, jak PIS walczyło z korupcją, a wybory przegrali właśnie dlatego, że sprzątali po SLD. No, ale wcale mi pisiorów nie żal, mierni z nich politycy i mierny potencjał do normalnego rządzenia.
 
Nie wydaje mi się, by wszystkie media były w ich garści, media zawsze grają po stronie zwycięscy, im bliżej wyborów tym będzie PO ble, a PIS mniam.
Niekoniecznie, pamietam, fakt, ze jak przez mgle, ze gdy PIS byl przy wladzy to caly mainstream byl przeciwko nim. No moze oprocz TVP bo tam mieli swoich ludzi. Teraz jak dojda do wladzy, bo to bardzo prawdopodobne to zobaczysz zupelnie inna narracje w "tefalenach". Mozemy sie zalozyc :wink:
 
Niekoniecznie, pamietam, fakt, ze jak przez mgle, ze gdy PIS byl pry wladzy to caly mainstream byl przeciwko nim. No moze oprocz TVP bo tam mieli swoich ludzi. Teraz jak dojada do wladzy, bo to bardzo przwdopodobne to zobaczysz zupelnie inna narracje w "tefalenach". Mozemy sie zalozyc :wink:
TVN będzie grał na rzecz pedałów (ale tvnu nikt nie słucha, nie są oni aż tak opiniotwórczy, zwłaszcza wśród osób 30+), Polsat będzie w dalszym ciągu obciągał tym, którym słupek wyżej urósł, a TVP będzie jak zwykle wierna kabzie, z której kapią złotóweczki.
To tak po mojemu.

Założyć się możemy, tylko o co?
 
Ale na Janusza w dużym stpniu nie głosują ludzie którzy słuchają mainstreamowych mediów, tylko Ci co czytają jego wypociny na fejsbukach i oglądają z nim programy. I jak zacznie tak pierdolić od rzeczy, to znowu mu polecą notowania, a jego wyborcy się rozbiją na RN, Brauna, Kukiza (oby nie).
 
TVN będzie grał na rzecz pedałów (ale tvnu nikt nie słucha, nie są oni aż tak opiniotwórczy, zwłaszcza wśród osób 30+), Polsat będzie w dalszym ciągu obciągał tym, którym słupek wyżej urósł, a TVP będzie jak zwykle wierna kabzie, z której kapią złotóweczki.
To tak po mojemu.

Założyć się możemy, tylko o co?
czyli co twierdzisz, ze jak PIS dojdzie do wladzy to TVN i Polsat beda pro-pisowskie bo "media zawsze stoja po stronie zwyciezcy"? ja twierdze, ze tak nie bedzie, beda jechali z PIS-em rowno tak jak teraz bo taka sytuacja juz miala miejsce bodajze w 2005r
 
To teraz jak Pis dojdzie do władzy to tzw niezależni będą już zależni i władzowdupewłażący?
Pewnie że TVN nie bedzie propisowski bo nie jest państwowy. Propisowski będzie TVP gdzie przezesem zostanie jakiś Pospieszalski albo inny Wildstein. Fajnie będzie. Pamiętam czasy czwaartej RP . Cud miód
 
czyli co twierdzisz, ze jak PIS dojdzie do wladzy to TVN i Polsat beda pro-pisowskie bo "media zawsze stoja po stronie zwyciezcy"? ja twierdze, ze tak nie bedzie, beda jechali z PIS-em rowno tak jak teraz bo taka sytuacja juz miala miejsce bodajze w 2005r
Ok, ale co do tvnu się nie zgodzę. TVN będzie dalej homoseksualne, Polsat będzie propisowski, a tvp będzie skrajnie propisowskie.
 
oj watpie, jakos gdy PIS byl przy wladzy to taki nie byl i na Polsacie grana jest praktycznie ta sama narracja co na TVN-ie
Tak, ale wystarczyła krótka wiadomość, że Korwin ma szanse w wyborach i nagle Polsat zaczął zapraszać ludzi od JKM. Gdy tylko Korwin przegrał z kretesem Polsat zupełnie o Korwinie zapomniał. Moim zdaniem Polsat to taki Czarniecki (albo PSL), gra zawsze na korzyść tego, na którym więcej ugrają dla siebie.
 
Lol, wyborcza na FB usuneła mi wpisy, dała mi bana na komentowanie i pewnie zgłosiła o administracji facebooka za wpis po zdjęciem syryjskiej rodziny "To, że na zjęciu jest kobieta z dzieckiem nie oznacza, że większość uchodźców to kobiety z dziećmi". Czy ja w tym zdaniu kogoś obrażąłem, wyszydzałem, stosowałem nienawiść?
 
Lol, wyborcza na FB usuneła mi wpisy, dała mi bana na komentowanie i pewnie zgłosiła o administracji facebooka za wpis po zdjęciem syryjskiej rodziny "To, że na zjęciu jest kobieta z dzieckiem nie oznacza, że większość uchodźców to kobiety z dziećmi". Czy ja w tym zdaniu kogoś obrażąłem, wyszydzałem, stosowałem nienawiść?
TAK
 
Back
Top