Polityka

Kurwa dajta linki! Błagam! Wiąże z Kukizem wielkie nadzieje, oby wystarczyło mu sil i służby się nim nie zajely, bo dzisiejszej władzy pali się pod dupa.
 
Korwin tragiczny wynik, chyba częśc jego elektoratu dobrowolnie zagłosowała na Kukiza, stwierdzajac, że JKM nie ma szans.
Ogórek - sorry, musiałem wytestowac :D
 
Kurwa dajta linki! Błagam! Wiąże z Kukizem wielkie nadzieje, oby wystarczyło mu sil i służby się nim nie zajely, bo dzisiejszej władzy pali się pod dupa.
przecież Kukiz nie ma programu wyborczego, więc jakie ty z nim nadzieje wiążesz?
comment_sPTet8BzDdEqS1csbvVeHLuO7Ahx7pmh.jpg
 
przecież Kukiz nie ma programu wyborczego, więc jakie ty z nim nadzieje wiążesz?
comment_sPTet8BzDdEqS1csbvVeHLuO7Ahx7pmh.jpg


Takie , że wnosi ogólnie nowe pokolenie, niezalezne od systtemu, w tym Korwina, czy Tanajno. Nie chodzi konkretnie o program. I program Korwina w pelnej wizji jest nieralany i nit go nie chce w takim kształcie wprowadzać, poza gimnazjalistami. Chodzi o cos wiecej.
 
Generalnie nie interesuje się polityką ale jestem zdania ,że świeża krew w postaci Pawła Kukiza może coś zmienić.Pod warunkiem jak nikt go nie zajebie albo nie porwie bo to różnie może być.Fajnie ,że coś się dzieje.
 
lizanie dupy Kukiza przez PO i PIS konkretnie :facepalm:
Korwin nazywa Dude zerem, a Wipler mówi, że Duda wygra na 100% :fly:
 
ciekawe czy Kowalski, Wilk, Korwin, Kukiz, Braun przekażą komuś poparcie w drugiej turze
 
Kukiz z Olejnik

Olejnik powinni razem z Lisem i innymi popierdółkami które od czasów post-PRL kręcą się w mediach wywalić tak samo jak tą klasę polityczną. Kwachu w sumie troche racji powiedział chociaż go także nie trawię.
 
Olejnik powinni razem z Lisem i innymi popierdółkami które od czasów post-PRL kręcą się w mediach wywalić tak samo jak tą klasę polityczną. Kwachu w sumie troche racji powiedział chociaż go także nie trawię.


Ja byłem w szoku, ale Kwachu wszystko dobrze gadał. Widać po prostu, że jest całkowice prywatna osobą, bez celów politycznych, i mówi to co serio mysli, jak my tutaj, prywatnie, niezaleznie.
 
ja pierdolę... :) czy ktokolwiek z waszego otoczenia oddał głos na ex-wąsacza? nie wierzę po prostu w to państwo, cwaniactwo wygrywa tu na każdym kroku. jebać to.
Pewnie mój ojciec oddał... rodzicielka na Kukiza - tak jej latarnik podpowiedział...
 
Olejnik powinni razem z Lisem i innymi popierdółkami które od czasów post-PRL kręcą się w mediach wywalić tak samo jak tą klasę polityczną. Kwachu w sumie troche racji powiedział chociaż go także nie trawię.
Mimo to Kukiz jak mówi "bardzo ceni jej dziennikarkę".
 
Olejnik powinni razem z Lisem i innymi popierdółkami które od czasów post-PRL kręcą się w mediach wywalić tak samo jak tą klasę polityczną. Kwachu w sumie troche racji powiedział chociaż go także nie trawię.
czytales Resortowe Dzieci?
 
Natomiast najwieksza dysproporcja w glosowaniu ze wzgledu na plec wystepuje u... Korwina - oczywiscie kobiety nie chca na niego glosowac :D

kobiety - 2,5%
mężczyźni - 6,4%
 
czytales Resortowe Dzieci?
Niestety nie, acz słyszałem o tej książce. Ja wiem, że za ich plecami stoją starzy którzy mieli/mają wpływy i dlatego oni cały czas są w mediach, ale na litość Boską to co wypisuje Lis oraz Stokrotka zakrawa o pomstę do nieba. Ich na taczkach powinni wywieźć jak i całą ta postkomune.

@Masta Blasta bo jak nie szanować kogoś kto tyle lat utrzymuje się na powierzchni liżąc dupe temu kogo wskaże władza? Toż to prawdziwy talent i kunszt.
 
Back
Top