Polityka

Wilk slabiutko :(

Zakoczenia:
1. Duda > Komorowski juz w pierwszej turze
2. 20% dla Kukiza
3. Slaby wynik JKM
4. Tak mocnego wyniku dla Palikota sie nie spodziewalem, mowie powaznie. Kto na niego glosuje?

@Mr. Cloud zazdrosze optymizmu
 
wynik Korwina nie jest słaby, ale nie jest też dobry
większość osób w tym ja liczyło na o wiele więcej, ale ma przecież więcej niż Jarubas+Ogórek
wynik Kukiza po prostu jest bardzo dobry i Korwin przy nim wygląda słabo
 
Tak mocnego wyniku dla Palikota sie nie spodziewalem, mowie powaznie. Kto na niego glosuje?
pic.php
 
Uwierzcie mi że są urzędnicy którzy nie głosują na Komora lub Dudę !
Mundurowi to już inna historia 100 % Komor
"Znam "tez złodziei będących etatowymi donosicielami którzy fotografują się z Korwinem i opowiadają że marzy im się piękna i silna Polska ...... czy to nie szczyt obłudy zakłamania i chamstwa ?
 
Uwierzcie mi że są urzędnicy którzy nie głosują na Komora lub Dudę !
Mundurowi to już inna historia 100 % Komor
"Znam "tez złodziei będących etatowymi donosicielami którzy fotografują się z Korwinem i opowiadają że marzy im się piękna i silna Polska ...... czy to nie szczyt obłudy zakłamania i chamstwa ?
obecny system nie pozwala im pracować normalnie :crazy:
 
oby byl do tego link :D chce to zobaczyc :D


Moje hity z TV:

Korwin do dziennikarki TVP "Jak dojdę do włądzy to od razu Was likwiduje i prywatyzuje"
Kwaśniewski do Olejnik: "Ludzie mają dość obecnych twarzy w polityce, i waszych, dziennikarzy"

Przed chwilą Kukiz do Olejnik: "Przez ostatnie dni robiliście obrzydliwą kampanie próbujacą mnie zniszczyć, typowo reżimowo, jak komuniści, w chwili choroby mojego ojca i obrzydliwie ją wykożystując. Współczuje innym, mniej medialnym ode mnie, wiem jak wuielu musialo być zniszczony przez system, jeżeli ja, taki medialny, a miałem tak cieżko. " Olejnik "Musimy niestety już kończyć" Kukiz dodał "Prawie mnie wykończyliście"
 
Moje hity z TV:

Korwin do dziennikarki TVP "Jak dojdę do włądzy to od razu Was likwiduje i prywatyzuje"
Kwaśniewski do Olejnik: "Ludzie mają dość obecnych twarzy w polityce, i waszych, dziennikarzy"

Przed chwilą Kukiz do Olejnik: "Przez ostatnie dni robiliście obrzydliwą kampanie próbujacą mnie zniszczyć, typowo reżimowo, jak komuniści, w chwili choroby mojego ojca i obrzydliwie ją wykożystując. Współczuje innym, mniej medialnym ode mnie, wiem jak wuielu musialo być zniszczony przez system, jeżeli ja, taki medialny, a miałem tak cieżko. " Olejnik "Musimy niestety już kończyć" Kukiz dodał "Prawie mnie wykończyliście"

tylko zeby linki byly do tych hitow !
 
Hmmm, tak sobie mysle, Kukiz jest za emocjonalny jak na kogos kto potencjalnie ma miec dostep do wladzy. niech obudzi narod, niech bedzie tym Pudzianem, niech zjednoczy prawice, tyle narodowi od niego styknie.

trzeba przyznac, chlop ma jaja, respect panie Pawle.
 
druga tura będzie bardzo ciekawa, dowiemy się wiele o prywatnym zyciu obydwu kandydatow, będzie male house of cards :) podobno komorowi już szykują nieślubne dziecko... będzie się dzialo!
 
Tomasz Lis w natemat.pl prowadzi kampanie juz Komorowa. Przypomnial ktos jego wczesniejsze wpisy. Jebany chuj, wyszedl na mende i najwieksza dziennnikarską kurwę jaką znam, looknij @Karateka@

"Być może już teraz mamy na talerzu najważniejsze przesłanie tegorocznych wyborów prezydenckich, które wygra prezydent Bronisław Komorowski. "

"Jeszcze nigdy w politycznej historii tak wielkiego zainteresowania nie budziły wybory, których wyniki wszyscy znają. Wybory prezydenckie w roku 2015 wygrał Bronisław Komorowski."

"Do wyścigu prezydenckiego nie stanął żaden poważny rywal prezydenta – lider partii, bo wszyscy oni uznali, że są zupełnie bez szans. "

"Można kpić z nakręconych kandydatów PiS czy SLD, wykrzykujących na konwencjach jakieś dyrdymały."

"Tydzień po katastrofalnym wystąpieniu pana Dudy na konwencji PIS, które niektórzy określili ze znanych tylko sobie powodów jako świetne, (...) można wystąpienie pani Ogórek krytykować, ale na tle żałosnego Dudy wypadła ona całkiem przyzwoicie."

"Pan Duda nie zostanie prezydentem, ale być może w najbliższych trzech miesiącach nauczy się unikać okropnych rusycyzmów. "

~ taki tam dziennikarz z tego portalu. Ktoś zgadnie który to?
 
pamiętam miał chyba z 70% nawet
chyba w kolonoskopii
No prawie...



A w GazoWni nawet 65%.
Aż 65 proc. badanych w pierwszej turze wyborów zagłosowałoby na urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jego największy konkurent - kandydat PiS Andrzej Duda - może liczyć na 21-procentowe poparcie - wynika z sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17246121...i_bezkonkurencyjny__Ogorek.html#ixzz3ZltbMAT4
 
Back
Top