Polityka

przyszły poseł od Kukiza
11258238_938247332892551_5476728961568087122_n.jpg
 
Następny oszust i złodziej co pcha się jak świnia do koryta po trupach
Przecież to człowiek systemu....
 
Nie dziwi mnie rozkład % miedzy głosującymi płciami na 0górek. Większość programem wyborczym się nie interesuje, ale...

facet = "ruchałbym"
kobieta "a co to za zdzira?!"
;)
 
Last edited:
od 4:10 robi sie ostrzej :D Braun na króla :D

Braun to katol. Taka trochę polityczna wersja Cejrowskiego. Z jednej strony wydaje się być racjonalnie myślącym i rozumnym człowiekiem, a z drugiej pierdoli te kocopoły nt. wiary i religii.
Poza tym, chce kary śmierci dla dezerterów, a ja w razie ewentualnej wojny z ruskimi spierdalam stąd w podskokach. Także...
 
Nie dziwi mnie rozkład % miedzy głosującymi płciami na 0górek. Większość programem wyborczym się nie interesuje, ale...

facet = "ruchałbym"
kobieta "a co to za zdzira?!"
;)
Moja kobieta coś wspomniała o bezguściach, którym się podoba O'goreck :)
 
Ja jako wyborca JKM-a zagłosuje na Dudę. Wyborcy SLD i PSL oraz Palikota w zdecydowanej większości pójdą głosować na obecnego prezydenta, a ja kolejnej kadencji kompromitacji nie wytrzymam. Dodatkowo po dwóch tygodniach straszenia Pis-em frekwencja zapewne się zwiększy. Każdy kto chce zostać w domu niech dwa razy się zastanowi. Ja z chęcią zobaczę miny Kuźniara, Olejnik, Michnika po tym jak Bronisław przegra. Z wolnościowej strony z tego co pamiętam, to właśnie pisory obniżyły niektóre daniny publiczne. Jak wiadomo nigdy nie ufaj socjaliście, jednak skoro PO podwyższała podatki to Duda nic takiego nie podpisze.
 
No podatków nie podniesie. Tylko przeznaczy miliard na zmianę nazwy z Kraków na JaNów PAwłów i drugi na pomnik ostatniej bitwy żołnierzy wyklętych pod smoleńskiem w której zginął kaczor. Ja tam mam ich wszystkich w dupie ale wydaje mi sie że wybory od jakiegoś czasu to tylko i wyłacznie wybór pomiędzy III Rp - czyli chujoza a IV RP czyli chujoza plus obowiązkowa religia w pracy szkole i wydawanie kasy na gówna. Ekonomia itp to sie interesują tacy zapaleńcy jak wy ale te posmieciuchy z sejmu mają to gdzieś i się nawet na tym nie znają. ich obchodzi tylko aborcja i pedały. Ci którzy boją się rządów takich kuriozów jak Kaczor Macierewicz i reszty zjebów z domu wariatów liżących dupę rydzykowi po prostu PRACUJĄ albo robią coś sensownego i na wybory idą dopiero w drugiej turze żeby wybrać lepsze zło.
 
Korwin tak jak mowilem - spierdolil debate. Zaatakowal Kukiza i to byl strzal w kolano. Kukiz ma popracie, Korwin ma struktury. Korwin mogl na plecach Kukiza zajechac daleko, ale wolal sobie strzelic w kolano.

Korwin notorycznie dochodzi przed swoimi partner(k)ami, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie sie mieszal i ew. da tylko namaszczenie jakiemus nowemu tworowi.
 
Korwin jest politycznym idiotą, siedzi w tym biznesie od 25 lat i niczego się nie nauczył. Czeka go taki sam los, jak Palikota - do piachu.
Ja juz pisalem, ze moja teoria jest taka, ze ten idiotyzm pozwala mu dryfowac na plecach fanatykow, fundujac sobie specyficzny, narcystycznie motywowany lifestyle i jednoczesnie nie zabic wiary w tych fanatykach przez pokazanie, ze nic na prawde by nie zdzialal bedac w rzadzie.
 
Nie no,po prostu pierdolą z pisu o zamachu w smoleńsku.W każdym bądź razie póki te dwie partie u władzy to lipa.
Oczywiście przyznaję jestem szary w polityce ,niemniej jednak nie bez powodu nie jestem zadowolony z wyników
Akurat sluchalem Dudy ktory mowil o Smolensku i bardzo racjonalnie przedstawial swoje stanowisko. Sledztwo nie moze dojsc do konkluzji bez wraku, a poki go nie ma kazda hipoteze trzeba brac pod uwage. Na szczescie rozni sie tutaj od Macierewiczow i Kaczynskiego, bo wszystko potrafil motywowac racjonalnie bez odnoszenia sie do spiskowych konfabulacji. Poza tym on zostanie kiedy tamci pojda w odstawke i ma czas sie rozwinac jako samodzielny polityk. Dla mnie na chwile obecna znacznie lepsza opcja niz powolny PO Komorowski, ktory przepchnie wszystko co mu podloza, aby zylo sie lepiej (ich znajomym w urzedach, spolkach skarbu panstwa i innych). Lepszy kij w szprychy PO niz sobie wazelina na dupe.
 
Jadąc dziś do pracy słuchałem radia i myślałem, że się rozjebie na drzewie ze śmiechu jak usłyszałem nowe obietnice Komorowskiego. Referenda w sprawie JOW-ów, finansowania partii z budżetu i kosmetyki podatkowej. Jakim kurwa bezczelnym trzeba być żeby odstawiać takie cyrki? Za jakie siedlisko tępaków i pelikanów oni mają Ten kraj? Przecież jeszcze wczoraj sam Kukiz wyszydzał Bronka na swoim wieczorze wyborczym przypominając, że Bulu dwa razy odrzucił petycję w sprawie JOW-ów...
 
No podatków nie podniesie. Tylko przeznaczy miliard na zmianę nazwy z Kraków na JaNów PAwłów i drugi na pomnik ostatniej bitwy żołnierzy wyklętych pod smoleńskiem w której zginął kaczor. Ja tam mam ich wszystkich w dupie ale wydaje mi sie że wybory od jakiegoś czasu to tylko i wyłacznie wybór pomiędzy III Rp - czyli chujoza a IV RP czyli chujoza plus obowiązkowa religia w pracy szkole i wydawanie kasy na gówna. Ekonomia itp to sie interesują tacy zapaleńcy jak wy ale te posmieciuchy z sejmu mają to gdzieś i się nawet na tym nie znają. ich obchodzi tylko aborcja i pedały. Ci którzy boją się rządów takich kuriozów jak Kaczor Macierewicz i reszty zjebów z domu wariatów liżących dupę rydzykowi po prostu PRACUJĄ albo robią coś sensownego i na wybory idą dopiero w drugiej turze żeby wybrać lepsze zło.
Myślałem, że takie ortodoksyjne lemingi wyginęły już ze 2 lata temu.
 
http://www.tvp.info/20004414/kukiz-...ie-mnie-kupic-juz-wygralismy-wygramy-jesienia

w sumie dobry argument z tym, ze poki co idzie z jednym postulatem, bo tak naprawde do wyborow prezydenckich po co wiecej? po co mowic o swojej wizji gospodarki, na ktora nie bedzie mial wplywu? teraz niech robi program na jesien i po rzad!
jak czytam teraz to, ze nagle komor wszystko popiera u kukiza to noz w kieszeni sie otwiera...
nasz kochany prezydent dolaczyl do Polski radykalnej? niemozliwe!
 
http://www.tvp.info/20004414/kukiz-...ie-mnie-kupic-juz-wygralismy-wygramy-jesienia

w sumie dobry argument z tym, ze poki co idzie z jednym postulatem, bo tak naprawde do wyborow prezydenckich po co wiecej? po co mowic o swojej wizji gospodarki, na ktora nie bedzie mial wplywu? teraz niech robi program na jesien i po rzad!
jak czytam teraz to, ze nagle komor wszystko popiera u kukiza to noz w kieszeni sie otwiera...
nasz kochany prezydent dolaczyl do Polski radykalnej? niemozliwe!
Na razie chcę debaty. Potem referendum. Potem w referendum okaże się, że naród JOW-ów nie chce :lol: mark my words
 
Na razie chcę debaty. Potem referendum. Potem w referendum okaże się, że naród JOW-ów nie chce :lol: mark my words

To zadecyduja - grunt ze swiadomie. Jak dla mnie to referenda i poprzedzajace je wielkie debaty powinny zastapic klotnie w mediach a przez to traktowanie polityki jako rozrywki, ktora wydaje się wyalienowanna jest od spraw codziennych. To mam nadzieje bedzie istotna zmiana nadchodzacych czasow.

Jezeli juz mowa o uczestnictwie swiadomym, to aktywnosc jaka szla za Kukiem, mnie rowniez zainspirowala do tego aby sie przylozyc do budowy lepszego systemu i chetnie się wlacze bardziej niż sporadycznym pisaniem na forum, w faktyczna dzialalnosc w terenie, jezeli bedzie kogo wspierac.
 
Back
Top