Polityka

To zadecyduja - grunt ze swiadomie. Jak dla mnie to referenda i poprzedzajace je wielkie debaty powinny zastapic klotnie w mediach a przez to traktowanie polityki jako rozrywki, ktora wydaje się wyalienowanna jest od spraw codziennych. To mam nadzieje bedzie istotna zmiana nadchodzacych czasow.
No ale chyba nie wierzysz w nagla przemiane bronka?
 
No ale chyba nie wierzysz w nagla przemiane bronka?

Oczywiscie, ze nie. PO to partia z gatunku catch'em all, ktora podchwyci kazdy trend po to aby się przy władzy utrzymać, równocześnie nie robiąc nic, aby trendy te przekuwać w praktycznym działaniu w konkretne rozwiazania prawne, gdyz wazkie dla spoleczenstwa decyzje sa ryzykowne dla ich bytu politycznego. To jest czarna dziura dla słusznych idei, która powoduje wlasnie taka a nie inna bierna postawe spoleczenstwa i niechec do wyborow.
 
Politolog prof. Skarżyńska: – Kukiz pokazał dziś absolutny brak profesjonalizmu, jego agresywny ton mógł wielu przestraszyć. Widać różnicę między nim a Bronisławem Komorowskim i Andrzejem Dudą. Jako jedyny napadł na innych kandydatów. Ale fakt, że Duda już zabiega o jego głosy i to jemu pogratulował jako pierwszemu Kukizowi, a nie Komorowskiemu, jest znaczący. Newsweek

A o Bronislwaie, ktory zaczal "wchodzic w tylek" Kukizowi ani slowa, zaczyna sie obiektywne kurwa jego mac dziennikarstwo i eksperci...
Miejmy nadzieje, ze Kukiz sie nie da stlamsic do jesieni i zrobi z Korwinem i Wilkiem porzadek w sejmie.

edit
hahaha, zaczelo sie, sztab Bronislawa wypuscil spot, ze Bronek popiera JOWy
brak mi slow, co za sepy :|

 
Last edited:
Najlepsze jest to:

635669392124899254.jpg
 
Politolog prof. Skarżyńska: – Kukiz pokazał dziś absolutny brak profesjonalizmu, jego agresywny ton mógł wielu przestraszyć. Widać różnicę między nim a Bronisławem Komorowskim i Andrzejem Dudą. Jako jedyny napadł na innych kandydatów. Ale fakt, że Duda już zabiega o jego głosy i to jemu pogratulował jako pierwszemu Kukizowi, a nie Komorowskiemu, jest znaczący. Newsweek

A o Bronislwaie, ktory zaczal "wchodzic w tylek" Kukizowi ani slowa, zaczyna sie obiektywne kurwa jego mac dziennikarstwo i eksperci...
Miejmy nadzieje, ze Kukiz sie nie da stlamsic do jesieni i zrobi z Korwinem i Wilkiem porzadek w sejmie.

edit
hahaha, zaczelo sie, sztab Bronislawa wypuscil spot, ze Bronek popiera JOWy
brak mi slow, co za sepy :|


Co za jebana propaganda, aż szkoda słów.
 
Oglądam ta śmieszna konfe szefa sztabu wyborczego urzędującego ciecia i nie wiem jak zareagować, czy śmiać sie, bo oni se jaja robią czy płakać , bo maja ludzi za takich debili jakimi sami sa
 
Oglądam ta śmieszna konfe szefa sztabu wyborczego urzędującego ciecia i nie wiem jak zareagować, czy śmiać sie, bo oni se jaja robią czy płakać , bo maja ludzi za takich debili jakimi sami sa
Sztab mysli o spotkaniu z Kukizem. Ch im w d soczysty. Pawel nie daj sie tym sepom!
 
jakie beda liczby w totoloto?

Poważnie wierzysz jeszcze w Korwina ? Jeśli nawet wejdzie, to z jakąś mikro reprezentacją, na granicy progu wyborczego. Poza tym ew. koalicja Kukiza z Korwinem przed wyborami, tylko zaszkodzi Kukizowi.
 
Żeby nie było, jestem przeciwny PO i PiS-owi, ale obrazek jak najbardziej prawdziwy. Serio, liczycie że Duda taki fajny i niezależny w tej partii?

Wiadomo, ze PiS nie bedzie popieralo kandydata, ktory mialby tej partii nie pomagac, ale na bbiezacym odcinku walki, nie mozna dopuscic do sytuacji aby opcja cementujaca uklad powiazan z ostatnich 10 lat (czy moze nawet uklad uwlaszczonych z ostatnich 25 lat) zostawil przykra niespodzianke parlamentowi po nastepnych wyborach, bo nic sie nie zmieni.
 
Myślisz, że Bronek jest fajny i niezależny? Jest jeszcze bardziej ograniczony niż Duda (i nie mówię tu o samym intelekcie).
Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź a może doczytasz się, że nie cierpię PO równie mocno co PiSu. Chcę ostudzić tutaj niektórych, którzy w Dudzie szukają jakiegokolwiek złamania systemu.
Jeśli nadal nie rozumiesz to A) jesteś bardzo młody B) Jesteś zaślepiony nienawiścią do PO, tak jak ludzie w 2007 byli zaślepieni nienawiścią do PiS-u że nie wiedzieli, w co sie pakują
 
Poważnie wierzysz jeszcze w Korwina ? Jeśli nawet wejdzie, to z jakąś mikro reprezentacją, na granicy progu wyborczego. Poza tym ew. koalicja Kukiza z Korwinem przed wyborami, tylko zaszkodzi Kukizowi.
Jezeli te kilka procent Korwina bedzie decydujace to mam nadzieje, ze sie dogadaja. Nie musza od razu jednej partii robic, nie o to chodzi, tylko pod pewnymi wspolnymi postulatami sie podpisac, tyle. Nie widze w tym straty dla Kukiza.
 
Poważnie wierzysz jeszcze w Korwina ? Jeśli nawet wejdzie, to z jakąś mikro reprezentacją, na granicy progu wyborczego. Poza tym ew. koalicja Kukiza z Korwinem przed wyborami, tylko zaszkodzi Kukizowi.
Tez uwazam, ze Kukiz nie powinien wiazac sie z Korwinem, a ten jedynie powinien udzielic mu poparcia. Z Kukizem powinno zwiazac sie KNP wyjalowione z takich egzotycznych okazow jak Pan z muszką.
 
Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź a może doczytasz się, że nie cierpię PO równie mocno co PiSu. Chcę ostudzić tutaj niektórych, którzy w Dudzie szukają jakiegokolwiek złamania systemu.
Jeśli nadal nie rozumiesz to A) jesteś bardzo młody B) Jesteś zaślepiony nienawiścią do PO, tak jak ludzie w 2007 byli zaślepieni nienawiścią do PiS-u że nie wiedzieli, w co sie pakują
Czlowieku, kto tutaj pisal, ze Duda zlamie system?
 
Czlowieku, kto tutaj pisal, ze Duda zlamie system?
Ja z chęcią zobaczę miny Kuźniara, Olejnik, Michnika po tym jak Bronisław przegra. Z wolnościowej strony z tego co pamiętam, to właśnie pisory obniżyły niektóre daniny publiczne. Jak wiadomo nigdy nie ufaj socjaliście, jednak skoro PO podwyższała podatki to Duda nic takiego nie podpisze.
Ja nie mówię, że nie :). Ale może przynajmniej o te 5 % będzie lepszym prezydentem.
Dziwne, wczoraj po wieczór jak czytałem, widziałem więcej Pro Dudowskich i anty Komorowych wpisów, tak więc przyznaję, że musiałem się przewidzieć.
:wink: Albo zasugerowałem się FaceBookiem, tak więc przepraszam najmocniej :shy:Nie będę Born, który idzie w zaparte.
Wasze zdrowie:beer:
 
Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź a może doczytasz się, że nie cierpię PO równie mocno co PiSu. Chcę ostudzić tutaj niektórych, którzy w Dudzie szukają jakiegokolwiek złamania systemu.
Jeśli nadal nie rozumiesz to A) jesteś bardzo młody B) Jesteś zaślepiony nienawiścią do PO, tak jak ludzie w 2007 byli zaślepieni nienawiścią do PiS-u że nie wiedzieli, w co sie pakują
Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem. Nie oczekuję przecież od Dudy złamania systemu, widzę w nim poprostu kandydata, mimo wszystko, lepszego i nawet bardziej niezależnego od Bronka, bo nieubabranego w różne ciemne koterie. Dlaczego Lis nie wypuścił okładki na przykład z Bronkiem i WSI w tle? Ból dupy wszystkich tych resortowych dzieci i uśpionych komuchów jest melodią dla mych uszu.

Wydaj mi się, że nie jestem już młody, a nienawiścią (choć to duże słowo) jestem zaślepiony, ale do kłamców, krętaczy i złodziejów. Niezależnie z jakiej są partii..
 


Komuna zdechła wraz z SLD? Wolne żarty. Czekają nas teraz 2 tygodnie szczujni, gdzie różne autorytety będą nas przekonywać że Le Bron wie lepiej, jest zajebisty, i nie ma na co narzekać. Bronek i medialna propaganda dalej nic nie rozumieją i dalej myślą że można naród robić w chuja bez żadnych konsekwencji, i między innymi dlatego z uśmiechem na twarzy zobaczę koniec Hrabiego Bula.
 
Powiem Wam tak w skrócie patrząc na wyniki, że JKM popełnił spory błąd polityczny nie wycofując się przed samymi wyborami z kandydatury. Wycofanie Mikkego praktycznie dałoby mu gwarantowane 10% w wyborach do parlamentu, a tak znowu będzie musiał walczyć bez gwarancji sukcesu.
 
@Miszon
Jak już cytujesz moją wypowiedź( o minach dziennikarzy)to nie baw się w TVN i zacytuj całą, bo to, że głosowałem na JKM-a chyba jasno świadczy, że nie wierze nikomu z obecnych w sejmie. Cała wypowiedź wydaje mi się, że była jasna. Nie chodzi o żadne złamanie systemu, tylko o to, że gorzej niż za Bronka nie będzie. A ten cały Duda będzie musiał się tłumaczyć, co z kwotą wolną od podatku, powrotem starego wieku emerytalnego i czy zgłosi jakąś inicjatywę w tym zakresie.
 
Wydaj mi się, że nie jestem już młody, a nienawiścią (choć to duże słowo) jestem zaślepiony, ale do kłamców, krętaczy i złodziejów
No to super. Kłamcy krętacze i złodzieje wystawiają dude w wyborach a Ty chcesz na niego głosować? Resortowe dzieci to rozumiem kaczory i ich stary co za komuny robili prace naukowei karierę czy to nie o to ci chodzi.? Hahaha drażnię się . Wiem przecież że kaczyńscy walczyli w AK a lis to żyd z UB.
 
Ja wiem ze to Polityka :) ale ja to chyba najchetniej bym juz ani o Komorowskim, ani o Dudzie nie gadal :) Jeden (nie) wart drugiego.

Przeglad prasy na D24:
http://www.defence24.pl/przeglad-pr...cji-dla-polski-montaz-polacy-chwytaja-za-bron

Moje dawne marzenie eksploracyjno-emigracyjne, cos slabo przedzie:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Australia-stopa-bezrobocia-w-kwietniu-w-gore-7256931.html

Analiza sytuacji na Białorusi, czy Zachod ma szanse nawiazania jakichkolwiek blizszych relacji?
http://blog.pism.pl/blog/?p=1&id_blog=35&lang_id=12&id_post=564

Russia’s Use ofHistory as a Political Weapon:
http://www.pism.pl/files/?id_plik=19763

No comments:
http://www.defence24.pl/news_rosja-pierwszy-pomnik-zielonego-ludzika-i-kota

Dla "paliwowców":
http://www.defence24.pl/analiza_iranska-ropa-dla-polski-szansa-realnej-dywersyfikacji-dostaw
http://www.defence24.pl/analiza_trz...-ulubieniec-putina-zdradzony-przez-protektora

Ćwiczenia na Bałtyku:
http://www.defence24.pl/news_rosjanie-strzelaja-rakietami-na-baltyku-z-poduszkowca-desantowego

Saudyjczycy wspieraja USA i Ukraine, szkoda ze nie Polacy:
http://www.defence24.pl/news_an-132-nowy-saudyjsko-ukrainski-samolot-transportowy

Czołg T14 "Armata" - analiza na D24:
http://www.defence24.pl/news_t-14-armata-ukryta-rewolucja-czy-paradna-prowizorka
 
Last edited:
Najlepsze jest to jak straszą, że Polskę zbaw Jarosław będzie sterował Dudą jak marionetką... Takie coś jest możliwe jedynie w relacji szef partii - premier figurant. Na prezydenta nie ma za bardzo jak wywierać bezpośredniego wpływu poza kwestią finansowania kampanii wyborczej. Nie zmienia to faktu, że z pewnością byłby Duda pod dużym wpływem swojego protektora, ale tylko na własne życzenie.
 
Back
Top